Profesionální produkty

Workflow software pro reklamní grafiku

Zefektivněte pracovní postup od předtiskové přípravy po konečné úpravy. Zajistěte konzistentní výstup a správu barev.

Další kroky

Mirage Canon Edition

Mirage Canon Edition

Mirage je nejpokročilejší profesionální tiskový modul plug-in pro celou řadu aplikací, včetně aplikací Adobe© Photoshop, Illustrator© a InDesign©. Modul plug-in Mirage umožňuje uživatelům pracovat rychleji a efektivněji, a proto je skvělou volbou pro tvůrce fotografií a jemné grafiky a pro poskytovatele tiskových služeb. Nabízí nejvyšší dostupnou kvalitu tisku v jediném rychlém řešení s vynikající hodnotou. S modulem plug-in Mirage, který nemá žádná omezení z hlediska délky a zajišťuje vynikající flexibilitu, máte možnost vdechnout život všem svým kreativním projektům.

ONYX Thrive

ONYX Thrive

Software pro pracovní postupy ONYX Thrive je rozšiřitelné řešení pro tiskovou produkci založené na technologii Adobe® PDF Print Engine. ONYX Thrive je skutečný komplexní pracovní postup využívající formát PDF, od předání digitálního souboru přes správu barev až po tisk a ořez. Software ONYX Thrive zajišťuje správu pracovních postupů širokoformátové tiskové produkce. Nabízí poskytovatelům tiskových služeb přesné, předvídatelné a vysoce kvalitní tiskové výsledky a omezuje výskyt nákladných chyb.

ONYX RIP

ONYX RIP

Software ONYX RIP poskytuje kontrolu a jednoduchost, které jsou potřebné ke zvýšení širokoformátové produktivity a správu barev, čímž umožňuje komerčním tiskárnám snížit výrobní náklady. Poskytovatelé tiskových služeb snadno zefektivní pracovní postupy širokoformátové produkce automatizací běžných úloh, která omezí chyby způsobené obsluhou a umožní dosáhnout vyšší celkové efektivnosti.

ONYX Textile

ONYX Textile

Software ONYX Textile Edition je navržen speciálně pro velkoformátové textilie a trh tisku nástěnných dekorací. Je dostupný jako verze pro specifické použití určená pro balíčky ONYX RIPCenter, ONYX PosterShop a ONYX ProductionHouse a jako modul pro software řešení pracovních postupů ONYX Thrive. Software ONYX Textile Edition zahrnuje veškeré funkce softwaru ONYX 12, které doplňuje o speciální funkce pro textilie, jež mohou šetřit čas a omezit plýtvání materiálem.

ONYX Advantage

ONYX Advantage

Balíček údržby softwaru ONYX Advantage poskytuje nákladově efektivní cestu, jak udržet software pro pracovní postupy ONYX RIP a Thrive v aktuálním stavu a mít vždy k dispozici všechny nejnovější funkce. Získejte okamžitý přístup k aktualizacím, verzím a vydáním softwaru ONYX, stejně jako ke stovkám nových a stávajících ovladačů tiskáren. Držitelé smluv ONYX Advantage mají přístup k rozsáhlé knihovně videí na vyžádání pokrývajících školení pro práci s produkty a podporu aplikací.

Související produkty a služby

Související výrobky

Související služby

  • Služby pro firmy

    Snažíte se zajistit růst vaší firmy, zvýšit produktivitu, snížit náklady na tisk nebo předat služby týkající se tisku a dokumentů externímu dodavateli? Ať je vaše výzva jakákoli, společnost Canon vám může pomoci službami přizpůsobenými na míru, abyste dosáhli vašich cílů.