Kontaktujte nás

Upozorňujeme, že za servis a podporu síťových kamer Canon je nyní zodpovědná společnost Canon Group Company, Axis Communications. Jestliže potřebujete pomoci se síťovou kamerou, kontaktujte společnost Axis Communications.
Jestliže potřebujete radu nebo pomoc ohledně všech ostatních spotřebních produktů, můžete nás kontaktovat prostřednictvím telefonu nebo e-mailového formuláře uvedeného níže. Než nás budete kontaktovat, můžete se podívat do naší sekce webové podpory, která obsahuje ovladače pro konkrétní produkty, software, uživatelské příručky, firmware, často kladené dotazy (FAQ) a další užitečný obsah, který vám může pomoci s vaším problémem.

Kontaktovat podporu společnosti Canon prostřednictvím telefonu


Volejte na číslo:
(+420) 296 335 619
Dostupný:

Pondělí až pátek

8:00 - 20:00

Účtování hovorů na základě místních geografických sazeb závisí na vašem aktuálním tarifu a poskytovateli mobilních/telefonních služeb. Ohledně konkrétních poplatků se nejprve obraťte na svého poskytovatele služeb.

Pomůže nám, když budete mít připravené následující údaje:

Kontakt e-mailem


Vyplňte prosím všechny očíslované části níže v uvedeném pořadí. Pomůže nám to shromáždit co nejvíce údajů.

Pole označená * jsou povinná.

1. Výrobek

50/50

2. Systém

3. Problém

50/50
4000/4000

4. Podrobnosti

Odesláním tohoto formuláře a uvedením informací o svém e-mailu souhlasíte s Podmínkami používání webových stránek a s tím, že vás budou zaměstnanci střediska zákaznické podpory společnosti Canon kontaktovat prostřednictvím e-mailu. Pokud s výše uvedeným nesouhlasíte, využijte možnosti Telefonická podpora.

Upozorňujeme, že veškeré informace zadané do formuláře výše budou použity výhradně k vyřešení vašeho dotazu. Veškeré osobní údaje zadané do formuláře nebudou použity pro marketingové účely ani pro účely informování vás o dalších produktech či službách, které by vás mohly zajímat.

Důležité upozornění!

Někteří poskytovatelé služeb internetu mohou v domnění, že jde o nevyžádané zprávy, blokovat příjem odpovědí. Doporučujeme, abyste si přidali e-mailovou adresu donotreply@support.canon-europe.com do svého adresáře a zajistili tak, že obdržíte odpověď na svou otázku.