Canon imageFORMULA DR-6010C

imageFORMULA DR-6010C

Skener imageFORMULA DR-6010C, který se i při malých rozměrech vyznačuje vysokým výkonem, umožňuje v jednom kompaktním balíčku spolehlivé vysokorychlostní skenování v podnicích.

DR-6010C

Výhody

  • Vysokorychlostní barevné skenování – 60 str./min. s rozlišením 200 a 300 dpi
  • Design s předním podáváním a volitelná přímá cesta podávání papíru
  • Výkonné podávání až 100 listů
  • Úsporný provoz
  • Pokročilé zpracování obrazu
  • Robustní provedení – kapacita využití až 7 500 skenů/den
  • Software Capture Perfect součástí balení

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon imageFORMULA DR-6010C

Produktivita, na které záleží


S rychlostí skenování 60 stran za minutu barevně při rozlišení 200 a 300 dpi je skener DR-6010C dosud naším nejrychlejším firemním skenerem. Automatický podavač o velké kapacitě 100 listů umožňuje zpracování velkých dávek – skenuje více dokumentů za kratší dobu.

Flexibilní a spolehlivé podávání


Skener DR-6010C je vybaven obsluze příjemným předním podáváním. Další výhodou je možnost zvolit přímou cestu podávání papíru, kterou lze využívat pro snadné skenování plastových materiálů a silnějších kartonů o gramáži až 546 g/m2 nebo křehčích dokumentů.

Úsporný provoz


Skener DR-6010C šetří nejen čas, ale snižuje také spotřebu elektrické energie. Je jedním z energeticky nejúspornějších zařízení ve své třídě a může se automaticky zapínat a vypínat společně s počítačem, ke kterému je připojen.

Optimální kvalita


Rozsáhlá řada výkonných funkcí, například automatická detekce barvy, rozpoznání orientace textu, automatická velikost papíru a korekce sklonu zaručují vynikající kvalitu a optimální efektivitu.

Malý, ale vhodný pro náročné úkoly


Přestože je skener DR-6010C tak malý, že se vejde na každý pracovní stůl, může při doporučeném denním pracovním využití až 7 500 skenů rychle a spolehlivě splňovat všechny požadavky, které na něj klade náročný firemní provoz.

Uživatelská přívětivost


Skener DR-6010C lze používat s nejrůznějšími firemními skenovacími aplikacemi. Tlačítka pro skenování do úlohy zrychlují produktivitu tím, že umožňují rychlé skenování dávek a jejich odesílání do předem stanovených umístění nebo aplikací pro řízení projektů. Se skenerem DR-6010C se dodává software CapturePerfect společnosti Canon. Zároveň je dostupná i sada Capture Perfect Software Developers Kit (SDK) určená pro vývojáře, která usnadňuje proces přizpůsobené integrace.


Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon imageFORMULA DR-6010C, o jeho funkcích a možnostech.

60ppm

Rychlost skenování formátu A4 (jednostranně)

Automatic document feeder

Automatický podavač dokumentů

Daily Scanning Volume

Denní objem skenování

Double-sided scanning

Oboustranné skenování

icon

Efektivní dávkové skenování

USB connection

Vylepšená kvalita obrazu