INSTANTNÍ TISKÁRNY

Malá fototiskárna, která osvobodí vaše snímky: vyjádřete se pomocí fototiskárny Canon Zoemini S2

Módní blogerka Izzy Manuelová používá fototiskárnu Canon Zoemini S2 k vylepšení svého vintage stylu pomocí okamžitých výtisků.
Tři fototiskárny Canon Zoemini S2 v bílé, zelené a růžově zlaté barvě na stole obklopeném oblečením a vytištěnými snímky selfie.

Kdy jste si naposledy projížděli snímky ve smartphonu? Možná jste narazili na pár překvapení – setkání, na která jste zapomněli a která se vám náhle oživila. „Mám na telefonu přibližně 24 000 fotografií,“ říká bloggerka Izzy Manuelová, která miluje vintage oblečení. „Polovina z nich jsou selfie. Ale druhá polovina jsou vzpomínky, ze kterých bych ráda viděla více – vánoční večeře nebo náhodné večery, které jsem strávila venku s přáteli z vysoké. Nejde jen o velké události, ale i o maličkosti, které dělají ze života něco výjimečného, což jsme si všichni uvědomili během pandemie koronaviru,“ dodává.

Dnes, když si s sebou všude nosíme chytré telefony a přenosné fotoaparáty, pořizujeme více snímků než kdy dřív. Lidé každý rok pořídí miliardy fotografií, ale mnoho z nich se ztratí na SD kartách nebo v galeriích telefonů, kde na nich jen padá digitální prach.

Žena leží na posteli, směje se a dívá se na svůj smartphone.

Vintage módní blogerka Izzy Manuelová použila fototiskárny Canon Zoemini S2 a Canon Zoemini k vyjádření svého stylu, přidala okraje a filtry a vytvořila personalizované výtisky.

Žena sedí na modré skříňce a její fototiskárna Canon Zoemini S2 je vyvážená na hromadě knih v popředí.

„Fototiskárnu Canon Zoemini S2 můžete připojit ke smartphonu, umístit ji například na hromádku knih, nastavit časovač a poté přes telefon sledovat, co fotografujete,“ říká Izzy.

Zapomeňte na všechny debaty o tom, zda je lepší telefon či fotoaparát – mohou fungovat společně. K použití fototiskárny Canon Zoemini S2aplikace Canon Mini Print nepotřebujete speciální zařízení a snímky můžete stáhnout přímo do aplikace prostřednictvím smartphonu. Můžete dokonce stáhnout snímky z digitálního fotoaparátu, jako je Canon PowerShot G7 X Mark III do smartphonu a tisknout tímto způsobem v aplikaci. Před tiskem na cestách můžete také získat přístup ke snímkům uloženým ve službách Facebook, Instagram, Google Photo, Dropbox nebo iCloud.

Pomocí přenosných tiskáren společnosti Canon nám Izzy ukazuje, že můžete být kreativní, vdechnout nový život starým snímkům a vytvořit nové snímky, na které se budete chtít znovu a znovu dívat jako na výtisky, které si uchováte a budete si jich vážit.

1. Přizpůsobte si své výtisky

Žena ve smartphonu přidává ikony a filtry ke snímku v aplikaci Canon Mini Print.

Pomocí technologie Bluetooth® můžete propojit aplikaci Canon Mini Print s účty na sociálních médiích, kde najdete své snímky, a pomocí filtrů, rámečků a nálepek v aplikaci je přetvořit.

Žena se dívá na různé ikony a nálepky v aplikaci Canon Mini Print.

Kromě ikon a smajlíků můžete k výtiskům na fototiskárnách Canon Zoemini S2 a Canon Zoemini přidat i text.

Izzy patří ke generaci, která vyrostla s digitálními zařízeními, ale také oceňuje tisk a autentický analogový vzhled. Tento retro nádech si vizuálně spojuje s láskou k vintage a udržitelné módě a fototiskárna Canon Zoemini S2 je dokonalým nástrojem pro dosažení této kombinace moderního a vintage stylu.

Kompaktní fototiskárna Canon Zoemini S2 je k dispozici v různých barvách, je intuitivní a nabízí tři režimy – venkovní, portrét a selfie. Díky tomu vytváří snímky, které mají živý styl jako ze staré školy a nabízí možnost přidat ohraničení. „Vepředu je zrcátko s kruhovým světlem kolem vnější strany, což je skvělé pro selfie,“ říká Izzy.

S fototiskárnou Canon Zoemini S2 můžete také kontrolovat živý náhled fotografie a před stisknutím spouště se ujistit, že jsou všichni perfektně zaostřeni.

Rámečky, nálepky, různé tvary a rozvržení – aplikace Canon Mini Print nabízí mnoho způsobů, jak snímky přizpůsobit.

„Nejsem příliš technicky typ, ale aplikace se podle mě velmi snadno používá,“ říká Izzy. „Filtry poskytují opravdu pěkné efekty a líbila se mi možnost přidávat k selfie, které jsem pořídila s přáteli, srdce a smajlíky, což hravým způsobem odráželo, co se na snímku děje. Jsou tak roztomilé – připomínají mi japonskou myšlenku kawaii.“

2. Použijte výtisky pro plánování outfitu

Žena v pestrobarevném svetru vytahuje bundu ze šatníku.

Jakožto módní blogerka má Izzy celý šatník plný pestrobarevného oblečení, které s radostí nosí při fotografování snímků s fototiskárnou Canon Zoemini S2.

Žena se fotografuje v zrcadle pomocí fototiskárny Canon Zoemini S2.

Tvorba výtisků s různým oblečením pro Izzy představovala skvělý způsob, jak vytvořit různé kombinace oblečení a vyjádřit její styl.

Při Izzyině práci jako módní blogerky se ukázalo, že přenosné tiskárny Canon jsou skvělými nástroji pro plánování vzhledu. „Kdybych se rozhodla uspořádat velké fotografování, kde bych měla několik různých outfitů, můžu před tím pořídit snímky sebe ve všech outfitech předem a vytisknout je, abych měla záznam o tom, co přesně si obleču,“ říká. Fototiskárna Canon Zoemini S2 má samospoušť, která tento proces velmi usnadňuje a díky elegantnímu tenkému provedení je pro Izzy další módní doplněk. „Metalický efekt a barvy jsou tak pěkné. Kdybych se nechala fotografovat, měla bych ji v ruce jako rekvizitu!“

Ať už je vaše vášeň jakákoli, fototiskárna Canon Zoemini S2 ji oživí. „Během roku můžete fotografovat svou zahradu nebo oblíbené místo v přírodě, a ukázat, jak se mění v různých ročních obdobích,“ říká Izzy.

3. Zobrazte své snímky kreativně

Žena zobrazuje výtisky na mřížkové nástěnce.

Své výtisky z fototiskárny Canon Zoemini S2 můžete podobně jako snímky ze sociálních médií sdílet s přáteli a poskytnout jim cenné vzpomínky.

Osoba drží snímek, který právě tiskne fototiskárna Canon Zoemini.

Bílé okraje, které můžete přidat na fototiskárně Canon Zoemini S2, dodávají snímkům nostalgický, analogový vzhled v souladu s Izzyiným vintage nádechem. Při použití fototiskárny Canon Zoemini můžete v aplikaci Canon Mini Print přidat okraje, což lze pomocí tlačítka zpět provést také ve fototiskárně Canon Zoemini S2.

„Když jsem byla na univerzitě, měla jsem celou zeď pokrytou snímky svých přátel,“ vzpomíná Izzy. Díky fototiskárnám Canon ZoeminiCanon Zoemini S2 je tato možnost mimořádně snadná a během několika minut promění vaše digitální snímky v trvanlivé výtisky o rozměrech 2 × 3" se samolepicí zadní stranou. Každá fotografie je vytištěna technologií ZINK™, která je odolná proti rozmazání, roztržení a vodě. Můžete také použít nástroj koláž a vytvořit samolepicí plakáty vytvořené ze čtyř nebo devíti dlaždicových snímků. S přenosnými tiskárnami od společnosti Canon můžete být spontánní a okamžitě pořizovat a tisknout snímky.

Díky této možnosti, která doplňuje jejich přenositelnost, jsou skvělým doplňkem pro večírky nebo svatby, například pro vlastní fotostánek. „Můžete vytvořit časovou osu události v reálném čase nebo sdílet příběh svého roku pořízením dvou snímků za měsíc,“ říká Izzy. Po vytištění můžete své snímky uspořádat jako umělecká díla nebo příběhy ve výstřižkových albech, na stěnách nebo kdekoli se vám líbí, od dveří chladničky až po blahopřání k narozeninám.

Osoba vkládá modrou fototiskárnu Canon Zoemini S2 do kabelky.

Fototiskárna Canon Zoemini S2 má přibližně stejnou velikost jako smartphone a snadno se vejde do kabelky nebo kapsy – můžete si ji vzít kamkoli a zajistí vám maximální spontánnost.

Osoba pořizuje selfie na fototiskárně Canon Zoemini S II, používá přitom zrcátko a kruhové světlo.

Zrcátko a kruhové světlo na přední straně fototiskárny Canon Zoemini S2 jsou ideální pro pořizování dokonalých selfie.

Schopnost psát text na obrázcích a tisknout je na cestách přináší ještě další výhody, jak vysvětluje Izzy. „Bylo by také užitečné pořizovat vizuální poznámky, když jsem venku. Použila bych je podobně jako Pinterest, ale nemusela bych se neustále dívat na obrazovku. Když jsem šla kolem něčeho, co mě inspirovalo, mohla jsem pořídit fotografii, nechat si výtisk v kapse a pak se jím inspirovat při nákupu vintage oblečení, abych mohla znovu vytvořit stejný vzhled dostupnějším a udržitelnějším způsobem.

„Nikdy se nestyďte fotografovat. Pokud jsme se v průběhu minulého roku a půl něco naučili, je to skutečnost, že musíte využít každé příležitosti, kterou máte.“ Pokud budete vybaveni fototiskárnou typu „vše v jednom“, jako je Canon Zoemini S2, nebo kombinací zařízení „fotoaparát–tiskárna“, například smartphonem nebo vlogovacím fotoaparátem a fototiskárnou Canon Zoemini, budete moci proměnit každodenní okamžiky v kouzelné vzpomínky, které vydrží. Jediné omezení pro to, kam vás výtisky posunou, je vaše vlastní představivost.

Zjistěte, jak sdílet svou kreativitu a osvoboďte svůj příběh.Autorka: Rachel Segal Hamiltonová

Související produkty

  • Tiskárny pro domácnosti

    Canon Zoemini 2

    S tiskárnou Zoemini 2 s vestavěnou baterií v kapesní velikosti můžete okamžitě tisknout ze svého smartphonu kdykoli a kdekoli.
  • Instantní a kapesní fototiskárny

    Canon Zoemini S2

    Zdokonalte své snímky selfie díky kapesní fototiskárně včetně integrovaného zrcátka, kruhového světla, dálkové spouště závěrky a živého náhledu.

Související články