Canon MP1411-LTSC

MP1411-LTSC

Tato rychlá 14místná kalkulačka s možností dvoubarevného tisku pomocí inkoustové pásky nabízí komplexní funkce pro výpočty daní, obchodní výpočty a převod měny. Je vybavena dvoubarevným displejem a elegantním kovově stříbrným provedením.

Výhody

  • 14místná kalkulačka s možností dvoubarevného tisku pomocí inkoustové pásky
  • Funkce pro výpočet daní, obchodní výpočty a vrácení peněz, které šetří čas
  • Velký dvoubarevný podsvícený displej
  • Prostorné rozvržení kláves pro náročné použití
  • Elegantní kovově stříbrné provedení

Podrobný popis funkcí

Podívejte se podrobněji na Canon MP1411-LTSC

Velice rychlý, vysoce kvalitní dvoubarevný tisk


Profesionální uživatelé, kteří pracují v kanceláři uvítají produktivní výkon této kalkulačky pro náročný provoz. Získejte výhody vysoké rychlosti tisku 4,3 řádku za sekundu.Dvoubarevný tisk zajišťuje, že kladná čísla jsou jasně vidět v černé barvě a záporná čísla v červené.

Funkce pro výpočet daně, obchodní výpočty a převod měny


Zjednodušte složité výpočty a ušetřete čas. Díky dvěma příhodným tlačítkům pro výpočet daně můžete jedním dotykem určit rozdíly v daňových sazbách. Vypočítejte marži automaticky pomocí tlačítek cost-sell-margin (nákup-prodej-marže), aniž byste k tomu potřebovali složité vzorce. Můžete rovněž snadno a rychle převést místní měnu na měnu podle vlastního výběru - pomocí tlačítek pro převod měny.

Množství funkcí


Využijte výhod rychlých a přesných výpočtů pro vrácení peněz a výpočet konstant. Funkce zobrazení příkazu ukazuje stav kalkulačky automaticky. Oddělené posuvné voliče pro desetinná místa, zaokrouhlování, celkový součet a počet položek vylepšují celkovou funkčnost.

Velký dvoubarevný podsvícený displej


Velký dvoubarevný podsvícený displej LCD nabízí vysoký kontrast a osvětlení bez odlesků pro snadnou čitelnost čísel na první pohled. Velké, čitelné, čistě zelené znaky - zobrazené na černém pozadí - poskytují pohodlné sledování i při nepřetržitém používání. Záporná čísla a chyby jsou jasně zobrazeny v červené barvě.

Prostorné rozvržení klávesnice


Prostorné rozvržení klávesnice s velkými odolnými, barevně rozlišenými tlačítky, které zajišťuje snadné, rychlé a prakticky bezchybné zadávání čísel. Kalkulačka je navržena pro spolehlivé a náročné použití bez námahy a lze ji připojit ke standardní elektrické síti.

Elegantní kovově stříbrné provedení


Díky kovově stříbrnému provedení a elegantnímu kompaktnímu designu přináší kalkulačka MP1411-LTSC sofistikovaný styl do vaší kanceláře.

Specifikace produktu

Získejte další informace o Canon MP1411-LTSC, o jeho funkcích a možnostech.