Ušetřete peníze za inkoust

top-banner.jpgOriginální inkousty Canon vám poskytnou nejlepší kvalitu, výsledky s dlouhou životností a spolehlivost. Pomocí kazet XL s vysokou výtěžností můžete ušetřit peníze za originální inkousty Canon bez kompromisů ohledně kvality. Kromě toho můžete ušetřit prostřednictvím dvojitých balení Twin Pack a vícenásobných balení Multipack – tato praktická balení jsou dostupná za ceny, které jsou nižší než při samostatném zakoupení jednotlivých spotřebních materiálů.

Ušetřete 50 % nákladů na stránku pomocí inkoustů XL

Ušetřete 30 % nákladů na stránku pomocí inkoustů XL

Vytiskněte až 1 000 stránek s inkoustem XXL

XL-banner_XL.JPG

Kazety XL

Tiskněte více, ale za méně peněz.

Inkousty PIXMA XL a XXL poskytují výrazně větší počet výtisků než jejich standardní ekvivalenty, a zajišťují tak delší období mezi výměnami. To je ideální, pokud hodně tisknete. Originální inkousty Canon XL nabízejí úsporu nákladů na stránku, takže můžete vytisknout více za méně peněz bez kompromisů ohledně kvality.

XL-banner_Multi.jpg

Vícenásobná balení Multipack

Pohodlí a úspory

Vícenásobná balení Multipack obsahují dvě nebo více různých kazet pro stejnou tiskárnu. Tato praktická a úsporná balení obsahují inkoustové kazety, které jsou často používány společně.

XL-banner_Twin.jpg

Dvojitá balení Twin Pack

Pro velkoobjemový tisk

Dvojitá balení Twin Pack nebo trojitá balení Triple Pack obsahují dvě nebo tři kazety stejného druhu. Tato balení nabízí skvělou úsporu a jsou ideální pro časté uživatele a velkoobjemová tisková prostředí.

Uvedené údaje o úsporách nákladů na stránku vycházejí z cen Canon RSP a výtěžností (podle normy ISO/IEC 24711) inkoustů XL stanovených v počtu stránek v porovnání s jejich ekvivalenty se standardní kapacitou.