VYSÍLAČ SPEEDLITE

VYSÍLAČ CANON SPEEDLITE
Aktualizace pro vysílač ST-E3-RT (verze 2)

eos-r5-ulla-lohmann-lifestyle_hero.jpg

Získejte více ze svého vysílače Speedlite ST-E3-RT

Společnost Canon Europe nabízí aktualizaci majitelům vysílače Speedlite ST-E3-RT. Tato aktualizace na verzi 2 je zpoplatněná služba, která přidává další funkce umožňující lepší ovládání kompatibilních blesků Canon Speedlite (pro kompatibilními fotoaparáty), včetně vlajkové lodi Speedlite EL-1.

Další funkce podporované vysílačem ST-E3-RT (verze 2) oproti vysílači ST-E3-RT

Paměť expozice s bleskem

Pomocí funkce paměti expozice s bleskem (FE)1 uloží vysílač Speedlite ST-E3-RT (verze 2) poslední nastavení blesku E-TTL, díky čemuž se může fotograf následně přepnout do režimu ručního blesku a podle potřeby provést drobné úpravy nastavení pro rychlý, snadný a konzistentní výsledek.

el-1_sample_fe-memory.jpg

Mikroblesk

Vysílač Speedlite ST-E3-RT (verze 2) nabízí novou možnost nízké spotřeby s poklesem na pouhých 1/8 192 s1, což fotografům umožňuje lépe přizpůsobit výkon blesku v celkovém rozsahu 14 kroků. To je ideální v případě, kdy je k zachování atmosféry ve scéně nebo na portrétu potřeba pouze malé množství světla a zároveň je nutné zajistit rovnováhu mezi světlem prostředí a expozicí blesku.

el-1-lifestyle_micro-flash.jpg

Bezdrátová synchronizace na druhou lamelu

Vysílač Speedlite ST-E3-RT (verze 2) nyní podporuje bezdrátovou synchronizaci na druhou lamelu1, která otevírá řadu kreativních možností pro větší umělecké vyjádření, například pomocí světelných stop.

el-1-ambient-wireless-second-curtain-sync.jpg

Pricing (Stanovení ceny)

Upgrade vysílače Speedlite ST-E3-RT na verzi 2 je zpoplatněná služba a lze jej provést pouze v profesionálním servisním středisku Canon.

el-1-ambient_pricing.jpg

Mohlo by vás také zajímat...

 • Upgrade

  Vylepšete výkon vybraných fotoaparátů Canon EOS, Cinema EOS a XA/XF a vyprávějte přesvědčivější příběhy.

 • Speedlite EL-1

  Pokročilý blesk Speedlite, který poskytuje mimořádnou spolehlivost a pokročilý vysokorychlostní výkon v pevném těle odolném proti povětrnostním vlivům.

 • Speedlite 600EX II-RT

  Mějte vše plně pod kontrolou i v nejnáročnějších situacích.

 • Speedlite 430EX III-RT

  Výkonný přenosný blesk s rádiovou spouští.

  1. Poznámka: Ne všechny fotoaparáty a blesky Speedlite jsou kompatibilní se všemi aktualizacemi. Další podrobnosti naleznete na produktové stránce vysílače Canon Speedlite ST-E3-RT (verze 2).