Dokonale vytištěné skutečné barvy

Díky novému systému 8 inkoustů na bázi barviv tiskárny Canon PIXMA PRO-200 vdechnete život tomu, co vidíte prostřednictvím objektivu – vychutnejte si mimořádnou reprodukci s každým tiskem.

Jasné a barevné výtisky

Londýnská fotografka jídla Natasha Alipour-Faridaniová vytváří snímky, které mají skutečný ráz. Jsou plné duhových a opojných barev a světla – na první pohled je vidět, že kontrast a sytost jsou významnou součástí jejího postupu fotografování. Ať už jsou objekty, pozadí nebo nastavení osvětlení jakékoli, je důležité mít na paměti, že to, co zachytíte pomocí objektivu, a poté upravíte v digitální temné komoře, se do vaší práce promítne po dokončení tisku. Některé tiskárny fotografy skutečně zklamou, protože nedokáží zachytit živost nápadné modré, bohaté černé a zářivé červené barvy. Tiskárna Canon PIXMA PRO-200 má však eso v rukávu.

Fotografka si prohlíží výtisky v živých barvách různých velikostí z tiskárny PIXMA PRO-200

Osm je magické číslo

Pro tuto tiskárnu je barva důležitá. Její špičkový systém 8 inkoustů na bázi barviv nabízí rozšířený rozsah barev, který vytváří vysoce kvalitní výtisky fotografií, které jsou plné bohatých barev a mají celou škálu tónů a stínů. Díky šedým a světle šedým inkoustům je černobílý tisk pro tuto tiskárnu hračka. Alipour-Faridaniovou oslnila výjimečná reprodukce barev tiskárny Canon PIXMA PRO-200 již od prvního použití. „Dívat se, jak zpracovává mou práci, bylo opravdu úžasné,“ říká, „a měla jsem pocit, jako bych své hranice skutečně mohla posunout o něco dále a barev se opravdu ani trochu nebát.“

INSPIRACE

„Systém osmi inkoustů na bázi barviv skutečně zachová živost barev.“

Canon Camera

Autor Natasha Alipour-Faridani

Fotograf

Fotografka si prohlíží různé vysoce kvalitní fotografie se spektrem odstínů a barev z tiskárny PIXMA Pro-200

Související články

 • Barevný výtisk z tiskárny PIXMA Pro-200

  PIXMA PRO-200

  Snadno proveditelný všestranný tisk

  Toto malé, kompaktní řešení nabízí velké možnosti tisku a snadný software, takže ušetříte místo na stole i v celé místnosti a můžete dát maximální prostor své kreativitě.

 • Kolekce barevných výtisků z tiskárny PIXMA Pro-200

  PIXMA PRO-200

  PIXMA PRO-200 – velký bezokrajový tisk

  Vyzkoušejte si tisk velkých fotografií bez okrajů pomocí tiskárny Canon PIXMA PRO-200. Zjistěte více o funkcích, jako je panoramatický tisk a univerzální manipulace s médii.