PARTNERSKÝ PROGRAM

Spolupracujte s našimi partnery

Získejte maximum od akreditovaného partnera společnosti Canon. Naši partneři jsou odborníky na poskytování řešení šitých na míru, která splní a převýší vaše potřeby, a současně se vždy snaží poskytovat nejlepší služby zákazníkům ve své třídě.
Vyhledat partnera
Spolupracujte s našimi partnery

PŘEHLED

Proč spolupracovat s akreditovaným partnerem společnosti Canon?

Naši partneři vám poskytnou místní odborné znalosti a rady a zajistí pro vás ta nejlepší řešení a služby společnosti Canon ve své třídě, které splní všechny vaše obchodní potřeby.

Vztah a důvěra

Budování silného obchodního vztahu se zákazníky je pro naše partnery velice důležité. S partnery se dá jednoduše spojit a práce s nimi je snadná. Chápou hodnotu obchodního partnera, na kterého je spolehnutí.

Vztah a důvěra
PODPORA

Jsme s vámi od začátku do konce

Od fáze návrhu až po odevzdání projektu se můžete spolehnout na znalosti a zkušenosti našich partnerů se sítí společnosti Canon. Naši partneři vás podpoří a v rámci celého projektu vám budou pomáhat.

Odborníci na místní trh

Naši partneři jsou vaši odborníci. Na základě zkušeností a znalostí v dané oblasti jsou schopní zajistit to nejlepší řešení pro vaše požadavky.

Odborníci na místní trh
Distributoři

Nejmodernější služby

Všichni naši partneři absolvují řadu školení, aby získali kompetence a mohli se kvalifikovat jako partneři společnosti Canon. Jejich znalosti jsou pravidelně aktualizovány, protože vzdělávání nikdy nekončí.

PROZKOUMEJTE DALŠÍ MOŽNOSTI

Jste připraveni spolupracovat s našimi partnery?