Canon PIXMA MG5650

PIXMA MG5650

Užijte si neuvěřitelnou univerzálnost. Tvořte krásné obrázky a dokumenty, užijte si zábavné funkce a snadné připojení s chytrými zařízeními a cloudem s tímto rodinným kvalitním multifunkčním zařízením s 5 inkousty.

PIXMA MG5650

Výhody

  • Užijte si univerzálnost. Snadné připojení, tisk, kopírování a skenování podle vašich představ s vysoce kvalitním multifunkčním zařízením s Wi-Fi
  • Rozviňte svou kreativitu díky svobodě, kterou přináší tisk a skenování z cloudu pomocí softwaru PIXMA Cloud Link*
  • Připravte se na snadný tisk a skenování z chytrých zařízení s aplikací PIXMA Printing Solutions
  • Zachyťte cenné okamžiky na rychlých a vysoce kvalitních výtiscích
  • Díky 5 samostatným inkoustům můžete měnit jen inkoust, který došel

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon PIXMA MG5650

Vysoce kvalitní multifunkční zařízení


Připojte se, vytvářejte, tiskněte, skenujte a kopírujte – z domova. Výhody tohoto dostupného multifunkčního zařízení s 5 inkousty, pokročilým Wi-Fi a přímým přístupem ke cloudu využije celá rodina. Je určené pro bezdrátové použití a sdílení v domácnostech a vzdáleně z mobilních zařízení, obsahuje i bezdrátovou technologii LAN PictBridge – oblíbené fotografie můžete snadno tisknout z kompatibilních bezdrátových fotoaparátů.

Ušetřete peníze za inkoust a papír


Užijte si minimální plýtvání a maximální úspory. Díky samostatným zásobníkům inkoustu je nutné měnit jen barvy, které došly. Můžete tisknout ekonomicky s více stránkami díky volitelným inkoustům XL a šetřit papír s automatickým oboustranným tiskem.

Připojení ke cloudu


Přejděte přímo na cloud. Užijte si svobodu tisku z Internetu a skenování na Internet – přímo z displeje tiskárny. Vylepšený PIXMA Cloud Link vám umožní rychle tisknout fotografie z Facebooku, Twitteru a online alb, tisknout a skenovat dokumenty do cloudových služeb, jako je Disk Google, OneDrive a Dropbox, a dokonce odesílat naskenované soubory nebo obrázky přímo e-mailem – bez použití počítače.*

Podpora smartphonů a tabletů


Tato tiskárna je připravená pro práci se smartphony. Stačí do smartphonu nebo tabletu stáhnout aplikaci PIXMA Printing Solutions. Pomocí aplikace můžete přímo přistupovat ke cloudovým službám. Přes Wi-Fi nebo Internet můžete zkontrolovat stav tiskárny nebo hladiny inkoustů. Aby byly možnosti mobilního připojení kompletní, je k dispozici i podpora služeb Apple AirPrint a Google Cloud Print.

Rychlé a kvalitní výtisky


Ohromte rodinu a přátele kvalitními výtisky. Obrázky s detaily budete hrdě vystavovat, navíc můžete tisknout profesionálně vypadající dokumenty s ostrými texty – díky 5 samostatným inkoustům, technologii FINE a rozlišení tisku až 4 800 dpi. Tisk je rychlý – s rychlostmi ISO ESAT 12,7 obr./min černobíle a 8,7 obr./min barevně. Bezokrajové fotografie 10 × 15 cm můžete mít v ruce za pouhých 44 sekund.

Rychlé a jednoduché ovládání


Snadné ovládání, zobrazení a propojení. Na velkém 6,2cm displeji je vše jasně vidět, ať už vybíráte funkce, zobrazujete náhled obrázků nebo používáte cloudové služby. Díky automatickému zapnutí nemusíte při tisku z počítače nebo mobilního zařízení ve stejné síti na nic čekat.

Kreativní zábava


Užijte si vlastní kreativitu s Easy Photo Print+. (K dispozici v aplikaci PIXMA Printing Solutions.) V této webové službě můžete navrhovat a tisknout vlastní pohlednice, koláže fotografií a ještě víc s použitím obrázků z tabletu, počítače nebo cloudu.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon PIXMA MG5650, o jeho funkcích a možnostech.

Only change the ink which runs out

Vyměňte pouze inkoust, který došel

4800 dpi

Mikroskopické kapičky inkoustu pro přesný tisk

Optional high yield inks

Volitelné inkousty s vysokou výtěžností

Use and share wirelessly

Bezdrátové funkce a bezdrátové sdílení

Print from and scan to the cloud

Tisk z cloudu a skenování do cloudu*

Tablet and smartphone ready

Podpora tabletů a smartphonů

PIXMA Printing Solutions app

PIXMA Printing Solutions

Automatic double sided printing

Automatický oboustranný tisk

  • Multifunkční tiskárna – PIXMA MG5650
  • Základní zásobníky inkoustu
  • Napájecí kabel
  • Instalační disk CD-ROM (disk CD pouze pro operační systém Windows – ovladače pro operační systém Mac jsou k dispozici online)
  • Příručky a další dokumenty

PIXMA MG5650 Hodnocení a recenze