Canon EOS C300 PL

EOS C300 PL

Průkopnická profesionální filmová kamera EOS C300 PL spojuje osvědčenou videotechnologii společnosti Canon a zkušenosti v oblasti objektivů s kreativitou systémů EOS. Vyměnitelné objektivy poskytují nebývalou svobodu pro sdělení každého příběhu.

Výhody

  • 8,3MP snímač CMOC Super 35 mm a rozlišení Full HD
  • Standardní objímka PL pro objektiv
  • Kompaktní, modulární a lehká
  • Formát MPEG-2 MXF rychlostí 50 Mb/s na kartu CF
  • Vysoká citlivost, nízký šum
  • Gama korekce Canon Log
  • Režim 24,00p pro pořizování filmů
  • Dálkové ovládání Wi-Fi
  • Bezproblémová integrace pracovních procesů

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon EOS C300 PL

8,3MP snímač CMOC Super 35 mm a rozlišení Full HD


Snímač CMOS Super 35 mm s 8,3 megapixelu, zkonstruovaný a vyrobený společností Canon speciálně pro pořizování videozáznamů, poskytuje 3kanálové RGB zpracování pro záznam v rozlišení Full HD. Technologie snímačů společnosti Canon poskytuje skvělý obraz s vysokým rozlišením, vysokou citlivostí, nízkým šumem, omezením efektu „rolling shutter“ a nízkou spotřebu energie společně s typickými výhodami velkých snímačů, jako je nádherně mělká hloubka ostrosti.

Standardní objímka PL pro objektiv


Objímka kamery EOS C300 PL odpovídá průmyslovému standardu a je kompatibilní s širokou řadou různých vyměnitelných objektivů, které již používají filmoví profesionálové, a také s vlastními objektivy společnosti Canon pro filmové kamery. Tři vestavěné elektronické neutrální šedé filtry zvyšují univerzálnost pro snímání.

Kompaktní, modulární a lehká


Kamera EOS C300 PL je mimořádně kompaktní a v základní konfiguraci pro pořizování záznamů váží pouhých 1 869 g (bez objektivu). Odnímatelný grip, rukojeť a ovládací panel s nastavitelným úhlem zajišťují maximální manévrovatelnost, zatímco robustní tělo odolné proti stříkající vodě je opatřeno součástmi ze slitiny hořčíku, které dále zvyšují jeho pevnost a houževnatost.

Formát MPEG-2 MXF rychlostí 50 Mb/s na kartu CF


Zaznamenávejte soubory připravené k vysílání ve formátu MPEG-2 MXF rychlostí 50 Mb/s (4:2:2) na dvě paměťové karty CF – k dispozici jsou možnosti předávání záznamu a současného záznamu. Výstupy vyhovující průmyslovým standardům zahrnují rozhraní HD-SDI společně s konektory pro časový kód, synchronizaci a synchronizaci s externím zdrojem pro snímání více kamerami.

Vysoká citlivost, nízký šum


Kamera EOS C300 PL je vybavena zvýšenou citlivostí: obrazy s nízkým šumem lze pořizovat až do citlivosti ISO 20 000, což ji umožňuje používat v téměř libovolných podmínkách pro snímání.

Gama korekce Canon Log


Rozsáhlé možnosti přizpůsobení obrazu zahrnují vestavěnou gama korekci Canon Log, která poskytuje neutrální kvalitu obrazu s širokým dynamickým rozsahem (800 %) pro zajištění maximální svobody při úpravách po pořízení záznamu. Nastavte více než 90 proměnných obrazu a uložte je jako profily Přizpůsobený obraz do kamery nebo na kartu SD.

Režim 24,00p pro pořizování filmů


Standardní vybavení zahrnuje režimy PAL, NTSC a 24,00p, které nabízejí snímkové frekvence od 23,98p do 59,94i. Nastavte pomalý nebo rychlý pohyb v krocích po 1 sn./s pro dosažení kreativní flexibility.

Dálkové ovládání Wi-Fi


Sledujte bezdrátově nastavení kamery prostřednictvím přenosného počítače, tabletu nebo inteligentního telefonu (smartphonu) pomocí jednoduchého uživatelského rozhraní využívajícího prohlížeč. Ovládejte neutrální šedé filtry, přidávejte značky k záběrům a načítejte metadata ze vzdálených míst. (Je vyžadován volitelný bezdrátový adaptér.)

Bezproblémová integrace pracovních procesů


Kameru EOS C300 PL lze bez problémů integrovat do stávajících pracovních procesů a pořízené filmy jsou kompatibilní s většinou běžně používaných profesionálních softwarových balíčků NLE.

Ocenění

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon EOS C300 PL, o jeho funkcích a možnostech.

CPN.jpeg

Canon Professional Network

Přináší inspiraci, vzdělávací materiály, informace o výrobcích a nové aktualizace za účelem poskytnutí úplného zázemí pro profesionální fotografy a filmaře používající výrobky Canon, ale také pro pokročilé nadšence po celém světě.

Důležitá aktualizace