KREATIVNÍ TISK

Sezónní papírové výrobky: Vytiskněte si veselý Halloween

Papír a nůžky jsou připraveny. Podívejte se na tyto jednoduché nápady na přáníčka, masky, dekorace a další materiály k vytisknutí s podzimní tematikou, které si můžete vytvořit doma.
Halloweenské ozdoby a dekorace uspořádané na dřevěné polici a zavěšené na bíle natřené větvi.

Halloween je stále populárnější a vyvinul se v den plný triků, pohoštění a nadměrného množství sladkostí. To však neznamená, že musíte rychle koupit nové drahé kostýmy nebo plastové dekorace. Objevte ohleduplné, zábavné a k planetě šetrné možnosti výroby z papíru, jako jsou vlastnoručně vyrobené dekorace, halloweenské masky, opakovaně použitelné tašky na sladkosti a další.

Potřebujete k tomu jen trochu kreativity, papír a tiskárnu Canon. Tiskárny řady PIXMA TS7450 jsou kompatibilní s mnoha různými médii, jako je magnetický fotografický papír, která lze vkládat prostřednictvím automatického podavače dokumentů, takže jsou skvělými pomocníky pro celou řadu řemeslných projektů. Kompaktní tiskárna Canon SELPHY CP1500 tiskne vysoce kvalitní snímky na různé druhy papíru, od velikosti pohlednice až po miniaturní nálepky, takže si můžete vytvořit vlastní dekorace na sezónní oslavu.

Vyberte si papírové výrobky, které vás zaujmou, stáhněte si šablony nebo návrhy, které upoutají vaši pozornost, vytiskněte je na doporučený papír a podle pokynů vytvořte velkolepou strašidelnou výzdobu pro sezónní party.

Dekorace k vytištění

Halloweenské ozdoby vyrobené z papíru a zavěšené na bíle natřené větvi.

Aplikace Creative Park nabízí celou řadu šablon halloweenských výrobků určených k vytisknutí, jako je tato zábavná sada ozdob. Najdete v ní také informace o předpokládané době sestavení a doporučených druzích papíru.

Papírová šklebící se vyřezávaná dýně.

Tato šklebící se vyřezávaná dýně se bude skvěle vyjímat na okenním parapetu a lze ji upravit, aby nevypadala tak strašidelně, pokud chcete pouze dýni jako sezónní dekoraci.

Halloween, stejně jako mnoho jiných svátků, připomíná střídání ročních období – noci se prodlužují a dny jsou chladnější. Příroda je také nejživější a stromy září odstíny červené a oranžové.

Motivy a barvy podzimu můžete přenést do svého domova vytištěním malých, ale vysoce kvalitních fotografií zahrad nebo parků z okolí místa, kde žijete, pomocí kompaktní bezdrátové tiskárny, jako je Canon SELPHY CP1500 nebo SELPHY Square QX10. Připevněte fotografie na rozvětvenou větev a vytvořte nádhernou visící expozici, která může zdobit stěnu nad krbem, stejně jako to dělá návrhářka interiérů Jasmin Robertsonová ve svém průvodci domácími dekoracemi inspirovanými přírodou. Nebo si zkuste vytvořit vlastní vzory listů. Vytiskněte je na barevné papíry vhodné pro halloweenskou atmosféru, například fialové, oranžové a černé, a pomocí děrovačky a provázku je proměňte ve fáborek.

V aplikaci Canon Creative Park najdete celou řadu nápadů a bezplatných šablon pro Halloween. Proč si nevyzdobit domov miniaturními netopýry, kočkami a čarodějnickými klobouky? Nebo si do okna pověste transparent „Veselý Halloween“. Všechny tyto výrobky jsou vytištěny na papíru, takže je můžete složit a uschovat na příští rok, nebo vyhodit do koše s opadem určeným k recyklaci.

Halloweenské masky a kostýmy

Řada papírových halloweenských masek uspořádaných na stole pod transparentem „Veselý Halloween“.

V aplikaci Creative Park je k dispozici spousta šablon halloweenských masek, včetně černých kočeksov s vypoulenýma očima, které mohou být skvělým základem pro návrh kostýmu. Najdete tam dokonce čarodějnický klobouk a koště.

Děti rády vrhnou svou energii a představivost do výroby vlastních domácích kostýmů. Začněte s vlastnoručně vyrobenou halloweenskou maskou. K dosažení skutečně svěžího výsledku použijte matný fotografický papír Canon Matte Photo Paper a tiskárnu Canon PIXMA. Jednoduchá a všestranná tiskárna Canon PIXMA G640 se šesti inkousty na bázi barviva nabízí vynikající kvalitu. Po vystřižení masky, včetně očí, připevněte gumičky na obě strany buď do otvoru, nebo pomocí lepidla či lepicí pásky.

Dále vymyslete několik podzimních návrhů na trička. Můžete si vybrat dýně nebo hrnek s horkým kakaem, aby připomínaly roční období. Nebo černé kočky či kosti kostlivců, které vypadají skvěle vytištěné bílou barvou na černém podkladu, pokud chcete ukázat svou strašidelnější stránku. Výjimečnost svých návrhů zvýšíte tím, že vytvoříte vzájemně ladící sadu se jmény svých dětí a letopočtem, nebo kompletní sadu pro celou rodinu.

Opakovaně použitelné magnetky na lednici

Ruka umisťující magnetky s černou kočkou na přední stranu sporáku.

Tyto šablony černých koček představují ideální dekoraci kuchyně před sezónní party. Vytváření výrobků z papíru může také pomoci stmelit rodinu a poskytnout sourozencům příležitost sblížit se nad společnými tvůrčími úspěchy.

Můžete si vyrobit i dekorace, které budete vystavovat rok co rok, ať už na lednici nebo na rámu zrcadla. Vaše vlastnoručně vyrobené magnetky vyniknou na libovolném kovovém povrchu. Vše, co potřebujete, je tiskárna Canon PIXMA a magnetický fotografický papír Canon Magnetic Photo Paper.

Nezapomeňte mít během oslav po ruce fotoaparát Canon nebo chytrý telefon k zaznamenání výjimečných okamžiků, které se zde budou odehrávat. Pořízené snímky pak můžete vytisknout pomocí sítě Wi-Fi a aplikace Canon PRINT na tiskárně Canon PIXMA a vložit je do fotoalba či použít jako nástěnné obrazy nebo magnetky, abyste se o ně mohli podělit s přáteli a rodinou nebo aby vám umožnily prožívat tuto událost ještě několik let poté. Případně můžete snadno vytvářet koláže, kalendáře a plakáty z chytrého telefonu pomocí aplikace Canon Easy-PhotoPrint Editor. Popusťte uzdu své kreativitě a zajistěte, že na letošní Halloween budete vzpomínat.

Party tašky, nálepky a dárky

Dva košíčky s polevou ozdobené dortovými vlaječkami s halloweenskou tematikou.

Tyto jednoduché tematické dortové vlaječky jsou ideálním projektem, s nímž můžete začít. Vystřihování šablon je pro mladé lidi dobrou příležitostí ke zdokonalení jemné motoriky. Nezapomeňte být po ruce a dohlížet na menší děti.

Z kompaktní tiskárny Canon se tiskne list snímků s podzimní tématikou.

Záložky s podzimní tematikou vyrobené na míru budou skvělým dárkem do tašek na halloweenskou party a lze je snadno vytvořit v aplikaci Canon SELPHY Photo Layout.

Dům vypadá opravdu slavnostně a celá rodina je nastrojená. Jste připraveni na party! V aplikaci Creative Park najdete spoustu přizpůsobitelných pozvánek, obálekhalloweenských přání. Můžete je vytisknout na tiskárně PIXMA na oboustranný matný papír velikosti karty, který je opatřen středovým přehybem a dodáván s obálkami pro vlastnoručně vyrobená přání. Pokud upřednostňujete použití vlastních snímků, papír velikosti pohlednice pro tiskárnu Canon SELPHY CP1500 obsahuje předtištěné linky pro razítko a adresu.

Papírové halloweenské kbelíky jsou ideální na servírování party občerstvení a halloweenské tašky jsou skvělými dárky pro hosty. Vedle sladkostí a kousku dýňového koláče můžete dárkové tašky naplnit individuálně přizpůsobenými dárky na památku. Proč si na tiskárně Canon SELPHY CP1500 nevytisknout archy tematických nálepek, které ozdobí pouzdra na tužky, zrcadla a telefony? Pomocí možnosti Bookmark Layout (Rozvržení záložek) v aplikaci SELPHY Photo Layout můžete dokonce vytvořit záložky s oblíbenými fotografiemi z aktuálního dne. Výběr, přizpůsobení a tisk přímo z aplikace na tiskárně SELPHY CP1500 jsou tak rychlé a snadné.

Ať už se letos na podzim pustíte do čehokoli, nezapomeňte přidat dotek sezónního kouzla pomocí tiskárny PIXMA nebo SELPHY a také špetku kreativity.

Autorka: Rachel Segal Hamiltonová

Související produkty

Související články

 • Čtyři obrázky vytištěné na tiskárně SELPHY Square QX10 ležící na vzorovaném povrchu.

  KREATIVNÍ TISK

  Tvořte po celý rok

  Podívejte se na inspirativní nápady pro fototiskárnu SELPHY Square QX10 od Jesus Sauvageové.

 • TISK A TVORBA

  Párty s aplikací Creative Park

  Dekorace a rekvizity, které můžete vytisknout doma pomocí aplikace Creative Park.

 • Tiskárna Canon PIXMA G6050 a magnetický fotografický papír Canon na stole vedle papírových výtvorů, které zahrnují závěsný kolotoč s dinosaury, hlavu jednorožce a kočičími nálepkami.

  KREATIVNÍ TISK

  Vytvořte stylové domácí dekorace

  Dejte se do toho a ozdobte svůj domov pomocí aplikace Creative Park a tiskárny PIXMA G6040.

 • Doma vytištěné vánoční přání s vyrobenými ozdobami a oboustranným matným papírem aranžované na ubrusu s motivem vánočního stromku.

  TISK A TVORBA

  Tisk vánočních přání

  Zorganizujte stylové sváteční focení a tiskněte přizpůsobená vánoční přání.