CANON EOS C70

Možnosti přizpůsobení

Kamera EOS C70, inspirovaná kamerami Canon s bajonetem RF, je kompaktní, lehká a disponuje řadou přizpůsobitelných ovládacích prvků, díky čemuž se budete moci přizpůsobit jakékoli situaci.
Muž během natáčení s kamerou EOS C70, filmová kamera EOS

Kompaktní, lehká a spolehlivá

Kamera EOS C70 se pyšní novou konstrukcí s multifunkčním gripem se 3 přizpůsobitelnými voliči a vícesměrným joystickem. Tělo kamery je vyrobené z polykarbonátových vláken, aby byla odolná a zároveň lehká. Kompaktní provedení také znamená, že ji lze snadno připevnit na drony, kardany, ruční soustavy, ramenní opěrky, helmy i vozidla.

Kamera EOS C70, Záznam videa pomocí LCD obrazovky
Natáčení s dronem a kamerou EOS C70, dívka na poli
Dron s profesionální filmovou kamerou, EOS C70
Muž během natáčení s kamerou EOS C70, filmová kamera EOS

Vestavěné filtry ND

Kamera EOS C70 je vybavena nově vyvinutou ultratenkou filtrovou jednotkou ND na zadní straně bajonetu RF, která je optimalizována pro kratší sečnou vzdálenost.

Tento elektronicky řízený systém filtru ND podporuje 2/4/6 EV (po rozšíření 8/10 EV), což za jasného světla umožňuje vytvořit obraz s malou hloubkou ostrosti.

Muž držící kameru EOS C70, filmová kamera EOS, systém filtru ND
Filtr ND, kamera EOS C70

Odolná bezkontaktní patice

Kamera EOS C70 disponuje odolnou bezkontaktní paticí k připojení rukojeti. Tuto patici lze také použít jako prostředek pro uchycení řady příslušenství, například externího mikrofonu.

Kamera EOS C70, pohled shora, bezkontaktní patice

Oddělený komorový systém ventilace

Součástí kamery EOS C70 je stejný oddělený systém proudění vzduchu, jaký se nachází v našich špičkových filmových kamerách EOS. Tato oddělená ventilační struktura je navržena tak, aby bránila vzduchu v proudění přímo na elektronické komponenty. Tato konstrukce kromě toho zabraňuje vniknutí cizorodých těles, například vody nebo písku, do elektrických systémů, díky čemuž se kamera EOS C70 skvěle hodí pro natáčení v terénu.

EOS C70 Ventilation system
Systém ventilace kamery EOS C70
Dron s profesionální filmovou kamerou, EOS C70

PROMLUVTE SI S NAŠÍM TÝMEM

Přejete si, aby vás kontaktoval zástupce společnosti Canon?

Vyplněním formuláře uvedeného níže zažádáte o to, aby vás kontaktoval produktový specialista společnosti Canon.

Související články

 • Cyklista na horském kole provádí ve vzduchu akrobatický kousek proti slunci. Snímek je pořízen zespodu a je orámován vlčími máky a trávou na svahu.

  ČLÁNEK

  Videa v rozlišení 8K a převzorkování rozlišení 4K na fotoaparátu Canon EOS R5

  Na prvních videích z fotoaparátu Canon EOS R5, společně Martin Bissig a Ivan D’Antonio objevují, jak funkce rozlišení 8K zkracují dobu natáčení a rozšiřují kreativní možnosti.

 • Film making, EOS C70

  ČLÁNEK

  Ženy v oboru tvorby filmů: jak se prosadit

  Přední tvůrkyně filmů prozradí, jak se prosadily v oboru filmu a poradí ženám, které by chtěly kráčet v jejich šlépějích.