Canon Developer Programme

Program Canon Developer Programme

Nejnovější web společnosti Canon zaměřený na podporu vývojářů je plný užitečných zdrojů pro komunitu vývojářů softwaru, ať už pro firemní řešení nebo digitální zpracování obrazu.

Prozkoumat web programu pro vývojáře

Podpora vývojářů softwaru

Společnost Canon dosahuje úspěšných výsledků v oblasti vývoje zakázkového a plně integrovaného softwaru pro širokou řadu zákazníků, produktů a řešení. Nyní má vývojářská komunita místo k prozkoumávání sady dostupných zdrojů, takže inovativní nápady se mohou proměnit v realitu. Program Canon Developer Programme představuje vzrušující cestu pro firmy z řad třetích stran a vývojáře aplikací nebo programů, která jim umožňuje pracovat společně s technologiemi společnosti Canon, a vytvářet tak řešení s přidanou hodnotou pro zákazníky s náročnými požadavky.

Jako registrovaný vývojář můžete svým zákazníkům nabídnout obrovskou škálu zakázkových doplňkových funkcí a přizpůsobení pro firemní a technologické produkty od společnosti Canon. Integrujte produkty společnosti Canon do specifických pracovních postupů zákazníků tím, že získáte přístup k sadám SDK a rozhraním API, které vám umožní poskytovat inovativní řešení a přispívat k rozvoji ekosystému produktů značky Canon.

Image

Výhody

Plná podpora vývojářů

Spolupracujte úzce se společností Canon a dosáhněte jedinečných řešení pro požadavky zákazníků prostřednictvím portálu společnosti Canon určeného pro vývojáře. Dostupné zdroje zahrnují podporu a přímou pomoc, a navíc odpovědi na časté dotazy a technické bulletiny.

Rozsáhlá nabídka řešení

Pro registrované vývojáře jsou k dispozici ke stažení sady Canon SDK, informace o rozhraních API a mnohé další zdroje, aby mohli uskutečňovat zakázkový a inovativní vývoj pro dostupný sortiment produktů a softwaru od společnosti Canon.

Optimalizace pracovních postupů zákazníků

Staňte se součástí průkopnické komunity a převezměte rozhodující roli v rozvoji ekosystému produktů značky Canon pro naše zákazníky.

Image

Zjistěte více o programu a připojte se k němu.

VÍCE INFORMACÍ