AUTOMATICKÉ ZAOSTŘOVÁNÍ NA OČI V REÁLNÉM ČASE

Rychlé, přesné a spolehlivé zaostřování

Vyzkoušejte revoluční technologii Dual Pixel CMOS AF společnosti Canon. Dosáhněte přesného sledování zaostření pomocí automatického zaostřování na oči a funkce EOS iTR AF X, i když se objekt dívá směrem od objektivu. Inovativní průvodce zaostřováním s duálními pixely dokonce pomáhá operátorům při ručním zaostřování a umožňuje jim dosáhnout dokonale ostrých záběrů.
EOS R5 C

Pokročilé automatické zaostřování a rozpoznávání objektů

Technologie Dual Pixel CMOS AF společnosti Canon je v oboru známá jako systém, na který se mohou spolehnout profesionální filmaři i fotografové. Kamera EOS R5 C dostala do vínku vylepšenou verzi tohoto systému s automatickým zaostřováním na oči a funkcí EOS iTR AF X. Tato technologie využívá pokročilý algoritmus hloubkového učení, který přesně rozpozná tváře, a to i v případě, že je viditelné pouze jedno oko, a sleduje objekt, i když se dívá směrem od kamery.

Profesionální možnosti nastavení automatického zaostřování

Kamera EOS R5 C je vybavena stejnými exkluzivními nastaveními automatického zaostřování, která se nacházejí ve filmových kamerách řady Cinema EOS, jako je rozpoznání pouze obličeje a priorita tváře, aby kamera reagovala na změny scény tak, jak tvůrce zamýšlí. Jemné úpravy rychlosti a odezvy automatického zaostřování lze také provést za účelem dosažení pomalého filmového zaostřování nebo okamžitého automatického zaostření pro rychlé akce.

EOS R5 C

Průvodce zaostřováním s duálními pixely

Systém Dual Pixel CMOS AF společnosti Canon lze také použít v případě, že obsluha kamery používá ruční zaostřování. Průvodce zaostřováním je přesný a inovativní nástroj, který vizuálně informuje obsluhu, pokud se bod zaostření nachází před objektem, nebo za ním. Jakmile vizuální pomůcka průvodce zaostřováním na displeji LCD nebo hledáčku zezelená, bylo dosaženo dokonale ostrého ručního zaostřování.

PŘIHLASTE SE NYNÍ

Registrujte se, pokud máte zájem o kameru EOS R5 C

Získejte jako první nejnovější informace o kameře Canon EOS R C a nabídkách, tipech a kurzech, čerstvých novinkách a pozvánkách na události ve svém okolí.