PRODUKT

Canon EOS-1D X Mark III: připojte se

Canon EOS-1D X Mark III

Připojte se snadno a rychle, ať už používáte síť na hřišti na sportovním stadionu nebo se svým smartphonem vytváříte příběh z druhého konce světa. S fotoaparátem Canon EOS-1D X Mark III se se svými snímky dostanete mnohem snadněji tam, kam potřebujete – o krok před konkurenci.

Bezdrátová síť

Fotoaparát Canon EOS-1D X Mark III je vybaven vestavěnou sítí Wi-Fi, která je ideální pro komunikaci s chytrými zařízeními a počítači, ať už ve studiu nebo v terénu.

Smartphony a tablety s aplikací Camera Connect a aplikací Digital Photo Professional Express* můžete využít k procházení, úpravám, retušování a přenosu fotografií na cestách. Mohou také sloužit jako propracovaný dálkový ovladač pro fotoaparát, který vám umožní na obrazovce zařízení nastavit kompozici, měnit nastavení fotoaparátu a pořizovat fotografie a videa. Tyto úkoly mohou provádět také počítače a zařízení Mac s nainstalovaným softwarem EOS Utility.

A když budete potřebovat silnější bezdrátové připojení, můžete využít volitelný bezdrátový adaptér WFT-E9, který vám poskytne větší dosah a vyšší spolehlivost v „digitálně zahlcených“ oblastech, jako jsou fotbalové stadiony. Podporuje standard MIMO 802.11ac, který využívá 5GHz a 2,4GHz pásma pro komunikaci na vzdálenost až 150 metrů a také umožňuje připojení k zabezpečeným serverům SFTP.

Připojení k síti Ethernet

Velké sportovní události po celém světě umožňují fotografům na hřišti a atletickém oválu kabelové připojení k síti Ethernet, aby mohli přenášet snímky zpravodajským agenturám už během fotografování. Právě proto jsme vybavili fotoaparát Canon EOS-1D X Mark III bleskově rychlou gigabitovou zásuvkou pro připojení k síti Ethernet, která přenáší data dvakrát rychleji než fotoaparát 1D X Mark II.

Nastavení připojení jsou nyní seskupena na vlastní kartě nabídky. Nyní lze uložit až 20 předvolených nastavení připojení pro okamžité vyvolání. Samostatně uložený přístup k síti a údaje serveru FTP zkracují dobu potřebnou k nastavení v novém terénu. Agentury mohou dokonce svým fotografům elektronicky poslat nastavení připojení, které si mohou nahrát do fotoaparátu přes paměťovou kartu.

Připojení k síti Ethernet nyní podporuje zabezpečené protokoly SFTP, které zabraňují zachycení snímků třetí stranou.

Canon EOS-1D X Mark III

Související články