KREATIVNÍ TISK

Ukažte svůj styl: Jak vizualizovat svůj prázdninový šatník

Online stylistka Bo Brownová je známá svými nápaditými outfity, ale sbalit si kufr na dovolenou může být i tak výzva. Podívejte se, jak jí fototiskárna Canon Zoemini 2 pomohla s organizací.
Ruka drží tři snímky zachycující ženu v různém oblečení, které byly vytištěné na instantní fototiskárně Canon Zoemini 2.

Možná si myslíte, že čím kratší je dovolená, tím jednodušší je balení, ale není to vždy pravda. Víkendový pobyt ve městě může být stejně náročný jako čtrnáctidenní dovolená – nebo ještě více, pokud máte pouze příruční zavazadlo. Vzhledem k omezenému času a prostoru si potřebujete být jisti, že s sebou máte správné módní oblečení, abyste se v něm na výletě mohli cítit co nejpříjemněji. Protože když se cítíte skvěle, můžete se plně ponořit do poznávání nového místa.

„Váš styl odráží vaše myšlení,“ říká módní influencerka Bo Brownová. „Ráda se bavím a oblékám se pro nezapomenutelné chvíle.“ Videa, která Bo vytváří, každý den napjatě očekává komunita jejích sledujících. Její sociální sítě jsou bohatým zdrojem informací o stylu – nabízí tipy a rady, jak vytvořit dokonalý šatník do kanceláře až po návod, jak zkrátit sako nebo vyřešit problém s příliš velkými džínami.

Bo ráda cestuje a nedávno strávila víkend v Barceloně – „rušném městě, která má co nabídnout“. Čím více toho má člověk na práci, tím může být těžší balení zefektivnit. Je ale potřeba promyslet to dopředu. Instantní tiskárna Canon Zoemini 2 umožnila Bo vytvořit si vizuální pomůcky, díky nimž mohla zefektivnit výběr oblečení. Teď nám celý proces vysvětlí.

Pečlivě se připravte

Žena s dlouhými tmavými vlasy se opírá o jízdní kolo v malebné městské ulici.

Při výběru oblečení záleží na praktičnosti i stylu. „Rozhodla jsem se pro pohodlné oblečení,“ sděluje Bo. © Noah Altink

Žena s dlouhými tmavými vlasy, ve slunečních brýlích, růžovém topu a džínách, jde po městské ulici.

Cestování na lehko není vždy možné. „Někdy si s sebou beru náhradní oblečení pro případ, že bych si oblečení ušpinila nebo se mi nelíbilo, až tam dorazím,“ říká Bo. © Noah Altink

Nevybírejte jen své oblíbené šaty, ale přemýšlejte – opravdu se zamyslete nad tím, co bude vaše dovolená obnášet. „Než si začnu balit kufr, projdu si program, který tam budu mít, a vyberu si oblečení na den i noc,“ říká Bo. Možná nemáte naplánovaný každý okamžik víkendu, ale můžete si udělat určitou představu o tom, co budete dělat, podle místa, kam se chystáte. Budete procházet muzea? Odpočívat v kavárnách? Prozkoumávat večerní scenérie? Bo ráda sleduje videa na TikToku, aby zjistila, co se děje, a „okamžitě si představila, co aktivita obnáší,“ říká.

Proveďte výběr

Bo má na sociálních sítích archiv svých dřívějších módních rozhodnutí, takže když přemýšlí, co si vzít na sebe, nahlédne do něj. „Pokaždé, když si vyberu dobrý outfit, vyfotím ho, aby posloužil komunitě mých sledujících jako inspirace. I když nemáte své outfity zachycené, vzpomeňte si na to, co se vám dříve osvědčilo, a podívejte se na influencerky a influencery, které obdivujete. Bo doporučuje také Pinterest jako skvělý zdroj inspirace a navrhuje použít fototiskárnu Canon Zoemini 2 a vytvořit nástěnku s prázdninovými outfity.

Zamyslete se nad tím, co vám sluší a v čem se cítíte dobře. „Když se správně obléknu, cítím se šťastná,“ říká Bo. Jakmile má Bo vybrané nějaké outfity, rozloží si na postel veškeré oblečení, o kterém uvažuje – na jednu stranu oblečení na den, na druhou na večer. „Takhle získám jasný přehled. Pak si oblečení roztřídím, abych přesně věděla, které se hodí pro jakou příležitost.“

Fotografujte, tiskněte a upravte

Žena sedí u venkovního stolu a drží fototiskárnu Canon Zoemini 2 a fotografii, kterou právě vytiskla.

Chvíli může trvat, než se rozhodnete, které oblečení je pro každou příležitost nejvhodnější. A když jste zaneprázdnění, jako je Bo, je čas tou největší výzvou. Díky šikovné fototiskárně Canon Zoemini 2, která vám pomůže s výběrem, je tento proces rychlejší – a také zábavnější. © Noah Altink

Po vyfotografování několika variant oblečení a doplňků je Bo vytiskla na fototiskárně Canon Zoemini 2, aby si mohla prohlédnout, co vybrala, a zkombinovat jednotlivé kousky. „Zaměřila jsem se na to, které oděvy se hodí k více outfitům,“ říká. „Já například nosím body přes den i večer. Černé kalhoty jsou také velmi univerzální, protože je lze nosit téměř při každé příležitosti.“ Možnost tisku přímo z chytrého telefonu byla pro Bo výhodou. „S aplikací Canon Mini Print mohu snadno přidávat text nebo zvětšovat fotografie,“ dodává nadšeně. Takže mohla obrázky opatřit poznámkami o tom, co by k sobě mohlo dobře ladit. Uživatelsky přívětivá aplikace navíc umožňuje Bo dodat výtiskům vlastní osobitý styl.

Dokončení výběru

Tři modely Canon Zoemini 2 leží na barevné podložce mezi vytištěnými fotografiemi, slunečními brýlemi, gumičkami do vlasů a lahví na vodu.

Fototiskárna Canon Zoemini 2 je k dispozici ve třech barvách – růžově zlaté, námořnické a perleťově bílé – takže si můžete vybrat svoji oblíbenou variantu.

Odraz osoby je vidět v zrcátku na selfie modré fototiskárny Canon Zoemini S2, kterou osoba drží v ruce.

Pokud chcete proces zjednodušit, fototiskárna Canon Zoemini S2 je vybavena 8MPx fotoaparátem, který vám umožní pořídit fotografie a ihned je vytisknout. Je také vybavena zrcátkem na selfie, takže máte větší kontrolu nad tím, jak fotografie dopadne. Podobně jako u modelu Zoemini 2 je kompaktní a vejde se do kapsy.

Na cestu do Barcelony si Bo vybrala tři outfity – na nákupy, obědy a výlety na kole. Outfit na nákupy –volné kalhoty s růžovým mohérovým zkráceným svetrem – popisuje Bo jako ležérní. „Růžová se k modré skvěle hodí. Tento outfit doplňují výrazné velké sluneční brýle a elegantní kabelka, které dodávají vyváženost. Je to ideální oblečení na nákupy, protože je pohodlné, ale zároveň i elegantní.“ Oblečení na oběd je celé černé, ale skládá se ze vzájemně se doplňujících látek. „U zcela černého oblečení pracuji s různými typy látek, abych mu dodala více detailů,“ vysvětluje. U cyklistického oblečení využívá vrstvy – to je nezbytné kvůli změnám tělesné teploty při jízdě na kole, kdy se můžete zastavit, abyste se na něco podívali, a pak znovu pokračovat v jízdě. „Kombinace stylových bot, volných džín a blejzru volného střihu je outfit, který je praktický a zároveň stylový.“

Odkaz na styl

Žena sedí u venkovního stolu a v ruce drží výběr malých fotografií. Na stole je umístěna fototiskárna Canon Zoemini 2 a ve váze je růžová růže.

„Používání fototiskárny Canon Zoemini 2 mě opravdu bavilo,“ říká Bo. „Je hezké dávat jednotlivé výtisky na nástěnku nálad nebo shromažďovat vzpomínky.“ © Noah Altink

Žena s dlouhými tmavými vlasy v elegantním černém oblečení sedí u stolku v kavárně na zahrádce a v ruce drží fototiskárnu Canon Zoemini 2.

Fototiskárna Canon Zoemini 2 vytiskne fotografie do minuty. „Výtisky můžete mít snadno k dispozici během několika sekund,“ říká Bo. „Aplikace Canon Mini Print funguje bez problémů a automaticky se připojí k chytrému telefonu.“ © Noah Altink

Fototiskárna Canon Zoemini 2 je skvělým pomocníkem při balení, a navíc také dokonalým společníkem na cesty. Je to elegantní fototiskárna kapesní velikosti, s výdrží baterie na 20 fotografií. Může vás na cestách kamkoli doprovázet. Samotné obrázky určené pro plánování outfitu jsou skvělé i na to, aby vám oživily paměť a pomohly představit si kompletní outfit, díky čemuž si nebudete balit příliš mnoho svršků a nebudete mít málo kompletních variant.

Mini výtisky si můžete nechat i na památku, vložit je do alba, stylového výstřižkového alba nebo deníku a pak se k nim vracet při plánování dalších výletů – nebo si jen připomenout, jak skvěle jste si výlet užili.

Autorka: Rachel Segal Hamiltonová

Související produkty

Související články