Žádné kompromisy ohledně kvality!

ZAPOJTE ZOOM

Objektiv se zoomem na fotoaparátu Canon vám umožní experimentovat a být kreativní, aniž byste museli přistoupit ke kompromisům ohledně kvality, ať už fotografujete ve městě, nebo je vám bližší příroda na venkově.

Objektiv se zoomem vám umožní nejen zaostřit na vzdálené objekty, jako je divoká zvěř nebo měsíc v úplňku, ale také dosáhnout lepších výsledků v nejrůznějších situacích, od portrétů přes budovy až po jídlo na talíři. To vše záleží na použitém objektivu.

Čím nižší je hodnota na objektivu, tím širší je perspektiva, která vám umožní zachytit větší část scény. Proč si třeba nevyzkoušet objektiv typu rybí oko, který je ideální na fotografování interiérů. Nebo použijte širokoúhlý objektiv a posuňte vzrušení z koncertu na zcela novou úroveň.

Pořizujte reálně působící fotografie a videa zachycující každodenní život nebo úžasné portréty svých přátel a rodiny s nastavením středních hodnot rozsahu. Nebo zvolte vyšší hodnoty a přibližte objekty, které jsou vzdálené od několika metrů až po několik set metrů!

Všechny fotoaparáty Canon používají objektiv s optickým zoomem, který otevírá zcela nový svět tvůrčí svobody. Naše digitální zrcadlovky a bezzrcadlové fotoaparáty nabízejí také možnost použití různých objektivů. To je skvělé pro ty, kteří preferují větší kreativitu.

A to je vše, co potřebujete vědět! Zábavným způsobem, jak se to naučit, je samozřejmě začít pořizovat spoustu snímků. Tento přístup vám také nejlépe a zároveň rychle umožní pochopit, jak využívání schopností zoomu objektivu pomáhá dosáhnout nejlepších výsledků v jakékoli situaci.

HODNĚ ŠTĚSTÍ!