Profesionální fotografické tiskárny

Canon PIXMA PRO-200

Tiskárna Canon PIXMA PRO-200 je díky své schopnosti tisknout fotografie v živoucích barvách, všestrannosti a praktičnosti ideální volbou pro nadšené a ambiciózní fotografy.

Specifikace

 • Systém 8 barevných inkoustů na bázi barviv

 • Bezokrajový tisk ve formátu A3+

 • Vysokorychlostní tisk

 • Připojení k sítím Wi-Fi a Ethernet

 • 3“ displej LCD

 • Kompaktní a lehký rám

Dokonale vytištěné skutečné barvy

S tiskárnou Canon PIXMA PRO-200 je kvalitní tisk v živoucích barvách velmi snadný

Působivé fotografie ve vysoké kvalitě

Se špičkovým systémem 8 inkoustů na bázi barviv máte pokaždé zaručeno výjimečné podání, bohatší barvy a zářivý profesionální tisk.

Působivé, vysoce kvalitní výtisky z tiskárny Canon Pixma Pro-200

Vyberte si papír, který vám bude vyhovovat

Díky všestrannému zpracování médií a přizpůsobitelným velikostem tisku můžete své fotografie přivést na svět na celé řadě papírů (včetně uměleckého papíru Fine Art), bezokrajově či jako panoramatický tisk.

Rychlé a snadné použití

Vestavěný 3" displej LCD umožňuje kontrolovat hladinu inkoustů, provádět údržbu tiskárny a získat přístup k uživatelským pokynům během jediného okamžiku – pro vynikající výsledky tak nepůjdete daleko.

Různé výtisky na papír s tiskárnou Pixma Pro-200

Vždy dokonalý tisk

Díky 3 možnostem podávání papíru a funkci automatické korekce šikmého zavedení papíru se můžete nadobro rozloučit s nesprávným zarovnáním a tiskovými chybami, ať už budete tisknout na libovolný papír.

Jediný plynulý proces

Uživatelsky přívětivý software PPL (Professional Print & Layout) od společnosti Canon umožňuje snadno pořizovat a odesílat fotografie z oblíbených programů pro práci s fotografiemi – to vše od úpravy až po tisk.

Fotografka odebírá výtisk v živých barvách z tiskárny PIXMA Pro-200

Kompaktní a lehký

Tiskárna Canon PIXMA PRO-200 představuje lehké řešení vašich tiskových potřeb, a to i při tisku ve formátu A3+. A navíc je kompaktní, proto se hodí i do malého studia.

Pro rychlejší a efektivnější tisk

Skvělé snímky jsou otázkou okamžiku, přičemž to samé platí i pro skvělý tisk. Tiskárna Canon PIXMA PRO-200 je rychlá a efektivní a poskytuje výjimečnou kvalitu výtisků ve formátu A3+ za pouhých 90 sekund1, díky čemuž budete moci věnovat více času objevování dalšího dokonalého snímku.

Probíhá tisk na tiskárně PIXMA Pro-200

Inkoustový systém ChromaLife 100+

Nový systém 8 inkoustů na bázi barviv od společnosti Canon nabízí širší barevnou škálu, která vašim fotografiím dodá život a zajistí jim vysokou kvalitu. Tiskárna Canon PIXMA PRO-200 mimo to nabízí sytější černou barvu a věrnější reprodukci červené a modré. Šedé a světle šedé inkousty pomáhají zajistit výjimečnost černobílých výtisků a urychlují proces tisku.

Inkoustový systém Chroma Life 10+ – nový systém společnosti Canon s 8 pigmentovými inkousty na bázi barviv

Přihlaste se nyní

Nechte se inspirovat, přihlaste se nyní

Už nikdy nepropásněte nejnovější nabídky od společnosti Canon, tipy a kurzy, novinky a pozvánky na události ve vašem okolí.

Bezplatný software i plug-in Professional Print & Layout (PPL)

Software PPL funguje buď samostatně, nebo jako plug-in k softwaru pro práci se snímky Digital Photo Professional od společnosti Canon nebo aplikacím Adobe Photoshop a Lightroom.

Odebírání barevných výtisků z tiskárny Pixma Pro-200 prostřednictvím bezplatného pluginu a softwaru Professional Print & Layout
PIXMA Pro-200 – snímek obsahu balení

Obsah balení

Vše, co potřebujete k tisku ve formátu A3+ v kvalitě vhodné pro galerie z pohodlí svého pracovního stolu.

 • PIXMA PRO-200

 • Napájecí kabel, typ pro Velkou Británii

 • Napájecí kabel, celoevropský typ

 • Zásobník pro tisk na disky CD

 • Instalační disk CD se softwarem a návodem k obsluze (disk CD pouze pro systém Windows)

 • Uživatelská příručka (elektronická verze)

 • Leták formátu A3 pro evropský záruční systém (EWS)

 • Záruční list pro Rusko

 • 8 samostatných zásobníků inkoustu

Canon PIXMA PRO-200
Hodnocení a recenze

Kvalita pro galerie

Objevte umělecký papír jiných výrobců, který je přímo podporován profily tiskáren, aby byly zajištěny přesné a věrné výsledky.
Zjistěte více

Fotografický papír Canon

Mít ten správný papír, který vyhovuje vašim kreativním ambicím, je snadné – s dostupnou lesklou, třpytivou a matnou povrchovou úpravou.

 • Fotografický papír Photo Paper Pro Platinum (PT-101)

  Fotografický papír pro profesionální ateliéry nabízející vynikající kvalitu a odolnost proti vyblednutí. Reprodukcí širokého rozsahu barev tento těžký lesklý papír rozšiřuje kreativní potenciál fotografů.

 • Fotografický papír Photo Paper Pro Luster (LU-101)

  Dosáhněte živých barev a úžasného tisku černobílých fotografií díky papíru Photo Paper Pro Luster, profesionálnímu lehkému fotografickému papíru se vzhledem jako z fotolaboratoře, který můžete vytvořit doma.

 • Matný fotografický papír Photo Paper Pro Premium Matte (PM-101)

  Tento hladký papír s teplými bílými tóny je ideální pro černobílé a barevné fotografie i umělecké reprodukce a dokonale se hodí pro nádherně vyjádřené výtisky bez odrážejícího se lesku.

 • Hrubý umělecký papír Premium Fine Art Rough (FA-RG1)

  Špičkový hrubý papír pro tisk uměleckých děl umožňuje vyjádřit hloubku obrazu a dodat trojrozměrný styl.

 • Související články

 • ČLÁNEK

  6 způsobů, jak vám může nová tiskárna PIXMA PRO-200 poskytnout lepší výtisky formátu A3+

  Zjistěte, jak nová špičková tiskárna PIXMA PRO A3+ usnadňuje vytváření uměleckých děl z digitálních snímků za 90 sekund.

 • Související produkty

  Mohlo by vás také zajímat...

 • PIXMA PRO-200

  Snadno proveditelný všestranný tisk

  Toto malé, kompaktní řešení nabízí velké možnosti tisku a snadný software, takže ušetříte místo na stole i v celé místnosti a můžete dát maximální prostor své kreativitě.

 • PIXMA PRO-200

  Dokonale vytištěné skutečné barvy

  Díky novému systému 8 inkoustů na bázi barviv tiskárny Canon PIXMA PRO-200 vdechnete život tomu, co vidíte prostřednictvím objektivu – vychutnejte si mimořádnou reprodukci s každým tiskem.

 • PIXMA PRO-200

  PIXMA PRO-200 – velký bezokrajový tisk

  Vyzkoušejte si tisk velkých fotografií bez okrajů pomocí tiskárny Canon PIXMA PRO-200. Zjistěte více o funkcích, jako je panoramatický tisk a univerzální manipulace s médii.

  1. Rychlost tisku fotografií je založena na výchozím nastavení při použití podle normy ISO/JIS-SCID N2 a papíru Canon Pro Platinum ve formátu A3+ s okraji