Canon PIXMA MG6450

PIXMA MG6450

Vysoce výkonné multifunkční zařízení s 5 inkousty a pokročilým připojením Wi-Fi pro přímý tisk z chytrých zařízení a cloudu. Je stylové, kompaktní a snadno použitelné a nabízí prvotřídní kvalitu tisku.

PIXMA MG6450

Výhody

  • Výkonné stylové multifunkční zařízení s Wi-Fi pro tisk, kopírování a skenování
  • Cloudový tisk z online alb, sociálních sítí a cloudového úložiště přímo z displeje tiskárny
  • Snadný tisk a skenování z chytrých zařízení přes síť Wi-Fi či Internet
  • Aplikace PIXMA Printing Solutions pro ovládání tiskárny na dálku
  • Snadný tisk fotografií pomocí 7,5cm barevného displeje, čtečky karet a bezdrátové technologie PictBridge

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon PIXMA MG6450

Výkonné multifunkční zařízení


Toto výkonné multifunkční zařízení se stylovým lesklým povrchem se pyšní pokročilým systémem 5 inkoustů a nabízí rychlý, vysoce kvalitní tisk, kopírování, skenování a přístup ke cloudu. Je určena pro bezdrátové používání a sdílení v celé domácnosti a k ovládání na dálku z mobilních zařízení.

Partner pro fotoaparát


Vestavěná čtečka karet a bezdrátová technologie LAN PictBridge umožňují snadný tisk fotografií přímo z paměťových karet a kompatibilních bezdrátových fotoaparátů. Na kartu lze také skenovat dokumenty a fotografie. Velký 7,5cm displej usnadňuje prohlížení vybraných funkcí a náhledů obrazů.

Cloudový tisk


Tiskněte přímo z internetu pomocí vylepšeného softwaru PIXMA Cloud Link. Tiskněte fotografie během okamžiku z Facebooku, Twitteru a online alb, jako je image.canon, nebo tiskněte dokumenty z cloudových služeb, např. Evernote a Dropbox, přímo z velkého displeje tiskárny. Vytvářejte kalendáře, stahujte tiskopisy a další šablony přímo ze služby PIXMA Cloud.

Podpora smartphonů a tabletů


K dosažení maximální flexibility lze tiskárnu ovládat přímo z chytrého zařízení. Stáhněte si aplikaci Canon PIXMA Printing Solutions a tiskněte z nebo skenujte do těchto zařízení a také cloudových služeb. Aplikace umožňuje kontrolovat stav tiskárny, uživatelskou příručku a hladiny inkoustů. Jsou také podporovány služby Apple AirPrint a Google Cloud Print.

Skvělé výtisky se samostatnými inkousty


Systém 5 samostatných inkoustů umožňuje vyměnit jen barvu, která dojde, takže tisk je ještě efektivnější. Speciální černé inkousty pro dokumenty a fotografie a technologie FINE s rozlišením tisku až 4 800 dpi poskytují ostré texty a obrázky se skvělými úrovněmi detailů.

Rychlý tisk


Je ideální pro rychlý, kvalitní domácí tisk. Nabízí tisk dokumentů A4 rychlostí 15,0/9,7 obr./min (čb/bar.) a vytváření bezokrajových fotografií 10 × 15 cm za přibližně 44 sekund.

Ušetřete peníze za inkoust a papír


Volitelné inkousty o velikosti XL umožňují vytisknout více stránek než standardní inkousty, takže je není nutné tak často měnit, a mohou nabídnout až 30% úsporu na stránku. Automatický oboustranný tisk snižuje spotřebu papíru a vytváří oboustranné profesionálně vypadající dokumenty.

Software My Image Garden


Komplexní software s řešeními pro uspořádání a tisk fotografií, skenování a přístup k online službám. Pokročilé funkce, jako je rozpoznání obličeje, usnadňují procházení fotografií v PC a vyhledání požadovaných fotografií.

Ocenění

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon PIXMA MG6450, o jeho funkcích a možnostech.

Only change the ink which runs out

Vyměňte pouze inkoust, který došel

Optional high yield inks

Volitelné inkousty s vysokou výtěžností

Automatic double sided printing

Automatický oboustranný tisk

Use and share wirelessly

Bezdrátové funkce a bezdrátové sdílení

PIXMA Printing Solutions app

PIXMA Printing Solutions

Tablet and smartphone ready

Podpora tabletů a smartphonů

Print directly from cloud

Tiskněte přímo z cloudu

Built-in card reader

Integrovaná čtečka karet

  • Multifunkční tiskárna – PIXMA MG6450
  • Základní zásobníky inkoustu
  • Napájecí kabel
  • Instalační disk CD-ROM
  • Příručky a další dokumenty

PIXMA MG6450 Hodnocení a recenze