Canon PIXMA MP230

PIXMA MP230

Stylové multifunkční zařízení nabízí vysoce kvalitní tisk, skenování a kopírování. Snadno použitelný software umožňuje převzít kontrolu nad tiskem z webu a také uspořádat a tisknout fotografie.

PIXMA MP230

Výhody

  • Multifunkční zařízení: tisk, kopírování a skenování
  • Jednoduché nastavení a obsluha
  • Rychlý tisk dokumentů a fotografií
  • Více výtisků s volitelnými inkousty s vysokou výtěžností
  • Snadný, efektivní tisk z webu
  • Software My Image Garden
  • Aplikace pro tisk fotografií z Facebooku

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon PIXMA MP230

Kompaktní pohodlné multifunkční zařízení


Stylové multifunkční zařízení s praktickou výhodou systému kazet FINE se dokonale hodí pro každodenní tisk, kopírování a skenování. Díky rychlostem 7,0 obr./min černobíle / 4,8 obr./min barevně dle normy ISO ESAT A4 již nemusíte na vytištění dokumentů dlouho čekat. Můžete také vytvářet barevné skeny ve formátu A4 přibližně za 14 sekund a barevné kopie dokumentů ve formátu A4 přibližně za 30 sekund.

Kvalita tiskové hlavy FINE


Tisková hlava FINE s kapičkami inkoustu o minimálním objemu 2 pl a maximálním rozlišením 4 800 dpi zajišťuje vysokou kvalitu výtisků s jemnými detaily. Hybridní inkoustový systém a systém ChromaLife100+ zajišťují dlouhotrvající barevné snímky a ostrý text.

Ušetřete peníze za inkoust


Tiskněte více, ale za méně peněz s nákladově úspornými kazetami PG-512 a CL-513 s vysokou výtěžností. Poskytují výrazně více výtisků než standardní ekvivalent. Mezi výměnami inkoustu jsou tedy delší intervaly, což je ideální v případě, že tisknete často.

Software My Image Garden


Vychutnejte si plný kreativní potenciál své tiskárny PIXMA díky této komplexní sadě nástrojů pro snadný tisk fotografií, skenování a přístup k online službám. Možnosti uspořádání fotografií, mezi které patří funkce rozpoznání tváře, vám umožní objevit v počítači dlouho zapomenuté fotografie a vytvářet nové, atraktivní vzory k tisku.

Tisk přímo z Facebooku


Vytvářejte poutavé upomínky na nezapomenutelné okamžiky prostřednictvím tisku fotografií přímo z Facebooku. Aplikace Print Your Days vám v jedné jednoduché operaci umožní tisknout vaše fotografie nebo fotografie vašich přátel a vytvářet krásné koláže.

Zachyťte okamžiky z filmů


Software Full HD Movie Print umožňuje tisknout kvalitní fotografie z filmů pořízených digitálním fotoaparátem nebo videokamerou Canon. Můžete vybírat jednotlivé rámečky nebo sloučit několik rámečků do jednoho, vytisknout je a dosáhnout úchvatných efektů.

Inteligentní tisk z webu


Tisk z webu s modulem plug-in Easy-WebPrint EX je snadný a efektivní. Tento modul plug-in pro aplikaci Internet Explorer umožňuje vystřihnout části z několika webových stránek a spojit je do jedné stránky. Můžete si tedy rychle vytisknout to, co potřebujete.

Šetřete energii


Funkce automatického vypnutí automaticky vypne tiskárnu po uplynutí zvoleného času, čímž šetří energii. Funkce automatického zapnutí tiskárnu automaticky znovu zapne, jakmile zahájíte tisk. Technologie Quick Start zajišťuje, že multifunkční zařízení je připraveno k použití během několika sekund po zapnutí.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon PIXMA MP230, o jeho funkcích a možnostech.

Convenient and easy to replace

Pohodlná a snadná výměna

Micro ink droplets for precise print

Mikroskopické kapičky inkoustu pro přesný tisk

High resolution photo printing

Tisk fotografií ve vysokém rozlišení

High resolution scanning

Skenování s vysokým rozlišením

Facebook photo printing

Tisk fotografií z Facebooku

One-stop creative software

Komplexní kreativní software

Smart web printing

Inteligentní tisk z webu

Quality long lasting photos

Kvalitní fotografie s dlouhou životností

PIXMA MP230 Hodnocení a recenze