Canon EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM

EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM

Od širokých úhlů po teleobjektiv s jediným objektivem. Díky flexibilitě 11× zoomu a kvalitnímu sklu Canon řady L je tento objektiv špičkovým nástrojem pro fotografy, kteří jsou neustále v pohybu.

Výhody

  • 11× zoom
  • Kvalita řady L
  • Stabilizátor obrazu
  • Minimální zaostřovací vzdálenost 0,7 m
  • Plně manuální zaostřování
  • Konstrukce odolná proti prachu a vodě
  • Kruhová clona
  • Měření vzdálenosti E-TTL II
  • Povrchová úprava objektivu optimalizovaná pro digitální fotoaparáty

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM

Skutečně všestranný objektiv


Díky rozsahu zoomu od širokoúhlého zobrazení po super teleobjektiv je nejnovější profesionální objektiv společnosti Canon určen profesionálním fotografům, kteří nechtějí často měnit objektivy a rádi by snížili celkovou hmotnost fotografického vybavení. Skvěle se hodí pro fotoreportéry a fotografy, kteří jsou neustále v pohybu.

Stabilizátor obrazu s rozsahem 3 EV


Objektiv EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM s technologií stabilizátoru obrazu (IS) nabízí při slabém osvětlení kompenzaci 3 EV. V situacích, kdy nebudete moci použít stativ nebo blesk, vám pohyb fotoaparátu nerozmaže snímky ani při nižších rychlostech závěrky. Pokud objektiv zjistí, že fotograf sleduje pohybující se objekt, tak v tomto směru stabilizaci obrazu vypne.

Ultrazvukové zaostřování


Kroužkový ultrazvukový motor mimořádně rychle pohání automatické zaostřování, a to téměř neslyšně. Bezchybná reakce při zastavení zajišťuje přesné dosažení ostrosti, aniž by došlo k přeostření. K dispozici je navíc plně manuální doostření, které umožňuje upravit zaostření bez nutnosti ukončení režimu AF.

Dokonale vhodný pro digitální přístroje


Tvar a povrchová úprava modelu EF 28-300mm byly optimalizovány, aby potlačovaly zdvojení obrazu a odlesky. Objektiv se tak skvěle hodí pro digitální fotoaparáty. Při nasazení na digitální zrcadlovky se senzorem velikosti APS-C je ohnisková vzdálenost objektivu v ekvivalentu 45–480 mm.

Přesná optika pro vysokou kvalitu obrazu


Nádherný kontrast, nízké zkreslení a vysoké rozlišení v celém obrazu se projevují v celém rozsahu zoomu. Elektromagnetická membrána EMD zajišťuje rychlé, tiché a velmi přesné ovládání clony. Kruhová clona nabízí příjemné rozostření pozadí.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon EF 28-300mm f/3.5-5.6L IS USM, o jeho funkcích a možnostech.

Galerie ukázek

Zobrazit galerii

Related Products