Profesionální fototiskárny PIXMA

Mějte fotografie plně pod kontrolou pomocí profesionálních fototiskáren PIXMA trvale zajišťujících výsledky, které si vaše snímky zaslouží. Tyto tiskárny pro formát A3 splňují díky systémům 8, 10 nebo 12 inkoustů požadavky všech fotografů: od pokročilých amatérů po špičkové profesionály.


PIXMA PRO-1

Volba pro profesionály

 • Tiskárna nejvyšší kvality pro formát A3 s produktivitou komerční úrovně

 • Jedinečný systém 12 inkoustů s výjimečným barevným rozsahem

 • Technologie Chroma Optimizer pro jednotný lesk a výraznou, ostrou černou barvu

 • Úžasné černobílé výtisky díky 5 jednobarevným inkoustům

PIXMA PRO-10S

Kvalita pro galerie

 • Profesionální fototiskárna A3+

 • Systém 10 pigmentových inkoustů s inkoustem Chroma Optimizer

 • Bezdrátová síť a Ethernet

 • Připojení ke cloudu a integrace s profesionálními fotoslužbami

 • 3 inkousty pro kvalitní černobílé fotografie

PIXMA PRO-100S

Živé a vzrušující

 • Fototiskárna A3+ s ohromující kvalitou tisku

 • Syté barvy s 8 inkousty na bázi barviv

 • Bezdrátová síť a Ethernet

 • Připojení ke cloudu a integrace s profesionálními fotoslužbami

 • 3 inkousty pro kvalitní černobílé fotografie

Výběr správné fototiskárny

David Noton, cestovatel společnosti Canon, se podíval na zoubek řadě profesionálních tiskáren Canon PIXMA a vysvětlí nám rozdíly mezi systémem pigmentových inkoustů a systémem inkoustů na bázi barviva.

Shoda barev mezi obrazovkou a výtiskem

Zjistěte, jak pro své snímky vybrat správný fotografický papír a potřebný software. Cestovatel společnosti Canon vysvětlí problematiku uměleckých a fotografických papírů, významu kalibrace obrazovky a profilů ICC.

Umělecký tisk a tisk fotografií

Tajemství světa tisku od výběru barevného prostoru snímku až po konečný výtisk. Podívejte se na podrobného průvodce k tiskovému modulu plug-in PIXMA Print Studio Pro pro aplikace Adobe Photoshop a Lightroom

Profilace

Vytvářejte profily ICC pomocí softwaru pro správu barev

Vytvářejte snadno uživatelské profily ICC optimalizované pro danou tiskárnu, papír a unikátní pracovní prostředí pomocí spektrometru a softwaru Color Management Tool Pro od společnosti Canon. Ten se vyznačuje jednoduchým průvodcem, jenž umožňuje vytisknout tabulky měření, které lze nasnímat řadou kalibračních zařízení X-Rite (Eye-One PRO, Color Munki), což vám pomůže dosáhnout vysoké kvality barev a přesnosti, které požadujete.

Aplikace inkoustu na papír

Ohromující kvalita fotografií vytvořených pomocí řady profesionálních fototiskáren PIXMA představuje dokonalé spojení vaší vášně a naší technologie. Společnost Canon věnovala vývoji systémů s technologií tiskové hlavy FINE a zdokonalování inkoustů dlouhá léta s cílem poskytnout vám výsledky, které pro vás budou zážitkem. Zásluhou možnosti výběru profesionálního systému 10 a 12 inkoustů na bázi pigmentu a specializovaného systému 8 inkoustů na bázi barviv mohou kreativní uživatelé i uživatelé z řad firem najít nejlepší fototiskárnu pro formát A3, aby dosáhli výtisků ve vynikající kvalitě tím nejúspornějším a nejefektivnějším způsobem.

Černobílé výtisky

Díky vyhrazeným 3 nebo 5 inkoustům pro černobílý tisk, nastavení ovladače „Print Black and White Photo“ (Tisk černobílé fotografie) a funkcím, jako je optimalizace barevnosti Chroma Optimizer zajišťující jednotný lesk a vyšší sytost černé, přináší řada profesionálních tiskáren PIXMA do oblasti profesionálního černobílého tisku novou úroveň kvality.

Podpora pro profesionální fototiskárnu PIXMA

Stáhněte si ovladače, software, firmware a návody a získejte přístup k online zdrojům technické podpory a řešení problémů pro vaši profesionální fototiskárnu PIXMA.

Vyhledání starších profesionálních inkoustových tiskáren

Vyhledejte si technické údaje a informace o kompatibilním spotřebním materiálu pro starší modely profesionálních fototiskáren PIXMA v naší sekci archivovaných produktů.