Accurate and reliable autofocus

XF705

Přesné a spolehlivé automatické zaostřování

Dual Pixel CMOS AF – jak to funguje

Dual Pixel CMOS AF je technologie automatického zaostřování (AF) s fázovou detekcí využívající snímač, která je navržena tak, aby poskytovala plynulé, vysoce výkonné průběžné zaostřování se sledováním a rychlé dosažení automatického zaostření. Jde o jedinečnou technologii vyvinutou společností Canon, která využívá dvě fotodiody na pixel k automatickému zaostřování a kombinuje je při záznamu videa. To umožňuje udržení přesného zaostření i při snímání pohybujících se objektů, což je zásadní pro záznam v rozlišení 4K UHD a zvyšuje efektivitu natáčení jednou osobou.

Dual Pixel CMOS AF - How it works

Ovládání dotykové obrazovky a sledování objektu

Čtyřpalcová dotyková obrazovka modelu XF705 umožňuje provádět výběr a sledování zaostřovacího bodu na 80 % svislé / vodorovné zobrazovací plochy. Vybraný objekt v záběru bude při pohybu sledován.

Touchscreen control and object tracking

Detekce a sledování obličeje

Automatické zaostřování s detekcí obličeje dokáže sledovat obličej osoby v záběru a zachovat zaostření.

Face Detection and tracking

Průvodce zaostřováním s duálními pixely

Nabízí grafické rozhraní, které představuje odchylku zaostření zepředu/dozadu – když je objekt zaostřený, obdélník zezelená, a umožní tak plné ovládání ručního přeostřování nebo napomáhá k zachování důležitého zaostření.

Dual Pixel Focus Guide

Ladění automatického zaostřování

Funkce ladění automatického zaostřování, která je součástí nabídky, uživatelům umožňuje určit rychlost a citlivost automatického zaostřování, a dosáhnout tak větší flexibility i kontroly.

Související výrobky