fun action picture of two woman pouring powder paint on each other
alt text goes here

Vysoce výkonný záznam obrazu až 120P v rozlišení Full HD

Dva procesory DIGIC DV6 umožňují dosáhnout vysoké kvality obrazu a přispívají k rychlé odezvě kamery Canon při vysoké rychlosti snímání.

Close up front view of Canon C200 video camera

Snímač CMOS Super 35 mm s rozlišením 8,85 megapixelu

Kamera EOS C200 podporuje rozlišení 4K DCI, 4096 × 2160 a využívá širokou vzdálenost obrazových bodů k zachycení maximálního množství světla dopadajícího na snímač a dosažení vysoké citlivosti a nízkého šumu.

Ostřejší obraz v rozlišení 2K a Full HD

Obrazová data v rozlišení 4K zachycená snímačem CMOS Super 35 mm jsou beze zbytku využita a umožňují zpracování s převzorkováním do rozlišení HD a získání ostřejšího záznamu v rozlišení 2K (DCI) a Full HD.

Diagram of 4k image solution

Vysoce výkonná a vysokorychlostní technologie zpracování obrazu

Dva inteligentní procesory DIGIC DV6 společnosti Canon nabízejí kvalitu rozlišení 4K/50P a vysokou rychlost až 120P v rozlišení Full HD se širokým dynamickým rozsahem, a zajišťují tak lepší kvalitu obrazu a větší možnosti kreativního vyjádření.

Close up view of 2 women smiling
Man with guitar being filmed

Široký rozsah citlivosti ISO od 100 do 102 400

Zachyťte každý detail dostupného světla při zachování malé hloubky ostrosti s ovládáním širokého rozsahu citlivosti ISO. Tato úroveň citlivosti umožňuje záznam v ostrém, jasném světle a v tlumeném osvětlení.

Prozkoumejte další výhody