TRAVEL BINOCULARS
alt text goes here

CESTOVNÍ
DALEKOHLEDY

Cestujte nalehko s našimi nejpřenosnějšími stabilizovanými dalekohledy.

Snadné přenášení, pohodlné používání

Naše skvěle vyvážené a snadno přenosné kompaktní dalekohledy nabízí stabilitu a zřetelný obraz s výběrem z různých řešení. Můžete je pohodlně používat delší dobu nebo pro příležitostné pozorování, když jste na cestách.

Cestujte nalehko

Naše lehké dalekohledy, modely 8x25 IS, váží 480 g a snadno se vejdou do brašny nebo do kapsy. Větší modely 10x30 IS II, 12x36 IS III a 10x32 IS váží 600 g, 660 g a 780 g, ale nabízejí větší zvětšení a širší zorné pole, ideální pro pozorování na safari.

Travel light

Dokonale klidný obraz

Užívejte si uvolněnější pozorování z pohybujícího se auta nebo lodě, nebo při běžné chůzi. Optický stabilizátor obrazu (IS) společnosti Canon kompenzuje mnoho typů pohybu, a zajišťuje tak naprosto stabilní a čisté zobrazení a menší namáhání očí.

A super steady view

Ideální na cesty, dobrodružství, divadelní představení a koncerty

Kompaktní dalekohled, dokonalý společník na cesty, je ideální na pozorování vzdálených městských panoramat a sledování fauny a flóry ve volné přírodě. Můžete je taky používat při divadelních hrách nebo koncertech a sledovat tak vystoupení, jako byste seděli v první řadě.

Compact binoculars

Ještě blíž a ve vynikající kvalitě

Špičková optika od společnosti Canon zajišťuje zřetelný a detailní obraz. Dalekohledy také můžete přizpůsobit svému zraku a díky pogumovanému úchopu můžete modely s větším zvětšením snadno držet v rukavicích.

Canon’s optical expertise

Dalekohledy doporučené pro cestování

Vyberte si z našich nejpřenosnějších stabilizovaných dalekohledů pro co největší komfort při cestování.

Další aktivity

Seznamte se s naším uceleným sortimentem dalekohledů a získejte veškeré informace, které potřebujete k volbě toho správného modelu.

Související výrobky