ŘEŠENÍ PRO ZPRACOVÁNÍ OBRAZU

Sada Software Developer Kit (SDK)

Připojte se k programu Canon Developer Programme a zdokonalte a přizpůsobte své pracovní postupy zpracování obrazu pomocí naší nejmodernější technologie, která vaše podnikání pozvedne na vyšší úroveň.

Sada Software Developer Kit (SDK)

Výhody sady SDK od společnosti Canon

Společnost Canon významně investovala do nabídky nákladově nejefektivnější a nejflexibilnější cesty k vysoce kvalitnímu fotografování pro zákazníky. Výhody sady EOS Digital Software Development Kit (EDSDK) umožňují uživatelům ovládat fotoaparáty Canon na dálku z počítače se systémem Windows nebo Mac a používat stejný kód ve všech kompatibilních fotoaparátech Canon. Chcete-li u vybraných modelů využít podpory více platforem pro rychlý vývoj, nové rozhraní Camera Control API (CCAPI) pokrývá více platforem a umožňuje bezdrátové použití v libovolném prostředí, jako je Windows, Mac, Android, iOS nebo Linux.

 • alt text

  VÝHODY

  Dálkové fotografování

  Detekce, připojení a spuštění fotoaparátu.

 • alt text

  VÝHODY

  Sledování s živým náhledem

  Kontrola expozice a kompozice objektu

 • alt text

  VÝHODY

  Přenos snímků

  Stahování a mazání snímků a formátování karet

 • alt text

  VÝHODY

  Nastavení fotoaparátu

  Zkontrolujte a změňte nastavení fotoaparátu, včetně rychlosti závěrky, clony a citlivosti ISO

Jak to funguje

EDSDK a CCAPI se dají nejlépe popsat jako aplikační programovací rozhraní (API), která vývojářům softwaru otevírají možnosti řízení funkcí fotoaparátů za účelem poskytování řešení společnostem, pro které pracují nebo které vlastní. Schopnost integrovat ovládání fotoaparátu do softwarových aplikací znamená, že ovládání fotoaparátu lze automaticky spravovat, aby bylo možné okamžitě generovat snímky a přenášet data. Toto zjednodušení koncových procesů snižuje náklady a šetří čas.

Připojte se k našemu vývojářskému portálu

Program Canon Developer Programme umožňuje firmám a vývojářům třetích stran všech typů stáhnout si sadu SDK, připojit se k produktům a technologiím společnosti Canon, a využít cenné služby a rady podpory.

Spolupracujte s námi

Registrovaní vývojáři mohou získat přístup k podrobné dokumentaci a informacím API a stahovat je, využívat speciální softwarovou knihovnu a komunikovat s ostatními uživateli. Tyto technické zdroje jsou určeny softwarovým inženýrům a slouží k tvorbě přizpůsobených aplikací s mnoha funkcemi souvisejících s našimi produkty.

alt text

O SPOLEČNOSTI CANON

Proč Canon?

Společnost Canon je už přes 80 let jedničkou v oblasti obrazových technologií. Jsme největším poskytovatelem spotřebitelských, mezipodnikových a průmyslových digitálních obrazových řešení. Zpracování obrazu je jádrem našeho podnikání a jsme odhodláni pomoci lidem přehodnotit, co je díky vysoce kvalitní fotografii a videu možné.

In a studio, a man adjusts a studio light pointing at a handbag while a colleague seated at a desk views the image of the handbag in software on a monitor.

POTŘEBUJETE POMOC?

Chcete se dozvědět více informací o tomto produktu?

Related articles