Group of people pouring coulored powder on a woman.
alt text goes here

Přesné a spolehlivé automatické zaostřování

Technologie Dual Pixel CMOS AF nabízí působivé průběžné automatické zaostřování ve více než 80 % záběru ve vodorovném i svislém směru, s výběrem a ovládáním na dotykovém displeji.

Duální pixelový systém AF CMOS

Kamera EOS C200 obsahuje speciálně vyvinutou technologii automatického zaostřování od společnosti Canon, která využívá dvě fotodiody na každý pixel k vytvoření dvou samostatných obrazů. Ty slouží k automatickému zaostřováním s fázovým rozdílem a nabízejí plynulé, rychlé a přesné automatické zaostřování.

Canon Dual Pixel CMOS AF demonstration
Close up view of Canon video camera LCD monitor showing touch screen feature

Snadný výběr zaostřovacího bodu

4” LCD Monitor s dotykovou obrazovkou od společnosti Canon nabízí rychlou a intuitivní obsluhu a monitorování, které i jedné osobě nabídnou naprostou kontrolu. Obraz se zaostří klepnutím na objekt v záběru.

Detekce obličeje

Systém Dual Pixel CMOS AF v kameře EOS C200 obsahuje dva režimy detekce obličeje, které dokážou automaticky detekovat a sledovat vybraný obličej v záběru nebo mu přiřadit prioritu nad předem zvoleným bodem zaostření.

Face Detection

Souvislé automatického zaostřování objektů

Systém Dual Pixel CMOS AF v kameře EOS C200 dokáže automaticky sledovat zvolený objekt a zajistit zachování zaostření během pohybu.

Picture of a group of people on a boat

Průvodce zaostřováním s duálními pixely

Když přijde na ruční zaostřování, záběry v kvalitě 4K vám nic neodpustí. Průvodce zaostřováním s duálními pixely umožňuje bez problémů ručně udržet a kontrolovat kriticky důležité zaostření díky přidání ukazatelů dopředu/dozadu ke zvolenému zaostřovacímu bodu, takže je jasný směr zaostřování i odchylka.

photo of man on bike with woman showing face detection feature of video
Canon VDU displaying menu and AF speed

Ladění automatického zaostřování

Společnost Canon doplnila do nabídky funkce pro ladění automatického zaostřování. Ty uživatelům umožňují určit rychlost a citlivost automatického zaostřování, a dosáhnout tak větší flexibility i kontroly.

Prozkoumejte další výhody