Canon Connect Station CS100

Snadný způsob ukládání, prohlížení a sdílení snímků a filmů na jednom místě

Objevte snadný způsob ukládání, sdílení a prohlížení fotografií a filmů v pohodlí domova. Přesouvejte své nejnovější zážitky jediným klepnutím fotoaparátu s funkcí NFC nebo snadno nahrávejte a stahujte obrázky ze svého chytrého zařízení prostřednictvím aplikace Connect Station. Poté si je vychutnejte na televizoru s rozlišením HD nebo je sdílejte s přáteli a rodinou online.

0%

  Připojení se značkou Canon

  IMPORT

  Import

  Snadno importujte všechny snímky z různých zařízení.

  Zásluhou technologie NFC zařízení Connect Station, připojení k síti Wi-Fi, připojení USB a slotů pro paměťové karty a aplikace pro chytrá zařízení Connect Station lze snadno importovat snímky z více zařízení. Výstup HDMI umožňuje užít si snímky v rozlišení Full HD na televizoru. .

  UKLÁDÁNÍ

  Store

  Prohlížejte si snímky a filmy z různých zařízení na jednom místě

  Ukládejte snímky a filmy z fotoaparátu a počítače společně s fotografiemi ze smartphonu a jiných zařízení na pevný disk zařízení Connect Station s kapacitou 1 TB.

  SDÍLENÍ

  Sdílejte snímky na sociálních sítích, do cloudu či jiné Connect Station

  Užijte si prohlížení snímků Full HD a rychle a snadno je sdílejte na sociálních sítích, do cloudu či jiné Connect Station.

  Share

  Snadný přenos snímků

  Rychle importujte snímky z fotoaparátu s funkcí NFC, počítače, paměťových karet a zařízení USB.

  Technologie NFC a Wi-Fi vám umožňuje snadný přenos nejnovějších fotografií a filmů do zařízení Connect Station z fotoaparátu nebo videokamery s funkcí NFC jediným klepnutím. Bezdrátově importujte stávající snímky z knihovny v počítači prostřednictvím domácí sítě Wi-Fi nebo importujte své nejnovější výtvory z různých zařízení pomocí slotů na paměťovou kartu a připojení USB. Všechny vzácné okamžiky si tak můžete okamžitě vychutnat doma na velké obrazovce.

  Speciální aplikace pro chytrá zařízení

  Rychlé a snadné stahování a nahrávání souborů z chytrých zařízení

  Stáhněte si bezplatnou aplikaci Connect Station pro zařízení se systémy iOS a Android a automaticky se připojte ke svým chytrým zařízením, abyste mohli rychle a snadno procházet, přenášet a sdílet soubory. V zařízení Connect Station můžete snímky a filmy* jednoduše stahovat, nahrávat, prohlížet a organizovat pomocí snadno ovladatelného rozhraní optimalizovaného pro tablety i telefony.

  Mějte vše na jednom místě

  Ukládejte snímky a filmy z různých zařízení na jednom místě

  Přeneste všechny snímky a filmy na jedno místo díky možnosti připojení k různým zařízením a pevnému disku Connect Station s kapacitou 1 TB. Snadno použitelné rozhraní zjednodušuje uspořádání snímků do alb, prohlížení snímků a sledování filmů. Díky zálohování na externí disk s kapacitou 1 TB můžete být více v klidu.

  one-place

  Snadné sdílení

  Sdílejte snímky na sociálních sítích, do cloudu či jiné Connect Station
  Sdílejte snímky a film snadno a rychle na sociálních sítích a do jiných zařízení Connect Station. Můžete nahrávat data do cloudových služeb a sociálních médií Flickr®, Facebook™, Google™ pro snadné zálohování a sdílení. Výstup HDMI umožňuje užít si s rodinou a přáteli snímky v rozlišení Full HD na televizoru.

  share-to-connect

  Tiskněte bez kabelů

  Tiskněte přímo ze zařízení Connect Station na bezdrátové tiskárně

  Procházejte, vybírejte, tiskněte. Zařízení Connect Station se spojí s bezdrátovou tiskárnou, a tím vám poskytne svobodu pro tisk snímků, které si můžete doma pověsit nebo sdílet s rodinou a přáteli. Stačí prohlédnout si snímky na televizoru a vybrat své favority pro tisk.  * Sdílení filmů pomocí aplikace Connect Station k dispozici od jara 2017.

  wireless-printers

  Specifikace

  Získejte další informace o zařízení Connect Station CS100, o jeho funkcích a možnostech.

  Importujte snímky a filmy přes síť Wi-Fi pomocí NFC

  Importujte snímky a filmy přes síť Wi-Fi pomocí NFC

  Odesílání a příjem

  Odesílejte do dalších zařízení Connect Station a přijímejte data z těchto zařízení

  Úplné připojení

  Úplné připojení

  Úložiště s kapacitou 1 TB

  Úložiště s kapacitou 1 TB

  Zobrazit kompletní technické údaje

  Doporučujeme

  Kompatibilní produkty

  Mohlo by se vám líbit...

  eosbeginners

  Fotoaparáty EOS pro začátečníky

  Přejděte na fotografování s digitální jednookou zrcadlovkou a užijte si kreativnější ovládání s fotoaparátem, který se snadno používá a poskytuje fotografie a filmy skvělého vzhledu.

  03

  Zaregistrujte produkt

  Zaregistrujte svůj produkt a budete mít jistotu, že vaše produkty Canon budou vždy podporované a aktualizované.