CanoScan LiDE 25

Tenký, funkční a překvapivě cenově dostupný skener s rozlišením 1200dpi CanoScan LiDE 25 bude doplňkem jakéhokoli kreativního prostředí. Veškeré potřebné napájení získává prostřednictvím svého konektoru USB, není třeba žádný síťový adaptér!

Výhody

  • Kompaktní, tenký a elegantní
  • Napájení sběrnicí USB
  • 1200 × 2400 dpi¹ se 48bitovou barevnou hloubkou
  • Skenování do formátu PDF
  • Odstraňování prachu a poškrábání a korekce protisvětla systémem QARE Level 3
  • Komplexní sada softwaru
  • 3 tlačítka EZ
  • Režim skenování více fotografií jedním průchodem
  • Kryt „Z“ pro skenování silných dokumentů

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon CanoScan LiDE 25

Stylové skenování


Pouze 38mm silný, tedy vlastně mimořádně tenký skener CanoScan LiDE 25, představuje jednoznačnou volbu pro spořádaný pracovní stůl. Díky nepatrným nárokům technologie LiDE na napájení nepotřebuje skener žádné překážející napájecí kabely - jeden kabel USB připojený k počítači je jediná šňůra, kterou kdy budete potřebovat.

Přes svou drobnou velikost poskytuje skener LiDE 25 velké výkony ve vysokém rozlišení. Nezáleží na tom, zda skenujete dokumenty nebo fotografie: rozlišení 1200 × 2400 dpi¹ a 48bitová barevná hloubka přesně reprodukují každý jednotlivý detail a jemný odstín. Vaše nesmírně ostré výsledné obrazy budou postačovat pro tvorbu zvětšenin a úpravy obrazu po skenování.

Přímo do PDF


Funkce „Skenování do PDF“ skenuje dokumenty přímo do souboru PDF (Portable Document Format), čímž urychluje pracovní postup a odstraňuje potřebu pořizovat zvláštní převáděcí software. Vytvoří se plovoucí paleta stránek dokumentu PDF, které lze podle potřeby uspořádat anebo seřadit. Text se automaticky vkládá do souborů PDF v době skenování, což umožňuje provádět úpravy a vyhledávání.

Protože ne všechny materiály ke skenování mají vhodnou velikost, obsahuje skener LiDE 25 inovativní kryt „Z“ se dvěma závěsy. Kryt udržuje rovnoměrný tlak na vše, co položíte na sklo, takže lze dokonale skenovat dokumenty o velké tloušťce, časopisy a knihy - dokonce i malé balíčky.

QARE Level 3 společnosti Canon je vaším vestavěným systémem korekce fotografických výtisků. Systém automaticky detekuje a koriguje prach a poškrábání, takže vám ušetří hodiny retušování. Lze také korigovat vybledlé barvy, přílišnou zrnitost a nesprávnou expozici.

Více fotografií při jednom skenování


Rychlý a praktický Režim skenování více fotografií jedním průchodem² skeneru LiDE 25 vytváří jednotlivé automaticky ořezané soubory z jednoho průchodu skenerem až do 10 samostatných fotografií, vizitek nebo jiných originálů. Dokonce automaticky odstraňuje zkosení snímků a šetří tak drahocenný čas, který byste jinak museli strávit pečlivým zarovnáváním fotografií na skle před zahájením skenování.

Dodaný software zahrnuje program pro úpravy obrazu ArcSoft PhotoStudio a OmniPage SE OCR. Abyste neztráceli přehled, je na pracovní ploše počítače stále k dispozici nástroj CanoScan Toolbox, který umožňuje přiřadit tři tlačítka EZ běžným funkcím, například kopírování, skenování přímo do e-mailu anebo přímo do souboru PDF.

¹ Optické rozlišení je hodnota udávající maximální hardwarové rozlišení, která vychází z normy ISO 14473.
² Originály musejí být obdélníkové a musejí být umístěny alespoň 1 cm od sebe. Funkce pro odstranění zkosení dokáže korigovat až 10stupňovou odchylku

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon CanoScan LiDE 25, o jeho funkcích a možnostech.