Canon PIXMA MG6650

PIXMA MG6650

Vysoce výkonné multifukční zařízení s 5 inkousty nabízející vysoce kvalitní tisk je navržené tak, aby dalo průchod vaší kreativitě. S pokročilým Wi-Fi můžete snadno tisknout přímo z chytrých zařízení a cloudu.

MG6650

Výhody

  • Připojte se, tiskněte, kopírujte a skenujte podle vašich představ s vysoce výkonným multifunkčním zařízením s Wi-Fi
  • Rozviňte svou kreativitu díky svobodě, kterou přináší tisk a skenování z cloudu pomocí softwaru PIXMA Cloud Link*
  • Připravte se na snadný tisk a skenování z chytrých zařízení s NFC s PIXMA Touch & Print
  • Vytvářejte rychlé výtisky, které budete hrdě vystavovat
  • Díky 5 samostatným inkoustům můžete měnit jen inkoust, který došel

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon PIXMA MG6650

Výkonné multifunkční zařízení


Vyjádřete vaši kreativitu prostřednictvím tisku. Ideální je v kombinaci s fotoaparátem. Toto propojené vysoce výkonné domácí multifunkční zařízení má vše – vylepšený systém 5 inkoustů, rychlý tisk, kopírování a skenování a přístup ke cloudu. Je určené pro bezdrátové sdílení v domácnosti a vzdálené použití s mobilními zařízeními. Můžete tak snadno tisknout fotografie přímo z paměťových karet a kompatibilních bezdrátových fotoaparátů.

Připojení ke cloudu


Přejděte přímo na cloud. Užijte si svobodu tisku z Internetu a skenování na Internet – přímo z displeje tiskárny. Vylepšený PIXMA Cloud Link vám umožní rychle tisknout fotografie z Facebooku, Twitteru a online alb fotografií, tisknout a skenovat dokumenty do cloudových služeb, jako je Disk Google, OneDrive a Dropbox, a dokonce odesílat naskenované soubory nebo obrázky přímo e-mailem – bez použití počítače.*

Podpora smartphonů a tabletů


Tato tiskárna je připravená pro práci se smartphony. Stačí do smartphonu nebo tabletu stáhnout aplikaci PIXMA Printing Solutions. Pomocí aplikace můžete přímo přistupovat ke cloudovým službám. Přes Wi-Fi nebo Internet můžete zkontrolovat stav tiskárny nebo hladiny inkoustů. Aby byly možnosti mobilního připojení kompletní, je k dispozici i podpora služeb Apple AirPrint a Google Cloud Print.

Rychlý prvotřídní tisk


Ohromte rodinu a přátele vysoce kvalitním tiskem. Obrázky s mimořádnými detaily budete hrdě vystavovat, navíc můžete tisknout profesionálně vypadající dokumenty s ostrými texty – díky 5 samostatným inkoustům, technologii FINE a rozlišení tisku až 4 800 dpi. Tisk je rychlý – s rychlostmi ISO ESAT 15 obr./min černobíle a 9,7 obr./min barevně. Bezokrajové fotografie 10 × 15 cm můžete mít v ruce za pouhých 44 sekund.

Jednoduché dotykové ovládání


Zažijte prvotřídní ovládání. Dotykové ovládání je jednoduché a intuitivní. Navigace v nabídkách, výběr funkcí, náhled obrázků a použití cloudových služeb – to vše je rychlé a snadné díky velkému dotykovému panelu s 7,5cm barevnou dotykovou obrazovkou.

Ušetřete peníze za inkoust a papír


Užijte si minimální plýtvání a maximální úspory. Díky samostatným zásobníkům inkoustu je nutné měnit jen barvy, které došly. Můžete tisknout ekonomicky s více stránkami díky volitelným inkoustům XL a šetřit papír s automatickým oboustranným tiskem.

Kreativní zábava


Bavte se prozkoumáváním vlastní kreativity s Easy Photo Print+ (k dispozici v aplikaci PIXMA Printing Solutions). V této webové službě můžete navrhovat a tisknout vlastní pohlednice, koláže fotografií a další s použitím obrázků z tabletu, počítače nebo cloudu.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon PIXMA MG6650, o jeho funkcích a možnostech.

Only change the ink which runs out

Vyměňte pouze inkoust, který došel

Touch Screen

Displej s velkou dotykovou obrazovkou

Optional high yield inks

Volitelné inkousty s vysokou výtěžností

Use and share wirelessly

Bezdrátové funkce a bezdrátové sdílení

Print from and scan to the cloud

Tisk z cloudu a skenování do cloudu*

Built-in card reader

Integrovaná čtečka karet

PIXMA Printing Solutions app

PIXMA Printing Solutions

PIXMA-Touch-Print

Rychlé připojení díky rozhraní NFC

  • Multifunkční tiskárna – PIXMA MG6650
  • Základní zásobníky inkoustu
  • Napájecí kabel
  • Instalační disk CD-ROM (disk CD pouze pro operační systém Windows – ovladače pro operační systém Mac jsou k dispozici online)
  • Příručky a další dokumenty

PIXMA MG6650 Hodnocení a recenze