ABC- Hero1

Společnost Canon se spojila společností Armstrong Watson, aby jí pomohla realizovat strategii sociální zodpovědnosti s „vizí do budoucna“.

Společnost Armstrong Watson, účetní firma s kompletními službami, měla stárnoucí a nespolehlivou sestavu různých tiskových zařízení s nákladným provozem a potřebovala uvést tisk do souladu se svými zásadami sociální zodpovědnosti společnosti, což je oblast, která má významný vliv na rozhodování klientů. Zásluhou úzké spolupráce se společností Canon mohla dále zlepšit své odlišení od konkurence splněním svých vlastních cílů sociální zodpovědnosti společnosti pro dopad na životní prostředí – snížením spotřeby papíru a energie a snížením počtu zařízení souvisejících s tiskem o více než 70 %.

ABC-image1
ABC-image1

„Společnost Canon pracovala usilovně na tom, aby se nejdřív řádně seznámila s naší organizací a porozuměla tomu, co je třeba zlepšit a jak to nejlépe udělat. A potom nám dala svá doporučení. Sami klademe velký důraz na porozumění potřebám našich klientů, takže jsme si byli naprosto jistí, že Canon je pro nás tím pravým partnerem.“

David Clarkson, obchodní ředitel