Canon EF 800mm f/5.6L IS USM

EF 800mm f/5.6L IS USM

Konstrukce objektivu EF 800mm f/5,6L IS USM ze slitiny hořčíku zajišťuje nízkou hmotnost teleobjektivu. Vynikající optika společnosti Canon nabízí vynikající kvalitu obrazu a minimální rozměry objektivu.

Výhody

  • Konstrukce řady L
  • 4kroková stabilizace obrazu Image Stabilizer s detekcí stativu
  • Fluoritové prvky, prvky UD a super-UD objektivu
  • Konstrukce ze slitiny hořčíku - 4,5 kg
  • Povrchová úprava čoček Super Spectra
  • Automatické zaostřování pomocí kroužkového ultrazvukového motoru USM s plně manuálním zaostřením

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon EF 800mm f/5.6L IS USM

Konstrukce řady L


Objektiv EF 800mm f/5,6L IS USM zahrnuje nejvyšší standardy přesné optiky společnosti Canon. Řada L je vlajková loď společnosti Canon, která kombinuje vynikající kvalitu obrazu s výjimečnými možnostmi manipulace. Odolnost proti prachu a vlhkosti znamená ochranu i ve velmi nepříznivých povětrnostních podmínkách.

4krokový stabilizátor obrazu (Image Stabilizer)


Čtyřkroková technologie kompenzace Image Stabilizer společnosti Canon umožňuje používat až 4krát nižší rychlost závěrky, aniž by byl obraz viditelně rozmazán. Automatická detekce pohybujícího se objektu vypíná stabilizátor obrazu Image Stabilizer ve vodorovném nebo svislém směru při sledování pohybujících se objektů. Detekce stativu automaticky vylepšuje funkci stabilizace obrazu Image Stabilizer při snímání s použitím stativu.

Asférické, fluoritové prvky a prvky UD a Super UD


Pro optimální vizuální výkon obsahuje objektiv čtyři typy zvláštních optických prvků: asférické prvky ke korekci sférických aberací, fluoritové prvky pro lom světla a prvky UD a Super UD (Ultra-Low Dispersion - ultranízký rozptyl) k eliminování sekundárních chromatických aberací. Výsledkem jsou jasné a ostré snímky s vysokým kontrastem a nezkreslenou kvalitou obrazu.

Konstrukce ze slitiny hořčíku


Se svými 4,5 kg je objektiv EF 800mm f/5,6L IS USM relativně lehký teleobjektiv vhodný pro omezené fotografování z ruky. Konstrukce ze slitiny hořčíku udržuje hmotnost teleobjektivu srovnatelnou s kratšími teleobjektivy.

Automatické zaostřování pomocí kroužkového ultrazvukového motoru USM s manuálním doostřením


Systém automatického zaostřování pomocí kroužkového ultrazvukového motoru USM společnosti Canon využívá vibrace ultrazvukových kmitočtů pro rychlý, přesný a téměř neslyšný provoz s vynikajícím ovládáním polohy. Plně manuální doostřování s velkým kroužkem, který se během automatického zaostřování neotáčí, umožňuje fotografům okamžitě provádět ruční úpravy před pořízením snímku. Zahrnuje rovněž přednastavení zaostření, které se nachází již na objektivu EF 300mm f/2,8L IS USM a které umožňuje výběr a uložení určitého zaostření pro okamžité nastavení v případě potřeby.

Povrchová úprava Super Spectra


Povrchová úprava Super Spectra pomáhá zajistit přesné vyvážení barev a vysoký kontrast a potlačit záblesky a stíny absorpcí světla odrážejícího se od interních prvků objektivu nebo digitálních senzorů EOS.

Kruhová clona


Kruhová clona zajišťuje rovnoměrný bokeh (rozostření pozadí) – ideální pro izolování fotografovaných objektů s velkou clonou.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon EF 800mm f/5.6L IS USM, o jeho funkcích a možnostech.

Galerie ukázek

Zobrazit galerii

Related Products

Můžeme vám pomoci s výběrem vašeho dalšího objektivu?

Náš nástroj pro výběr objektivu vás provede celým sortimentem objektivů a pomůže vám najít ideální objektiv pro váš fotoaparát EOS.

Širokoúhlé objektivy

Získejte širší zorné pole a zahrňte do záběru více s naší řadou širokoúhlých objektivů.