Canon Speedlite 430EX II

Speedlite 430EX II

Výkonný a univerzální blesk Speedlite 430EX II rozšíří vaše možnosti při fotografování zásluhou směrného čísla 43, schopnosti pracovat jako bezdrátový vedlejší blesk, devíti uživatelských funkcí a hlavy se zoomem pro ohniskové vzdálenosti 24 až 105 mm.

Výhody

  • Měření blesku E-TTL II
  • Směrné číslo 43*
  • Možnost použití jako bezdrátového vedlejšího blesku
  • 24–105mm hlava se zoomem a 14mm difuzorem
  • Rychlé a tiché nabíjení
  • Kovová patice pro upevnění do sáněk pro příslušenství
  • Hlava otočná o 180 stupňů
  • Pomocné světlo AF

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon Speedlite 430EX II

Měření blesku E-TTL II


Přenosný, kompaktní a vysoce výkonný blesk Speedlite 430EX II se směrným číslem 43 je vhodný pro fotografování s odraženým zábleskem i pro fotografování s teleobjektivem. Měření E-TTL II s kompatibilními fotoaparáty zaručuje přesnou expozici s bleskem ve všech situacích, i při použití odraženého záblesku od stěny nebo stropu.
Pro zajištění větších možností ovládání lze výkon blesku nastavit ručně v rozsahu od 1/1 do 1/64 plného výkonu v krocích po 1/3 EV.

Hlava s automatickým zoomem pro ohniskové vzdálenosti 24 až 105 mm


Při použití s kompatibilní digitální jednookou zrcadlovkou řady EOS blesk Speedlite 430EX II automaticky zjistí velikost snímače fotoaparátu a nastaví zoom hlavy blesku tak, aby zajistil optimální pokrytí scény. Tím se snižuje množství nevyužitého světla, prodlužuje životnost baterií a zkracují doby nabíjení.
Hlava s automatickým zoomem pro ohniskové vzdálenosti 24 až 105 mm a difuzor s širokým panelem pro ohniskovou vzdálenost 14 mm poskytují pokrytí blesku pro širokou řadu situací při fotografování.
Otočná a nakláněcí hlava umožňuje použít odražený záblesk k vytvoření jemnějšího osvětlení při použití jediného blesku na fotoaparátu.

Bezdrátová vedlejší jednotka


Blesk Speedlite 430EX II lze použít jako bezdrátovou vedlejší zábleskovou jednotku spouštěnou příslušnou hlavní zábleskovou jednotkou. Malé rozměry a vysoký výkon z něj činí ideální vedlejší blesk pro vytvoření přenosného studia s více zábleskovými zařízeními.

Zdroj napájení


Blesk Speedlite 430EX II je napájen 4 bateriemi velikosti AA, takže je lehký, přenosný a dostatečně kompaktní, abyste jej mohli mít stále s sebou. Nabíjení probíhá přibližně o 20 % rychleji než u předchozího modelu a je téměř neslyšitelné, aby nedošlo například k vyplašení divoké zvěře.

Odolnost


Kovová upevňovací patice a západka pro rychlé uvolnění zajišťují snadno použitelné a bezpečné spojení mezi fotoaparátem a bleskem Speedlite.

Ovládání blesku


Při použití s kompatibilním fotoaparátem lze všechny aspekty ovládání blesku, včetně nastavení výkonu blesku a všech devíti uživatelských funkcí, nastavit z nabídky fotoaparátu**.

Pomocná funkce automatického zaostřování


Blesk Speedlite 430EX II pokrývá 1 až 9 bodů AF a může emitovat infračervený zaostřovací paprsek, který zajišťuje kontrast pro objektiv, a umožňuje tak zaostřit při fotografování za slabého osvětlení.

* V metrech při nastavení ohniskové vzdálenosti 105 mm, citlivost ISO 100
** Pouze s kompatibilními fotoaparáty řady EOS

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon Speedlite 430EX II, o jeho funkcích a možnostech.

Speedlite 430EX II Hodnocení a recenze