Canon PIXMA PRO-10

PIXMA PRO-10

Vytvářejte prodejné výtisky v kvalitě pro galerie s touto fototiskárnou A3+ s 10 inkousty. Nabízí výjimečný barevný a černobílý profesionální tisk, podporu univerzálních médií a rozšířené možnosti připojení.

PIXMA PRO10

Výhody

  • Fototiskárna A3+, kvalita pro galerie
  • Systém s 10 inkousty na bázi pigmentu
  • Profesionální barevný a černobílý tisk
  • Rovnoměrná, kvalitní lesklá a sytá černá
  • Vynikající stálost obrazu
  • Modul plug-in pro efektivní tisk
  • Podpora široké řady médií
  • Rozšířené možnosti připojení

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon PIXMA PRO-10

Fotografie v kvalitě pro galerie


Díky systému s 10 inkousty dokáže tiskárna PIXMA_PRO-10 připravit výjimečné výtisky profesionální kvality v celé řadě velikostí, počínaje 10 × 15 cm a konče formátem A3+ nebo dokonce širokoúhlým formátem 35 cm (14”). Toto zařízení představuje ideální volbu pro fotografa, který hodlá tisknout výtisky na výstavu nebo prodávat fotografie v kvalitě pro galerie.

Profesionální barva


Inkousty LUCIA na bázi pigmentu zajišťují působivé a inspirativní výsledky s úžasnou konzistencí a výjimečnou trvanlivostí obrazu. Systém s 10 inkousty dokáže reprodukovat široký barevný gamut, což přispívá k oživení a vykreslení detailů snímků.

Úchvatné černobílé výtisky


Zařízení PIXMA_PRO-10 obsahuje tři speciální monochromatické inkousty, takže můžete vytvářet krásné černobílé fotografie s plynulými tonálními gradacemi. Matně černý a fotografický černý inkoust jsou vždy připraveny k tisku, takže nemusíte plýtvat inkoustem kvůli změně fotografického papíru z lesklého na matný.

Jednotný lesk


Na potištěné oblasti lesklého a pololesklého papíru se používá bezbarvý inkoust Chroma Optimizer. Tím se zvyšuje hustota černí, rozšiřuje barevný gamut a vytvářejí fotografické výtisky s dokonale jednotnou lesklou povrchovou úpravou.

Kvalita a rychlost


Fototiskárna PIXMA_PRO-10 je vybavena tiskovou hlavou s technologií FINE s kapičkami inkoustu o objemu 4 pl, která poskytuje rozlišení tisku až 4 800 dpi zajišťující velmi detailní fotografie bez zrnění. Můžete tisknout barevné výtisky s okraji ve formátu A3+ v kvalitě pro galerie nebo černobílé výtisky za méně než čtyři minuty.

Efektivní pracovní postup


Nový modul plug-in Print Studio Pro usnadňuje a zefektivňuje postup tisku profesionálních fotografií. Tento tiskový modul plug-in je určen pro hlavní aplikace pro zpracování fotografií a předkládá veškerá nastavení tisku v jedné nabídce se snadným procházením.

Sladění barev


Nový režim PRO (profil barev ovladače tiskárny) přispívá k zajištění přesného sladění vytištěných barev se zobrazením na obrazovce. Chcete-li dosáhnout ještě vyšší přesnosti barev, můžete vytvořit jedinečné profily ICC nebo dokonce jemně vyladit tiskárnu pomocí softwaru Colour Management Tool Pro společnosti Canon.

Volba papíru


Tiskněte na papír, který odpovídá vašim požadavkům na vzhled a formát. Jsou podporovány originální fotografické papíry Canon. Navíc si můžete také stáhnout profily ICC společnosti Canon pro mnoho papírů známých výrobců, jako jsou například Hahnemühle, Ilford a Canson.

Připojení


Vzhledem k možnostem připojení Wi-Fi a Ethernet můžete tiskárnu umístit kamkoli – to je dokonale vhodné pro fotografy, kteří pracují doma nebo v malém studiu. Můžete tisknout fotografie přímo ze smartphonů a tabletů pomocí aplikace Easy-PhotoPrint společnosti Canon nebo technologie Apple AirPrint.

Ocenění

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon PIXMA PRO-10, o jeho funkcích a možnostech.

Micro ink droplets for precise print

Mikroskopické kapičky inkoustu pro přesný tisk

High resolution photo printing

Tisk fotografií ve vysokém rozlišení

Superb photolab-quality print head

Tisková hlava ve vynikající kvalitě, jakou nabízejí fotolaboratoře

Only change the ink which runs out

Vyměňte pouze inkoust, který došel

High longevity pigment ink

Pigmentový inkoust s dlouhou životností

Chroma_Optimizer_Clear_Ink

Optimalizace barevnosti Chroma Optimizer

Use and share wirelessly

Bezdrátové funkce a bezdrátové sdílení

Tablet and smartphone ready

Podpora tabletů a smartphonů

Print plug-in for photo applications

Tiskový modul plug-in pro aplikace pro zpracování fotografií

One-stop creative software

Komplexní kreativní software

Print directly onto disc

Přímý potisk disků

Prints up to A3+ and 35cm wide

Tisk až do formátu A3+ a šířky 35 cm