CanoScan LiDE 600F

Díky technologii LiDE zahrnující rozlišení 4 800 x 9 600 dpi*, Jednotce filmového adaptéru (FAU) a jedinečnému návrhu umožňujícímu skenování 3 způsoby je skener CanoScan LiDE 600F natolik univerzální, že splní téměř každý váš požadavek.

Výhody

  • Ergonomický návrh umožňující skenování 3 způsoby
  • Jednotka filmového adaptéru pro 35mm filmový pás
  • Technologie FARE a QARE Level 3 pro odstranění prachu a škrábanců
  • 4 800 x 9 600 dpi*, 48bitová barevná hloubka
  • USB 2.0 Hi-Speed
  • Skenování do formátu PDF
  • Režim skenování více fotografií jedním průchodem
  • 7 EZ tlačítek
  • Komplexní balíček softwaru

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon CanoScan LiDE 600F

Univerzální skvělý vzhled


Ergonomicky navržený skener CanoScan LiDE 600F je jedinečný skener LiDE s vyšším výkonem na čtverečný milimetr než jakýkoli jiný skener. Super tenký a kompaktní skener CanoScan LiDE 600F zahrnuje jedinečný návrh umožňující skenování 3 způsoby s výklopným víkem na dvojitém závěsu, takže můžete skenovat téměř cokoli. Integrovaný stojánek umožňuje skenování vsunutím dokumentu a poskytuje možnost uložit skener ve svislé poloze, abyste ušetřili místo.

Skenování filmů


Skener CanoScan LiDE 600F je dodáván s univerzální jednotkou filmového adaptéru (FAU), která po připojení umožňuje skenovat 35mm negativy s 6 snímky v rámci jediné operace.

Automatické retušování


Díky infračervené detekci skenování dokáže technologie FARE Level 3 automaticky restaurovat poškrábaný, poškozený nebo vybledlý film – což může ušetřit hodiny ručního retušování. Také potlačuje zrnitost způsobenou vysokou citlivostí filmu a zahrnuje kompenzaci protisvětla. Technologie QARE Level 3 provádí stejné funkce u fotografií.

Vysoká kvalita


Díky snímači LIDE s rozlišením 4 800 x 9 600 dpi, který zachytí každý detail, poskytuje skener CanoScan LiDE 600F vynikající ostré snímky vhodné pro zvětšení a tisk ve vysokém rozlišení. 48bitová barevná hloubka zajišťuje výjimečně přesnou reprodukci barev na naskenovaných snímcích.

Výkon a rychlost


Skener CanoScan LiDE 600F je napájen pomocí jediného připojení USB, čímž je redukován počet kabelů na vašem stole. Skener je vhodný pro přenášení a s přenosným počítačem jej lze použít téměř kdekoli. Rychlé skenování a přenos prvotřídních snímků jsou zajištěny také díky připojení USB 2.0 Hi-Speed.

Skenování více fotografií


Skener CanoScan LiDE 600F šetří čas díky rychlému režimu společnosti Canon pro skenování více fotografií, který umožňuje skenovat až 10 samostatných fotografií jediným průchodem. Režim skenování více fotografií jedním průchodem dokáže automaticky identifikovat, oříznout a narovnat více obrázků.

Tlačítka EZ


Sedm skenovacích tlačítek nabízí flexibilitu a šetří čas provedením běžných úloh skenování jediným stisknutím. Tato tlačítka přizpůsobte na provádění funkcí, které používáte nejčastěji: kopírování, skenování, vytváření souborů PDF nebo odesílání do e-mailového programu. Tato čtyři tlačítka jsou vyhrazena na skenování přímo do formátu PDF.

Komplexní software


Pomocí programů ArcSoft PhotoStudio, OmniPage SE a Presto!PageManager můžete upravovat fotografie, převádět papírové dokumenty přímo do upravitelných souborů a spravovat všechny naskenované snímky. Nástroje ScanGear a CanoScan Toolbox společnosti Canon byly vylepšeny na poskytování lepší kvality snímků a dokonalejších funkcí.

* Viz specifikace

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon CanoScan LiDE 600F, o jeho funkcích a možnostech.