Canon EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS

EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS

Kompaktní rozměry a výkonný 11x zoom – univerzální objektiv ideální pro fotografy na cestách. Vynikající výsledky i za slabého světla díky stabilizaci obrazu dovolující až 4x delší expoziční časy.

Výhody

  • 11x zoom – 18–200 mm
  • 4krokový stabilizátor obrazu
  • Autom. sledování objektu, detekce stativu
  • Minimální zaostřovací vzdálenost 0,45 m.
  • Asférické prvky a prvky UD objektivu
  • Povrchová úprava Super Spectra
  • Zámek změny zoomu
  • Kruhová clona pro příjemné rozostření pozadí

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS

Kompaktní, rychlý a lehký


EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS je kompaktní objektiv EF-S umožňující velké, až 11x přiblížení. Nabízí proměnlivou ohniskovou vzdálenost v rozsahu 18–200 mm (ekvivalentní ohnisková vzdálenost 35mm filmu je 29–320 mm) a maximální hodnotu clony f/3.5–5.6. Tento objektiv je určen pro začínající a zkušené amatérské fotografy, kteří požadují objektiv s optickou stabilizací obrazu a velkým rozsahem ohniskových vzdáleností. Váží pouhých 595 g a měří 78,6 x 102 mm. Objektiv umožňuje ostření od 45 cm v celém rozsahu zoomu.

EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS je navržen speciálně pro použití na fotoaparátech EOS s bajonetem EF-S.

Asférické a UD členy


Vysoká kvalita obrazu je zajištěna přítomností dvou velmi přesných asférických optických členů, které korigují vady jako je zakřivení pole a zkreslení. Chromatickou aberaci, která bežně vzniká při širokoúhlém snímání, potlačují dva UD členy, jež zajištují optimální kvalitu obrazu a vynikající prokreslení detailu po celé ploše obrazu.

Povrchová úprava Super Spectra


Patentovaná povrchová úprava optických členů Canon Super Spectra minimalizuje výskyt světelného závoje stínu způsobených odlesky od obrazového snímače fotoaparátu a vnitřních součástí objektivu. Zlepšení průchodu světla a potlačení výskytu odlesku zajištuje jasné a ostré snímky.

Stabilizátor obrazu s rozsahem 4 EV


Stabilizátor obrazu Canon umožňující prodloužení expozičních časů až o 4 kroky nastavení je speciálně navržený pro specifický ohniskový rozsah objektivu a zamezuje rozostření snímku, k nemuž může dojít při fotografování z ruky či snímání s dlouhými expozicními časy. Automatická detekce sledování objektu zajišťuje efektivní výkon při sledování rychle se pohybujících objektů, a protože je systém stabilizace obrazu zabudován v objektivu, je působení systému viditelné v hledáčku.

Vysoká odolnost a bezolovnatá optika


Objektiv EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS byl navržen pro časté a náročné používání a díky své robustní konstrukci jistě splní vysoké nároky dnešních fotografů. Při výrobě optiky tohoto objektivu bylo použito ekologicky šetrné bezolovnaté sklo.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS, o jeho funkcích a možnostech.

Galerie ukázek

Zobrazit galerii

Related Products

Teleobjektivy

Díky větším ohniskovým vzdálenostem se dostanete blíže k objektu, aniž byste museli zasahovat do scény.