PŘÍPADOVÁ STUDIE

Forever Rose – vzkvétáme společně


Stáhnout případovou studii společnosti Forever Rose


V POROVNÁNÍ S LASEROVÝM TONEREM, KTERÝ JSME POUŽÍVALI PŘEDTÍM, JSME ZAZNAMENALI ZNAČNOU ÚSPORU NÁKLADŮ, A TO O 60 AŽ 70 %.

Asim Hussain, ředitel mezinárodního obchodu, Forever Rose
Forever Rose

Cesta společnosti Forever Rose začala roku 1999 v Londýně, kdy se začala zabývat dodáváním „nesmrtelných růží“ do královských paláců ve Velké Británii a Belgii. Společnost Forever Rose sídlí v Dubaji a nyní funguje na základě konceptu butiků s kompletními službami a celým sortimentem luxusních dárků, jako jsou nesmrtelné růže, prémiové čokolády a zvlášť vybrané parfémy a oudové vůně.

Significant challenges

Nelehké výzvy

Růst po celém světě znamenal, že společnost Forever Rose zaměstnávala přes 500 lidí. Většina z nich se pravidelně věnovala administrativním povinnostem, takže tisk materiálů byl na denním pořádku.

V tehdejší laserové tiskárně často docházely tonerové kazety, což znamenalo neustálé objednávání nových a také rostoucí náklady. Mezi problémy, se kterými se majitel Ebraheem Al Samadi hodlal vypořádat, patřilo zajištění stálé a spolehlivé vysoké produktivity při současném snížení nákladů na tisk.

Řešení od společnosti Canon

Ebraheem měl také pocit, že bylo důležité začít spolupracovat se společností, která by se vyrovnala tak prestižní značce, kterou se Forever Rose stala jeho zásluhou. Zvolením společnosti Canon a tiskárny MegaTank dosáhl všech svých cílů současně.

„KDYŽ BYLO POTŘEBA VYTVOŘIT PROCES SOFISTIKOVANÉHO A NÁDHERNÉHO TISKU, ROZHODLI JSME SE ZVOLIT SPOLEČNOST CANON, NEBOŤ NÁM PŘIŠLO, ŽE SE JEDNÁ O JEDINOU SPOLEČNOST, KTERÁ NÁM DOKÁZALA NABÍDNOUT TU NEJVYŠŠÍ MOŽNOU KVALITU,“

říká Ebraheem Al Samadi.

Significant challenges

Tiskárny MegaTank umožnily společnosti Forever Rose spolehlivě tisknout v mnohem větším množství, aniž by bylo potřeba se příliš usilovně starat o docházející inkoust nebo rostoucí náklady. Vpředu umístěné integrované zásobníky inkoustu umožňují snadnou kontrolu hladiny inkoustu. A díky vylepšenému designu zásobníků je jejich doplňování rychlé a snadné. Někde dokonce tiskárny MegaTank nepotřebovaly doplnit inkoust přes 6 měsíců. To není nijak zvlášť překvapivé, vezmeme-li v potaz, že pouhá sada 3 zásobníků s černým inkoustem a vysokou výtěžností vystačí na tisk až 18 000 stran.

Canon solution


Tiskneme dennodenně – faktury, obchodní dokumenty, smlouvy – a velkoobjemový tisk za dostupnou cenu pro nás byl při výběru tiskárny MegaTank od společnosti Canon klíčovým faktorem.

Černý pigmentový inkoust se dokonale hodí k nízkonákladovému tisku každodenních obchodních dokumentů, zatímco vysoce kvalitní barevné inkousty na bázi barviv dodávají nádherně jemný a přirozený vzhled fotografiím – a to je něco, čeho společnost Forever Rose využila. Hodlají-li zákazníci někomu darovat nesmrtelnou růži, mohou k ní přidat i osobní fotografii, kterou v bezvadné kvalitě vytiskne tiskárna Canon MegaTank a která ještě více upevní emocionální pouto s příjemcem dárku.

Tiskárna Canon MegaTank dokonale vyhovuje potřebám společnosti Forever Rose a rozhodně jí není přítěží. Velkou roli v tom hraje aplikace Canon PRINT, která zcela ulehčuje tisk na dálku. Zaměstnanci mohou propojit svůj smartphone s tiskárnou a přímo tak tisknout, aniž by byli u počítače.

Bok po boku

Ebraheem nijak nepochybuje o ambiciózních plánech, které v budoucnosti povedou k tomu, že společnost Forever Rose bude moci sdílet více důležitých momentů na mezinárodní scéně.

„S hrdostí mohu říct, že na naší cestě budeme spolupracovat bok po boku se společností Canon a založíme jeden velký butik v každém hlavním městě na světě,“ uvádí Ebraheem.

Není pochyb, že právě tiskárna Canon řady PIXMA G bude v příštích deseti letech hrát klíčovou roli.

Související případové studie