TO JE VEČÍREK

NĚKTERÉ OKAMŽIKY SI ZASLOUŽÍ CANON

Objevujte s námi svět a zachyťte okamžiky, na kterých záleží
Připojte se k nám na nezapomenutelnou párty, kde můžete vytvořit výzdobu na oslavu, která vám zaručeně připomene, že NĚKTERÉ OKAMŽIKY SI ZASLOUŽÍ CANON!
Život je plný jedinečných chvilek, ke kterým bychom se rádi stále vraceli. Mezi takovéto chvíle zaručeně patří i rodinné oslavy. Fotografie nám umožňují tyto okamžiky zachytit tak, aby zůstaly v naší paměti navždy a mohli jsme je sdílet se světem.
Tentokrát bychom vás rádi pozvali na dětskou oslavu narozenin, která byla celá v režii našich tiskáren a aplikace Canon Creative Park. Vytvořte si svou vlastní výzdobu nebo si vytiskněte fotky vašich nejmilejších ihned na místě pomocí foto tiskáren Canon.

Nezmeškejte…

ZACHYŤTE OKAMŽIKY, NA NICHŽ VÁM NEJVÍCE ZÁLEŽÍ


Výjimečné životní okamžiky nemáte vždy příležitost zachytit podruhé. Pravděpodobně jste zažili situace, ve kterých by řádný fotoaparát dokázal danou scénu zachytit věrněji než váš telefon, například při slabém osvětlení, zaostřování na rychle se pohybující objekty a přibližování vzdálených objektů.

Pro okamžiky, na kterých záleží

Fotoaparát v telefonu je vhodný ke každodennímu použití. Ale co ty výjimečné životní okamžiky, kdy na kvalitě opravdu záleží? Ať už jde o dovolenou, večírek, víkendový výlet, svatbu, založení rodiny nebo tvorbu online obsahu. Existují okamžiky, které si zaslouží Canon.
Canon Camera

TO JE VEČÍREK

Rodinné oslavy jsou tím, co spojuje naše srdce a tvoří nezapomenutelné okamžiky. Při přípravě dětských oslav, to platí dvojnásob. Ať už je to první narozeninová oslava nebo speciální jubileum, všichni si přejeme, aby tyto okamžiky zůstaly zachyceny navždy.

Fotografie jsou klíčem k tomu, abychom se mohli znovu a znovu vracet k těmto magickým chvílím a připomínat si chvíle plné smíchu a radosti.

NĚKTERÉ OKAMŽIKY SI ZASLOUŽÍ CANON

Chcete, aby každá vaše oslava byla jedinečná, a to jak atmosférou, tak výzdobou?

Vydejte se s námi na dětskou narozeninovou párty, kde jsme pomocí naší aplikace Canon Creative Park a tiskárny PIXMA G3430 vytvořili originální výzdobu. Stačí jen trochu kreativity a upustit uzdu fantazii.

Pokud chcete, aby děti odcházeli domů plní zážitků, využijte některou ze šablon v Creative Park a nažehlete motiv na originální dárkové tašky. Pomocí kompaktní tiskárny Canon SELPHY SQUARE QX10 můžete zase tisknout fotky přímo na místě.

 • TO JE VEČÍREK!

  Děti rychle rostou, a každý milník je tak vzácný. Je čas nafouknout balónky a zapálit svíčky...

 • CO SE VAŘÍ?

  Příprava dokonalého pokrmu vyžaduje spoustu práce, obzvlášť když chcete udělat dojem na sledující!

 • PODÍVEJTE SE NA SVĚT!

  Ať už máte všechno naplánované, nebo prostě berete každý den tak, jak přichází, čekají vás skvělé životní okamžiky...

 • DO PŘÍRODY!

  Ať už se jedná o úchvatnou krajinu, naučnou stezku nebo víkendové táboření, stačí sbalit si batoh a vyrazit...

 • VÍTEJTE VE SVĚTĚ!

  Devět měsíců může uplynout jako voda. Je toho tolik, co musíte udělat, abyste se připravili na příchod dítěte, a přitom máte tak málo času!

 • VÝZNAMNÝ DEN!

  Dva důležití lidé ve vašem životě se rozhodli, že jejich vztah bude oficiální. Jejich výjimečný den si nenecháte ujít ani za nic na světě! Nezapomeňte na tu jednu skutečně zásadní věc!

Využijte výhodnou nabídku

Partnerem perfektních vzpomínek je společnost Datart, která si pro vás v termínu od 30. října do 19. listopadu 2023 připravila akci, kdy po uplatnění slevového kódu CANON15 můžete zakoupit PIXMA G3430, SELPHY Square QX10, Zoemini 2 a další vybrané Canon tiskárny s 15% slevou.
 • Canon Camera
  Tiskněte, kopírujte a skenujte doma pomocí této rychlé tiskárny vybavené připojením k síti Wi-Fi a doplnitelnými zásobníky inkoustu
 • Canon Camera
  Vytvářejte během několika sekund vysoce odolné výtisky se sytými barvami pomocí této jednoduché kompaktní fototiskárny.
 • Canon Camera
  Uchovejte své výjimečné vzpomínky v podobě nádherných výtisků, které můžete bezdrátově vytvořit naprosto kdekoli.
 • Canon Camera
  S tiskárnou Zoemini 2 s vestavěnou baterií v kapesní velikosti můžete okamžitě tisknout ze svého smartphonu kdykoli a kdekoli.
 • Canon Camera

  Jednoduché použití

  Získejte skvělé výsledky ihned po vybalení. Budete ohromeni tím, čeho dokážete dosáhnout od samotného začátku. Zaměřte a stiskněte spoušť – perfektní!

  Snadné ovládání

  Plné využití schopností fotoaparátu Canon je intuitivní a příjemné. Můžete být tak kreativní, jak chcete, a to tempem, které si sami zvolíte.

  Canon Camera
  Canon Camera

  Vytiskněte si své vzpomínky

  Pořizujte ohromující a dokonale ostré snímky ve vysokém rozlišení, které jsou plné živých barev. Takové jsou bezvadné pro fotoalba.

  Špičkové video v rozlišení 4K

  S rozlišením 4K si užijete tvůrčí svobodu při přibližování, oddalování, posouvání a ořezávání záběrů až o 200 %, a přesto budete moci vytvářet videa v rozlišení Full HD.

  Canon Camera
  Canon Camera

  Možnost připojení ke smartphonu

  Připojení fotoaparátu Canon k chytrému telefonu je jednoduché a snadné. Všechny jsou standardně vybaveny technologiemi Bluetooth a Wi-Fi.

  Objektiv pro každou příležitost

  Věděli jste, že digitální zrcadlovky a bezzrcadlové fotoaparáty jsou dodávány s vyměnitelnými objektivy? Existuje jeden pro každou možnou příležitost!

  Canon Camera
  Canon Camera

  Nikdy vás nezklame

  S fotoaparáty Canon můžete používat náhradní baterie a paměťové karty, takže nikdy nezmeškáte okamžiky, na kterých vám nejvíce záleží.

  Dokonalý tvar

  Naše fotoaparáty jsou navrženy s ohledem na ergonomii, aby vám příjemně padly do rukou. Snadno se drží a jen stěží vám spadnou!

  Canon Camera

  Jsou okamžiky, které si zaslouží Canon

  Rádi fotografujete a pořizujete videa? Rádi zachycujete důležité okamžiky svého života? Zklame vás někdy váš chytrý telefon? Pak je možná načase pořídit si fotoaparát Canon.

  Zachyťte okamžiky a ihned se o ně podělte...

  Fotoaparáty Canon jsou vybaveny chytrou vestavěnou technologií pro snadné a rychlé připojení k chytrému telefonu. Své fotografie a videa z výjimečných okamžiků tak můžete jednoduše a okamžitě sdílet s přáteli a rodinou. Fotoaparát Canon představuje také dokonalé řešení pro živé streamování vysoce kvalitního obsahu vašim sledujícím na sociálních sítích!

  #MOMENTSTHATMATTER

  Canon Camera

  Připojte se k zařízení se systémem Android

  V obchodě Google Play Store vyhledejte a nainstalujte aplikaci „Canon Camera Connect“ a snadno připojte smartphone nebo tablet se systémem Android k fotoaparátu Canon.

  Připojte se k zařízení od společnosti Apple

  U smartphonů nebo tabletů Apple vyhledejte a nainstalujte aplikaci „Canon Camera Connect“ v obchodě Apple App Store a snadno připojte zařízení k fotoaparátu Canon.

  Canon Camera

  Jaký je VÁŠ výjimečný okamžik?

  Svět je velký, zažíváme na něm spoustu dobrodružství a každý z nás má svou vlastní jedinečnou cestu. Nezáleží na tom, kdo jste, kde na světě žijete nebo co rádi děláte, vaše výjimečné okamžiky jsou pro vás jedinečné.

  Zajistěte, abyste byli první, kdo se to dozví

  Zadejte svou e-mailovou adresu a udržujte si přehled o všech našich novinkách a speciálních nabídkách. Můžete nás také sledovat na sociálních sítích.
  1. * Úplné informace a specifikace naleznete na příslušné webové stránce produktu.