Alt tag name: Canon C200 video camera and lens kit.
alt text goes here

Kompaktní velikost a všestranná konfigurace

Díky vestavěné podpoře sítě Wi-Fi, filtrům ND a bajonetu EF lze kameru EOS C200 snadno nakonfigurovat do potřebné podoby a ovládání pro různé typy snímání – a současně mít k dispozici značnou mobilitu a odolnost.

Dálkové ovládání a náhled přes síť Wi-Fi

Vestavěná podpora sítí Wi-Fi a Ethernet umožňuje využívat ovládací prvky aplikace Browser Remote a náhled snímku z počítače nebo mobilního zařízení – což je nezbytné, pokud je kamera instalována na dronu nebo jeřábu.

VDU Screen displaying browser remote.
C200 video camera button controls.

Vestavěný optický filtr ND s rozsahem 10 EV

Kamera EOS C200 obsahuje vestavěné optické filtry ND s rozsahem ovládání 2, 4, 6, 8 nebo10 EV. Tím se šetří čas věnovaný produkci díky snadné a rychlé obsluze pomocí tlačítka.

Pohodlná obsluha pomocí hledáčku EVF-V70

Volitelný elektronický hledáček EVF-V70 lze použít při jasném okolním osvětlení: využívá výjimečný displej OLED v rozlišení Full HD, který se vyznačuje vynikající reprodukcí barev a k tomu ovládacími prvky kamery, které jsou ideální, pokud natáčí jedna osoba.

Close up view of Canon C200 video camera built in camera controls.

Nativní kompatibilita se širokou nabídkou objektivů Canon EF

Bajonet EF kamery EOS C200 nativně podporuje komunikační protokol objektivů Canon: optimalizuje výkon kamery i objektivů EF společnosti Canon, včetně objektivu Cine Servo typu ENG s rozlišením 4K a objektivů Cine Prime.

Large range of Canon EF lenses

Možnost bajonetu PL

K dispozici je volitelná služba změny na bajonet uchycení objektivu PL, což dále rozšiřuje výběr objektivů, kterými lze snímat.

Close up view of Canon PL lens with mount

Prozkoumejte další výhody