Jaké změny na pracovištích můžeme očekávat v budoucnu?

Technologie budoucnosti se do našich kanceláří dostávají mnohem rychleji, než jsme si dokázali nedávno představit. Pracoviště budoucnosti můžete mít hned.

Stáhněte si našeho průvodce

Jaké změny se dějí právě teď?

V prvé řadě místo, odkud pracujeme, ergonomie kanceláře včetně ergonomie uživatelského rozhraní aplikací. V centru ale zůstává zaměstnanec v různých pracovních rolích manažera, operátora, super-uživatele či administrátora. Aplikace se rychle přizpůsobují změněným tokům obchodních procesů. Firmy, které tento trend již zachytily uvádí až 35% úsporu nákladů. Canon nabízí stejný výkon a možnosti řízení práce při zpracování dokumentů na domácím pracovišti nebo v kanceláři.

Jaké změny se dějí právě teď?

Plynulé propojení se stávajícími systémy

Zavedené pracovní a rozhodovací postupy jsou zjednodušeny i díky integraci s využitím Robotické Procesní Automatizace (RPA) už na úrovni firemních databází, kde standardem pro výměnu dat se stalo RestAPI. Náš systémy pro správu dokumentů je vybaven moduly pro tvorbu pracovních Workflow a dokáže se snadno napojit na vaše stávající systémy.

Firemní procesy

Plynulé propojení se stávajícími systémy

Požadavek na možnost práce odkudkoli

Pracovní úkoly je možné realizovat ze silného klienta, přes webové i mobilní aplikace z počítače, notebooku, mobilu, tabletu. Kancelářské vybavení se potřebě pružně přizpůsobuje, stejně jako síťové propojení a synchronizace dat souvisejících s uživatelským profilem či zpracovávaným úkolem. Naše technologie digitalizace dokumentů nabízí odpověď pro malý prostor domácího pracoviště i podnikovou kancelář, aniž byste poznali rozdíl ve výkonu.

Vzdálené připojení

Požadavek na možnost práce odkudkoli

Moderní firemní procesy mají odstranit nepříjemné a komplikované činnosti

Algoritmy umělé inteligence doplňují inteligenci lidskou v mnoha kontextech a poměrně hladce. Jejich užitečnost a zapojení se do procesu si často ani neuvědomujme. Jde o vyhledávání dokumentů, rozeznávání textu, číslic a dat z obrázků, klasifikaci dokumentů a jejich zařazování do pracovních toků. Naše řešení pro zpracování dokumentů lze přizpůsobit na míru jednotlivci, oddělení i podniku bez programování. Včetně složení jednotlivých kroků zpracování do workflow.

Automatizace procesů

Moderní firemní procesy mají odstranit nepříjemné a komplikované činnosti

Vzdálená správa a bezkontaktní ovládání

Kancelářská technika je vybavena senzory pro detekci uživatelů s RFID čipy a dalšími mechanismy bezdotykového ovládání. V našem řešení si může zaměstnanec vytisknout dokument zcela bezkontaktně. A správce systému IT mu dokáže pomoci v reálném čase, aniž by opustil své centrální pracoviště. Hardware i software umožňuje vzdálený přístup i správu.

Bezpečnost dat a uživatele

Vzdálená správa a bezkontaktní ovládání

Centrem dění bude i v budoucnosti člověk

Ačkoliv nás technologický pokrok obklopuje stále novými inovacemi, dokonalejšími softwarovými aplikacemi, výkonnou a designově dokonalou kancelářskou technikou, či roboty, v centru dění bude ještě dlouhou dobu člověk, kterému technika pomáhá zkvalitnit život. Naši uživatelé se nemusí technologii přizpůsobovat. Přizpůsobujeme se my, bez ohledu na jejich řeč/národnost, věk nebo počítačovou/mobilní gramotnost.

Centrem dění bude i v budoucnosti člověk

Přemýšlejte o pracovním prostoru budoucnosti

Technologie nám umožnily zpochybnit, zda naším pracovním prostorem musí být kancelář. Stáhněte si infografiku společnosti Canon, abyste pochopili, jak můžete nejlépe plánovat budoucnost svého pracovního prostoru.

Související řešení

Objevte více

Efektivní výstup dokumentů

Efektivní výstup dokumentů

Dopřejte si jednodušší pracovní postupy a pracujte s úlohami z libovolného zařízení v síti

Mobilní kancelář

Mobilní kancelář

Umožněte zaměstnancům tisknout, skenovat a zpracovávat dokumenty z libovolného místa

Dokumentová řešení okamžitě připravená k použití

Dokumentová řešení okamžitě připravená k použití

Investujte do produktů s pokročilými funkcemi pro zpracování dokumentů

Jak může vypadat v budoucnu vaše kancelář?

Obraťte se na nás Obraťte se na naše partnery