Služby MPS postavené na principu vaší firmy

K tomu, aby vaše firma získala maximum výhod, které řešení služeb MPS slibuje, je potřebné řešení pečlivě navrhnout podle vašich konkrétních požadavků.

Naši odborníci pro služby MPS čerpají z dlouholetých zkušeností a vedoucího postavení v odvětví, takže vám mohou nabídnout řešení řízení tisku přizpůsobené na míru a zajišťované externím dodavatelem, které vám poskytne úplnou kontrolu vašeho tisku, od návrhu a zavedení až po průběžnou podporu a řízení.

S naším zakázkovým řešením řízeného tisku si můžete být jistí, že vaše organizace bude těžit z poskytování služeb nejvyšší úrovně, prvotřídní technologie a trvalé obchodní hodnoty.

Proč zvolit služby společnosti Canon?

Spolupracujeme se všemi našimi zákazníky, abychom jim dodali řešení služeb MPS, které nabídne mimořádnou hodnotu a vynikající kontrolu. Spojujeme správné lidi, technologie a procesy, abychom poskytli služby, které vám umožní vytvořit výkonné, flexibilní a nákladově efektivní tiskové prostředí.

Jsme ale také odborníky na zajištění plynulého zavedení a přechodu. Můžete se na nás spolehnout: máme rozsah, dosah a odborné znalosti z odvětví, abychom to uskutečnili.
Nezastavíme se ani tam – služby, které poskytujeme pro vaši organizaci, mohou zásluhou průběžného zdokonalování snižovat náklady a zvyšovat produktivitu nyní i v dlouhodobém časovém horizontu, i když vaše firma poroste a její potřeby se změní.

„Měli jsme hrubou představu, kudy se chceme ubírat, ale nevěděli jsme přesně jak toho dosáhnout. Takže zkušenosti společnosti Canon se zaváděním řady různých řešení pro jiné klienty nám opravdu pomohly dospět ke správnému řešení.“

Rada správní oblasti Východní Lothian, Skotsko

Náš přístup

Získejte výhodu rychlejších tiskových procesů, efektivnějších pracovních postupů a nižších výdajů v pěti krocích.