Muž v růžové mikině, který drží fotoaparát Canon u hlavy. Blesk vyzařuje oranžové světlo.

JSME CANON

Již více než 80 let umožňujeme lidem zachytit a uchovat to, co vidí. Jako nejlepší společnost pro zpracování obrazu na světě se snažíme společně žít a pracovat pro dobro všech.

Pár informací o naší společnosti

Je nás více než 182 000 v různých zemích a všichni společně pracujeme na tom, abychom byli předním poskytovatelem inovativních řešení pro zpracování obrazu a informační technologie.

Naše vize

Společnost Canon obohacuje životy a podniky skvělým novým způsobem. Nyní se můžete stát součástí budování budoucnosti naší společnosti, která stojí na pilířích vizionářství, inovace a odvahy

 • Objevte to nejlepší

  Neustále zkoumáme nové způsoby inovace a rozvíjení naší firmy, protože naši zákazníci od nás očekávají to nejlepší. Naše vize nás inspiruje k zlepšování způsobu práce, abychom společně mohli dosahovat skvělých výsledků.

 • Kyosei

  Naše vize, vedená kulturou a hodnotami Kyosei, se zaměřuje na posílení produktů a zlepšení způsobu, jakým přinášíme inovace. V rámci našeho neustálého úsilí o dosažení výjimečnosti pracujeme na maximalizaci růstu na nově vznikajících trzích a kromě toho se snažíme náš podnik diverzifikovat, díky čemuž se nám otevře svět nových příležitostí.

 • Důraz na inovaci

  Jako přední světová značka zabývající se zpracováním obrazu jsme se zavázali rozvíjet vyspělé technologie a oslavovat inovaci. Proto se řadíme mezi nejúspěšnější společnosti z hlediska počtu získaných patentů a toto zanícení pro inovaci a zlepšování nám bude i nadále pomáhat dosahovat úspěchů.

Společnost Canon v číslech

Společnost Canon v číslech

Založena v roce 1937

pod názvem Precision Optical Industry, Co. LtdVíce než 182 000

zaměstnanců společnosti Canon po celém světě.256

Dceřiné a přidružené společnosti1990

Společnost Canon zahájila první program recyklace tonerových kazet na světě.Top 3

V posledních 30 letech patříme mezi 3 společnosti s největším počtem patentůVíce než 30 000 dní

Poskytujeme více než 30 000 dní školení a rozvoje za rok.

 

Naše hodnoty

 • Čeho si ceníme

  Silně věříme v respekt, podporu a spolupráci jako skutečné prostředky pro náš úspěch, tím, že povzbuzujeme každého v Canonu, aby viděl svět tak, jak ho vidí ostatní, a byl připravený ho vyzvat a proměnit k lepšímu.

 • Naše filozofie Kyosei

  Naše firemní filosofie se opírá o japonský koncept, který znamená „společně žít a pracovat pro dobro všech“. Podporuje náš závazek k dosažení udržitelnosti, ukazuje nám, jak spolupracovat, a je ztělesněním naší snahy o vytvoření prostředí, kde může každý prospívat a růst.

 • Vytváření mimořádného

  Naše tržní síla nám dává motivaci a odvahu představit si, prozkoumat, inovovat a podstoupit inspirovaná rizika. Takto vášnivě spojujeme země a disciplíny, abychom sdíleli znalosti a vytvořili mimořádné.

Zaměstnanci s inkluzí

Rozmanitost, rovnost a inkluze

Pracujeme na vytvoření inkluzního pracoviště a na rozvoji rozmanité společnosti ve spravedlivějším světě.

Naše kanceláře

Společnost Canon Europe je strategické sídlo vedení pro oblast EMEA. Nabízíme řadu výjimečných příležitostí v celém regionu.

Naše kanceláře

Máte zájem o kariéru ve společnosti Canon?

Zjistěte, kde se vám bude líbit a co vás bude inspirovat ve vaší další profesní dráze.

Mohlo by vás také zajímat

Nechte se inspirovat a pokračujte ve vaší cestě se společností Canon.