CINEMA RAW LIGHT

Profesionální nástroje a záznam v celé řadě formátů

Vyberte si ze široké řady formátů záznamu, včetně tří možností Cinema RAW Light, a také XF-AVC a MP4. Zachyťte širší dynamický rozsah pomocí režimů Canon Log 3, PQ a HLG a používejte profesionální nástroje, jako je Waveform Monitor a False Color.
EOS R5 C

Všestranné interní formáty záznamu

Kamera EOS R5 C je vybavena interním 12bitovým formátem RAW pro záznam videa s funkcí Cinema RAW Light s rychlostí až 2,6 Gb/s. Kamera EOS R5 C nabízí tři možnosti Cinema RAW Light, a to LT (Light), ST (Standard) a HQ (High Quality), a poskytují tak větší flexibilitu pracovních postupů pro vaše produkční potřeby.

K dispozici je také celá řada dalších profesionálních možností záznamu, včetně 10bitových formátů 4:2:2, jako je spolehlivý formát XF-AVC profilu ALL-I společnosti Canon nebo Long GOP s rychlostí až do 810 Mb/s, HEVC MP4 s rychlostí až 540 Mb/s, a 8bitových formátů 4:2:0 H.264 MP4 s rychlostí až do 150 Mb/s.

Kromě toho jsou k dispozici možnosti oříznutí snímače z formátu 8K Full Frame na formát 5,9 K Super 35 mm a 3 K Super 16 mm pro kompatibilní optické objektivy a sníženou přenosovou rychlost dat.

EOS R5 C

Výjimečný dynamický rozsah

Kamera EOS R5 C má k dispozici interní záznamové formáty PQ a HLG a také profil Canon Log 3 k dosažení výjimečného dynamického rozsahu a zachování detailů ve stínech i ve světlých oblastech. Jak kvalita tisku, tak úroveň HLG poskytují obsah ve formátech podporujících HDR, pro film a vysílání a v barevném prostoru BT.2020, zatímco profil Canon Log 3 poskytuje kreativní flexibilitu pro gradaci záznamu při postprodukci.

EOS R5 C

Dvě paměťové karty a současný záznam

Dva sloty na paměťové karty (1× CFexpress typ B / 1× UHS-II SD) umožňují sofistikované možnosti simultánního záznamu, kdy lze na každou kartu nahrávat různé formáty, rozlišení a bitové hloubky, čímž podporují řadu profesionálních pracovních postupů. K dispozici jsou také tradiční proxy 8bitový záznam se vzorkováním 4:2:0 a přepínání / současný záznam ve dvou slotech.

EOS R5 C

Externí záznam RAW v rozlišení 8K prostřednictvím rozhraní HDMI

Kamera EOS R5 C je schopna vytvořit snímky typu RAW prostřednictvím rozhraní HDMI do kompatibilních rekordérů Atomos, jako je například NINJA V+, a dosáhnout tak 10bitového záznamu ve formátu ProRes RAW s rozlišením 8K a rychlostí až 30 sn./s. Proxy XF-AVC lze také současně zaznamenávat na kartu SD pro efektivní pracovní postupy postprodukce.

EOS R5 C

Profesionální filmařské nástroje

Kamera EOS R5 C je vybavena širokou řadou profesionálních filmařských nástrojů, jako je Waveform Monitor na analýzu jasu obrazu zleva doprava a False Color pro vizuální reprezentaci expozice na základě barevné škály. Mezi další funkce patří záznam True 24p DCI, 180stupňový úhel závěrky, podpora funkce Look File pro import 3D LUT a časového kódu in/out.

PŘIHLASTE SE NYNÍ

Registrujte se, pokud máte zájem o kameru EOS R5 C

Získejte jako první nejnovější informace o kameře Canon EOS R C a nabídkách, tipech a kurzech, čerstvých novinkách a pozvánkách na události ve svém okolí.