eos6d

Jaký typ videozařízení je nejlepší pro vaše videa?

Objevte zařízení pro záznam videí, které nejlépe vystihne vaši vášeň pro vyprávění příběhů.

Kvalita a volba

Pomocí fotoaparátů nebo videokamer Canon můžete pořizovat videa v úžasné kvalitě Zkoumáme klíčové výhody různých možností, abyste si mohli vybrat zařízení, které je pro vás to pravé.

eos 80d

Videokamery LEGRIA

Multifunkční speciální zařízení pro záznam se hodí pro rodiny i experty.

legria hf g40 right side

Navrženy pro natáčení videí

Kompaktní videokamery LEGRIA představují všestranné řešení pro rodiny i experty. Jsou navrženy speciálně pro tvorbu filmových záznamů a jsou vybaveny prvky, jako je pohodlná rukojeť, stabilizace obrazu pro bezchybné výsledky, otočná obrazovka a vysoce kvalitní vestavěný mikrofon.

lifestyle mike boyd

Dlouhá doba záznamu

Jak dlouho potřebujete nahrávat? Řada videokamer LEGRIA nabízí možnost velmi dlouhých záznamů, a představuje tak nejlepší volbou pro záznam sportovních událostí, divadelních představení, koncertů atd. Naše řady EOS, IXUS a PowerShot jsou ideální pro kreativní tvorbu videí s krátkými záběry.

lifestyle-mike-boyd-dual-pixel-cmos

Digitální zrcadlovky a bezzrcadlové fotoaparáty

Fotoaparáty EOS s vyměnitelnými objektivy nabízí nejlepší kreativní ovládání.

eos 80d

Kreativní ovládání

Vychutnejte si lepší kontrolu nad výslednou podobou vašeho videa díky digitální zrcadlovce EOS DSLR nebo jednomu z našich vysoce přenosných bezzrcadlových fotoaparátů, které disponují širokými možnostmi vyměnitelných objektivů a plnoformátovými snímači nebo velkými snímači APS-C. Vyberte si ten pravý objektiv, který vylepší filmy krásným rozostřeným pozadím.

m6 lifestyle

Fotografie nejvyšší kvality

Fotoaparáty EOS nabízí špičkovou kvalitu obrazu, až už fotografujete nebo natáčíte video. Jediné, co potřebujete udělat, je vybrat velikost těla, která nejlépe odpovídá vašim požadavkům – vysoce přenosný bezzrcadlový fotoaparát EOS nebo digitální zrcadlovku EOS o plné velikosti s pohodlnou manipulací.

eos 80d tech

Fotoaparáty PowerShot a IXUS

U kompaktních fotoaparátů s objektivem s pevnou ohniskovou vzdáleností je kladen důraz na přenosnost, takže si je s sebou snadno vezmete kamkoli.

powershot g7 x mark ii frt

Skvělé funkce pro natáčení videí a pořizování fotografií

Kompaktní fotoaparáty Canon PowerShot SX a IXUS se snadno používají a jsou navrženy tak, aby se bez problémů vešly do batohu nebo kapsy. Díky tomu jsou ideální pro záznam videí na cestách. A nabízejí také spoustu funkcí, které jsou skvělé pro tvorbu fotografií, jako je velké přiblížení, i pro natáčení videí.

powershot g3 x sample

Přenosný výkon pro vlogování

Naše řada kapesních fotoaparátů PowerShot G se snímači typu 1.0 nebo většími vám umožní tvorbu snímků v prémiové kvalitě s malou hloubkou ostrosti. Fotoaparát PowerShot G7 X Mark II je vybaven také otočnou obrazovkou pro snadné pořizování záznamu z různých úhlů, což z něj dělá skvělou volbu pro vlogery.

powershot g7 x mark 2 lifestyle munich

Stále potřebujete pomoc?

Zjistěte více o videokamerách řady LEGRIA HF-G a o rozdílech mezi nahráváním videí v rozlišení 4K nebo HD.