Canon PIXMA MG3250

PIXMA MG3250

Multifunkční zařízení s Wi-Fi vhodné pro použití kdekoli doma, pro snadný tisk, kopírování a skenování. Vyznačuje se kompaktním designem FastFront a funkcí pro automatický oboustranný tisk a podporuje tisk ze smartphonu i technologii Apple AirPrint.

PIXMA MG3250

Výhody

  • Multifunkční zařízení s Wi-Fi: tisk, kopírování a skenování
  • Mobilní tisk a podpora technologie Apple AirPrint
  • Snadný, efektivní tisk z webu
  • Více výtisků s volitelnými inkousty XL
  • Automatický oboustranný tisk pro úsporu papíru
  • Rychlý tisk dokumentů a fotografií
  • Software My Image Garden
  • Automatické zapnutí a vypnutí

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon PIXMA MG3250

Kompaktní bezdrátové multifunkční zařízení


Díky možnosti připojení Wi-Fi nabízí toto multifunkční zařízení snadný tisk všude doma, a to z počítače i mobilních zařízení. Stylový a kompaktní design FastFront zjednodušuje vkládání papíru a výměnu inkoustu. Jde o ideální tiskárnu, kopírku a skener pro všechny, kdo hledají funkce pro každodenní použití.

Podpora smartphonů a tabletů


Aplikace Easy-PhotoPrint od společnosti Canon nabízí dokonalou flexibilitu tisku z mobilních zařízení a dokonce i skenování do těchto zařízení, ať se doma nacházíte kdekoli. Podpora technologie Apple AirPrint vám zase umožní tisk fotografií, e-mailů, webových stránek nebo jiných dokumentů přímo ze zařízení iPhone, iPad a iPod touch.

Tiskněte více, ale za méně peněz.


Zvýšená kapacita XL kazet FINE znamená, že se období mezi výměnami inkoustu prodlouží. Poskytují výrazně větší počet výtisků než jejich standardní ekvivalenty. XL kazety jsou také cenově mnohem výhodnější a umožňují ušetřit až 50 % nákladů na stránku. To je ideální v případě, že tisknete pravidelně.

Úspora papíru


Funkce automatického oboustranného tisku zajišťuje automatický tisk na obě strany, což šetří papír a zároveň přináší dokumenty profesionálního vzhledu. Chcete-li využít inteligentní tisk z webu, použijte modul plug-in Easy-WebPrint EX a můžete tisknout jen to, co chcete. Modul usnadňuje vystřihování informací z webových serverů a jejich kombinaci pro dosažení efektivního tisku.

Rychlý a kvalitní tisk


Systém kazet FINE přináší skvělou úroveň detailů a zároveň rychlost. Tiskněte rychle kvalitní dokumenty a fotografie rychlostí 9,2 obr./min černobíle / 5,0 obr./min barevně dle normy ISO ESAT A4 a bezokrajové fotografie ve formátu 10 × 15 cm za přibližně 44 sekund. Vytvářejte barevné kopie formátu A4 přibližně za 20 sekund.

Software My Image Garden


Jediná sada nástrojů nabízí snadný tisk fotografií, skenování a přístup k online službám, jako je například CREATIVE PARK PREMIUM. Vzhledem k možnostem pro uspořádání fotografií, mezi které patří funkce rozpoznání tváře, bude prohledávat fotografie v počítači (dokonce i ty dlouho zapomenuté), a sestaví je do skvělých vzorů k tisku. Rovněž usnadňuje tisk z cloudových služeb a vytváření souborů ve formátu PDF.

Tisk přímo z Facebooku


Aplikace Print Your Days umožňuje tisknout vaše fotografie i fotografie vašich přátel přímo z Facebooku. Můžete použít různé efekty nebo vytvořit poutavé koláže až z pěti fotografií na jedné stránce. Slouží k tomu nabídka mnoha stylů pozadí.

Šetřete energii


Snižte svou spotřebu energie pomocí funkce automatického vypnutí. Ta tiskárnu automaticky vypne poté, co není po stanovenou dobu používána. Funkce automatického zapnutí automaticky a pohodlně tiskárnu znovu zapne, jakmile zahájíte tisk.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon PIXMA MG3250, o jeho funkcích a možnostech.

Convenient and easy to replace

Pohodlná a snadná výměna

Micro ink droplets for precise print

Mikroskopické kapičky inkoustu pro přesný tisk

High resolution photo printing

Tisk fotografií ve vysokém rozlišení

Automatic double sided printing

Automatický oboustranný tisk

Use and share wirelessly

Bezdrátové funkce a bezdrátové sdílení

Tablet and smartphone ready

Podpora tabletů a smartphonů

Compact design and easy operation

Kompaktní design a snadné ovládání

Print images from your movies

Tisk snímků z filmů

Smart web printing

Inteligentní tisk z webu

High resolution scanning

Skenování s vysokým rozlišením

Facebook photo printing

Tisk fotografií z Facebooku

One-stop creative software

Komplexní kreativní software

PIXMA MG3250 Hodnocení a recenze