Evolve, Elwe Special Promotions grow their business using the latest printing technology from Canon

Speciální propagace společnosti Elwe: vývoj propagačních materiálů pro prodejny

Výzva

Elwe je společnost poskytující tiskové služby se sídlem v Nizozemsku. Specializuje se na výrobu vysoce kvalitních propagačních materiálů pro prodejny (POS) a maloobchodní trh. Nabízí zákazníkům komplexní služby – od počátečního návrhu a korektury po výrobu, skladování a dodávku – s řadou volitelných možností zabalení.

Během více než 20 let získala společnost reputaci zásluhou vysoké kvality, efektivity a zákaznických služeb a řadu důležitých klientů na domácím trhu, včetně maloobchodních řetězců Albert Heijn a Jumbo. Tito zákazníci tradičně objednávali stovky až tisíce reklamních materiálů – tedy něco, k čemuž byla analogová technologie společnosti Elwe plně vybavená.

Evolve, Elwe Special Promotions respond to the latest printing trends by reducing the time and cost of producing small print runs

"Neměli jsme žádné problémy produkovat deset reklamních materiálů nebo dokonce tisíc. Ale pro naše zákazníky nebyly nízkonákladové tisky často cenově dostupné."

Společnost se proto rozhodla modernizovat na rychlejší a efektivnější systém digitálního tisku – jak pro podporu dalšího obchodního růstu, tak pro reakce na požadavky zákazníků.

Řešení společnosti Canon

Pro společnost Canon bylo řešení jasné: plochá tiskárna Océ Arizona 660 XT je rychlá, snadno použitelná a neuvěřitelně všestranná. A stejně důležité je, že technologie vytváření obrazu Océ VariaDot poskytuje špičkovou kvalitu snímků, kterou společnost Elwe potřebovala pro reklamní materiály pro prodejny.

Výhody

Jak vysvětluje Kirsten Van Brummen, tiskárna Arizona 660 XT dramaticky ovlivnila flexibilitu i produktivitu firmy:

"Nyní jsme schopni pracovat bez kompromisů ohledně kvality a dodacích lhůt... a můžeme nabízet tiskoviny pro prodejny v nízkých objemech za konkurenční ceny."

Evolve, Elwe Special Promotions attract new customers, using Canon’s business printing solutions

Na zákazníky také zapůsobila schopnost společnosti nabízet větší možnosti pro individuální přizpůsobení návrhu prodejny – tedy něco, co by z hlediska času a nákladů bylo u analogového tisku naprosto nerentabilní.

Ale největší změnou je levnější produkční nízkonákladový a jednorázový tisk, díky čemuž může společnost Elwe přitáhnout zcela novou skupinu zákazníků – nejen velké prodejní řetězce, ale i malé podniky a živnostníky. Kirsten Van Brummen poznamenává: „Jelikož můžeme dodávat materiály pro prodejny od jedné kopie, máme nyní spoustu malých zákazníků, například zákazníka, který vyrábí hlasové průvodce pro muzea, nebo lékárnu za rohem.“

Tento nový model tisku materiálů pro prodejny na vyžádání pomohl spolčenosti Elwe prolomit limity analogového tisku a dosáhnout cílů pro růst firmy. A při dalším růstu je zásadní, že má společnost nyní partnera, který jí může pomoci čelit výzvám, jak uzavírá Kirsten Van Brummen:

"„Často dostáváme náročné požadavky a z tohoto důvodu očekáváme mnoho i od našich partnerů. Společnost Canon se stala partnerem, který při nás neustále stojí a úzce s námi spolupracuje.“"

Zjistěte více

Kontaktujte nás

Objevte, jak vám můžeme pomoci s rozvojem firmy

Zjistěte více

Zásady ochrany osobních údajů společnosti

Promluvte si s odborníkem v oblasti prodeje

Máte dotaz nebo hledáte informace? Zadejte své údaje níže a jeden z našich odborníků vám zavolá.

Hledáte technickou podporu?

  • Co nejdříve
  • 10:00 - 11:00
  • 11:00 - 12:00
  • 12:00 - 13:00
  • 13:00 - 14:00
  • 14:00 - 15:00
  • 15:00 - 16:00
  • 16:00 - 17:00
  • +420

Zde uveďte jakékoli dodatečné informace, které mohou být pro naše odborníky užitečné

Děkujeme

Jeden z našich odborníků vám zavolá.

[TIME]

Na shledanou

Omlouváme se

Chyba