VAŠE KRÁSA SI ZASLOUŽÍ CANON

#TiskneteKrasu
VAŠE KRÁSA SI ZASLOUŽÍ CANON

VAŠE KRÁSA SI ZASLOUŽÍ TISKÁRNU CANON

Nádherná díla vznikají díky mnoha talentovaným lidem. Nápady, vášeň, důraz na detail, láska a čas – to vše vkládáme do naší tvorby. Vytvořit něco nádherného vyžaduje část z nás samých. V Canonu věříme, že vaše tvoření si zaslouží stejnou dávku preciznosti a lásky, jakou jste vložili do samotné práce. Vaše díla si zaslouží tu nejlepší prezentaci.
Řada Canon PIXMA TS

Řada Canon PIXMA TS

Vdechněte svým vzpomínkám život a mějte je stále na očích. Vaše speciální okamžiky v životě si zaslouží být vytištěny pomocí tiskáren řady Canon PIXMA TS, které jsou dokonalými společníky pro tisk dokumentů a fotografií přímo u vás doma.

Laserové tiskárny i-SENSYS

Laserové tiskárny i-SENSYS

Tiskárny, které předčí vaše očekávání. Ať už provozujete jakoukoli firmu, máme pro vás tu pravou laserovou tiskárnu, připravenou splnit vaše požadavky do posledního puntíku. Tiskárny i-SENSYS jsou navrženy speciálně pro malé kanceláře a pracovní skupiny a garantují bezkonkurenční kvalitu a efektivitu. Vaše vize si zaslouží Canon.

Tiskárny MAXIFY

Vaše týmová práce by měla dostat hmatatelnou podobu. Tiskněte s jistotou díky tiskárnám Canon MAXIFY, které jsou navrženy speciálně pro malé a domácí kanceláře a umožňují rychlý tisk dokumentů vysoké kvality. Vaše úsilí si zaslouží Canon.

Fototiskárny PIXMA

Fototiskárny PIXMA

Trávíte dlouhé hodiny nad zdokonalováním svého díla, dokud výsledek není perfektní. Nechte svou kreativitu zazářit díky fototiskárnám Canon PIXMA. Tiskněte svá díla s lehkostí a radostí. Vaše kreativita si zaslouží Canon.

Tiskárny Canon MegaTank – Řada PIXMA G

Tiskárny MegaTank – Řada PIXMA G

Na některé projekty stačí dva. A můžou to být ty nejlepší ze všech. S inkoustovou tiskárnou Canon PIXMA v řadě G můžete tisknout všechny své osobní projekty, pracovní materiály a mnoho dalšího přímo z pohodlí vašeho domova. Užijte si vysokou kvalitu tisku za skvělou cenu. Vaše štěstí si zaslouží Canon.

PROTO SI VAŠE KRÁSA ZASLOUŽÍ TISKÁRNU CANON

 • Tiskárny pro domácnosti

  Řada PIXMA TS5150

  Malé, dostupné a připojené multifunkční zařízení pro jednoduchý domácí tisk a skenování
 • Tiskárny MegaTank

  MAXIFY GX6040

  S těmito velkoobjemovými, doplnitelnými tiskárnami MegaTank získejte denně dokumenty podnikové kvality, přičemž vás čeká průměrná úspora 90 % z celkových nákladů na vlastnictví oproti 10 nejlépe hodnoceným laserovým a inkoustovým tiskárnám.
 • Tiskárny pro domácnosti

  PIXMA G640

  PIXMA G640 je první multifunkční tiskárna řady PIXMA G se šesti doplnitelnými zásobníky inkoustu, která nabízí tisk fotografií v nevídané kvalitě a umožňuje velkoobjemový tisk s extrémně nízkými náklady.
 • Barevná multifunkční zařízení

  Řada i-SENSYS MF650

  Bezpečná a spolehlivá barevná multifunkční zařízení pro formát A4 s rozsáhlými možnostmi cloudové a mobilní konektivity.
 • Tiskárny MegaTank

  PIXMA G3430

  Tiskněte, kopírujte a skenujte doma pomocí této rychlé tiskárny vybavené připojením k síti Wi-Fi a doplnitelnými zásobníky inkoustu
 • NAKUPTE U VAŠEHO OBLÍBENÉHO PRODEJCE

  POTŘEBUJETE POMOC S VÝBĚREM TISKÁRNY?

  Využijte náš nástroj pro výběr tiskárny a najděte tu dokonalou volbu právě pro vás.
  VYBERTE VÁŠ PRODUKT
  PIXMA G3470 Series WH Lifestyle.psd
  creative park .png

  CREATIVE PARK

  Vstupte do úžasného světa Canon Creative Park, kde se setkává papírová zábava s neomezenou kreativitou! Máte možnost stáhnout si různé vystřihovánky a s lehkostí je proměnit ve skutečné poklady. Vytištění, vystřihnutí a sestavení se stanou kouzelným rituálem, který oživí vaši představivost. Tvořte si vlastní papírové hračky, originální dárky nebo dekorace pro váš domov. Umožněte papíru proměnit vaše nápady v realitu a poznejte, jak kouzelně se do vašeho každodenního života může vplést nespočet papírových radostí. Pusťte se do tvůrčího dobrodružství a odhalte magii Canon Creative Park.

  PIXMA CASHBACK

  Kupte si vybranou tiskárnu z řady PIXMA nebo MAXIFY, registrujte váš nákup a získejte až 1 500 Kč zpět.

  Canon Camera

  Podpora pro vaši tiskárnu Canon

  Stáhněte si ovladače, firmware, návody nebo získejte přístup k online technické podpoře, zdrojům a informace k řešení problémů pro vaši tiskárnu Canon.