GET READY FOR THE MOMENTS THAT MATTER

PŘIPRAVTE SE NA OKAMŽIKY, NA NICHŽ ZÁLEŽÍ

Jsou okamžiky, které si zaslouží Canon
Život je plný výjimečných okamžiků, významnějších i méně významných. Ať už jsou ty vaše jakékoli a ať už se odehrávají kdekoli, ujistěte se, že jste připraveni zachytit je v celé jejich kráse, abyste mohli své vzpomínky znovu prožít, kdykoli budete chtít, a sdílet je s přáteli a rodinou po mnoho dalších let.

PŘIPRAVTE SE NA OKAMŽIKY, NA NICHŽ ZÁLEŽÍ

Nezmeškejte…

ZACHYŤTE OKAMŽIKY, NA NICHŽ VÁM NEJVÍCE ZÁLEŽÍ


Výjimečné životní okamžiky nemáte vždy příležitost zachytit podruhé. Pravděpodobně jste zažili situace, ve kterých by řádný fotoaparát dokázal danou scénu zachytit věrněji než váš telefon, například při slabém osvětlení, zaostřování na rychle se pohybující objekty a přibližování vzdálených objektů.

Pro okamžiky, na kterých záleží

Fotoaparát v telefonu je vhodný ke každodennímu použití. Ale co ty výjimečné životní okamžiky, kdy na kvalitě opravdu záleží? Ať už jde o dovolenou, večírek, víkendový výlet, svatbu, založení rodiny nebo tvorbu online obsahu, existují okamžiky, které si zaslouží Canon.
Canon_DG_SMDAC_Family_Holiday_EE.jpg

Čas na dovolenou

Na tento okamžik jste se tak dlouho těšili. Konečně nastal čas sbalit si kufry a vyrazit za sluncem!

 • WHAT A PARTY!

  TO JE VEČÍREK!

  Děti rychle rostou, a každý milník je tak vzácný. Je čas nafouknout balónky a zapálit svíčky...

 • WHAT’S COOKING?

  CO SE VAŘÍ?

  Příprava dokonalého pokrmu vyžaduje spoustu práce, zvlášť když chcete udělat dojem na sledující!

 • SEE THE WORLD!

  PODÍVEJTE SE NA SVĚT!

  Ať už máte všechno naplánované, nebo prostě berete každý den tak, jak přichází, čekají vás skvělé životní okamžiky...

 • DO PŘÍRODY!

  Ať už se jedná o úchvatnou krajinu, naučnou stezku nebo víkendové táboření, stačí sbalit si batoh a vyrazit...

 • WELCOME TO THE WORLD!

  VÍTEJTE VE SVĚTĚ!

  Devět měsíců může uplynout jako voda. Je toho tolik, co musíte udělat, abyste se připravili na příchod dítěte, a přitom máte tak málo času!

 • THE BIG DAY!

  VÝZNAMNÝ DEN!

  Dva důležití lidé ve vašem životě se rozhodli, že jejich vztah bude oficiální. Jejich výjimečný den si nenecháte ujít ani za nic na světě! Nezapomeňte na tu jednu skutečně zásadní věc!

International Traveller

Najděte dokonalý fotoaparát Canon

Každý z nás je jedinečný, a stejně tak jsou jedinečné a výjimečné i okamžiky, na kterých nám nejvíce záleží. Proto nabízíme tři různé typy fotoaparátů různých tvarů a velikostí, a to digitální zrcadlovky, bezzrcadlové fotoaparáty a kompaktní fotoaparáty. Všechny jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhoví vašim požadavkům.

Jsou okamžiky, které si zaslouží Canon

Rádi fotografujete a pořizujete videa? Rádi zachycujete důležité okamžiky svého života? Zklame vás někdy váš chytrý telefon? Pak je možná načase pořídit si fotoaparát Canon.
Canon Camera

Jednoduché použití

Získejte skvělé výsledky ihned po vybalení. Budete ohromeni tím, čeho dokážete dosáhnout od samotného začátku. Zaměřte a stiskněte spoušť – perfektní!

Snadné zvládnutí

Plné využití schopností fotoaparátu Canon je intuitivní a příjemné. Můžete být tak kreativní, jak chcete, a to tempem, které si sami zvolíte.

Canon Camera
Canon Camera

Vytiskněte si své vzpomínky

Pořizujte ohromující a dokonale ostré snímky ve vysokém rozlišení, které jsou plné živých barev. Takové jsou bezvadné pro fotoalba.

Špičkové video v rozlišení 4K

S rozlišením 4K si užijete tvůrčí svobodu při přibližování, oddalování, posouvání a ořezávání záběrů až o 200 %, a přesto budete moci vytvářet videa v rozlišení Full HD.

Canon Camera
Canon Camera

Možnost připojení ke smartphonu

Připojení fotoaparátu Canon k chytrému telefonu je jednoduché a snadné. Všechny jsou standardně vybaveny technologiemi Bluetooth a Wi-Fi.

Objektiv pro každou příležitost

Věděli jste, že digitální zrcadlovky a bezzrcadlové fotoaparáty jsou dodávány s vyměnitelnými objektivy? Existuje jeden pro každou možnou příležitost!

Canon Camera
Canon Camera

Nikdy vás nezklame

S fotoaparáty Canon můžete používat náhradní baterie a paměťové karty, takže nikdy nezmeškáte okamžiky, na kterých vám nejvíce záleží.

Dokonalý tvar

Naše fotoaparáty jsou navrženy s ohledem na ergonomii, aby vám příjemně padly do rukou. Snadno se drží a jen stěží vám spadnou!

Canon Camera

Zachyťte okamžiky a ihned se o ně podělte...

Fotoaparáty Canon jsou vybaveny chytrou vestavěnou technologií pro snadné a rychlé připojení k chytrému telefonu. Své fotografie a videa z výjimečných okamžiků tak můžete jednoduše a okamžitě sdílet s přáteli a rodinou. Fotoaparát Canon představuje také dokonalé řešení pro živé streamování vysoce kvalitního obsahu vašim sledujícím na sociálních sítích!

#MOMENTSTHATMATTER

Canon Camera

Připojte se k zařízení se systémem Android

V obchodě Google Play Store vyhledejte a nainstalujte aplikaci „Canon Camera Connect“ a snadno připojte smartphone nebo tablet se systémem Android k fotoaparátu Canon.

Připojte se k zařízení od společnosti Apple

U smartphonů nebo tabletů Apple vyhledejte a nainstalujte aplikaci „Canon Camera Connect“ v obchodě Apple App Store a snadno připojte zařízení k fotoaparátu Canon.

Canon Camera

Canon Camera

Jak fotografovat jako profesionál

Nic se nevyrovná kvalitě a tvůrčí svobodě, které získáte se skutečným fotoaparátem. S fotoaparátem Canon dosáhnete úžasných výsledků ihned po vybalení.

Nahlédněte do zákulisí
POŘIZOVÁNÍ...

Podívejte se na naše exkluzivní video „ze zákulisí“, ve kterém uvidíte, jak vznikala kampaň „Jsou okamžiky, které si zaslouží Canon“. Týdenní natáčení probíhalo v londýnském studiu v červnu 2022 a podílelo se na něm 10 členů štábu, 12 modelek a modelů a nespočet šálků kávy!

Canon Camera

Jaký je VÁŠ výjimečný okamžik?

Svět je velký, zažíváme na něm spoustu dobrodružství a každý z nás má svou vlastní jedinečnou cestu. Nezáleží na tom, kdo jste, kde na světě žijete nebo co rádi děláte, vaše výjimečné okamžiky jsou pro vás jedinečné.

Zajistěte, abyste byli první, kdo se to dozví

Zadejte svou e-mailovou adresu a udržujte si přehled o všech našich novinkách a speciálních nabídkách. Můžete nás také sledovat na sociálních sítích.
 1. * Úplné informace a specifikace naleznete na příslušné webové stránce produktu.