PARTNERSKÝ PROGRAM

Program Canon Developer Programme

Nejnovější web společnosti Canon zaměřený na podporu vývojářů je plný užitečných zdrojů pro komunitu vývojářů softwaru, ať už pro firemní řešení nebo digitální zpracování obrazu.
Prozkoumat web programu Developer Programme
Posloucháte, co druhý říká? Nebo jen čekáte, až na vás přijde řada?

PŘEHLED

Podpora vývojářů softwaru.

Program Canon Developer Programme představuje vzrušující cestu pro firmy z řad třetích stran a vývojáře aplikací nebo programů, která jim umožňuje pracovat společně s technologiemi společnosti Canon, a vytvářet tak řešení s přidanou hodnotou pro zákazníky s náročnými požadavky.

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ VÝVOJÁŘSKÉ KOMUNITY

Jako registrovaný vývojář můžete svým zákazníkům nabídnout obrovskou škálu zakázkových doplňkových funkcí a přizpůsobení pro firemní a technologické produkty od společnosti Canon.
Snímek pracovních profesionálů, kteří společně pracují kolem velkého stolu

Výhody programu Canon Developer Programme

Integrujte produkty Canon do specifických pracovních postupů svých zákazníků a poskytněte jim inovativní řešení.

Plná podpora vývojářů

Spolupracujte úzce se společností Canon a dosáhněte jedinečných řešení pro požadavky zákazníků prostřednictvím portálu společnosti Canon určeného pro vývojáře. Dostupné zdroje zahrnují podporu a přímou pomoc a odpovědi na časté dotazy a technické bulletiny.

Rozsáhlá nabídka řešení

Pro registrované vývojáře jsou k dispozici ke stažení sady Canon SDK, informace o rozhraních API a mnohé další zdroje, aby mohli uskutečňovat zakázkový a inovativní vývoj pro dostupný sortiment produktů a softwaru od společnosti Canon.

Optimalizace pracovního postupu zákazníků

Staňte se součástí průkopnické komunity a převezměte rozhodující roli v rozvoji ekosystému produktů značky Canon pro naše zákazníky.

Plná podpora vývojářů

Zjistěte více o programu a připojte se