KREATIVNÍ TISK

Předveďte svůj styl: jak vyzdobit prostor a ukázat svou osobnost

Tvůrkyně Susannah Arulová použila tiskárnu Canon SELPHY Square QX10 k vytvoření úchvatných domácích dekorací ve svém vlastním stylu. Zde se podělí o své tipy, včetně toho, jak přizpůsobit výzdobu domova, když se změní váš vkus.
Obrázek tiskárny Canon SELPHY Square QX10 na stole obklopené mini výtisky, psacími potřebami, malou lampou, vázou s květinami a rostlinou v květináči.

Při nabitém životě a se stále více napjatým rozpočtem může být snadné přehlížet důležitost prostoru kolem nás. Ať už se jedná o obývací pokoj, kde trávíme většinu večerů; ložnici, kam si chodíme odpočinout; nebo pokoj na koleji, který představuje jediné místo, které je opravdu pouze naše – naše prostředí může mít velký vliv na to, zda se budeme cítit doma bezpečně a sami sebou.

Designérka a tvůrkyně obsahu Susannah Arulová ví z první ruky, jak je důležité přizpůsobit si osobní prostor rychle a bez velkých nákladů a kompromisů ohledně stylu. „Právě jsem dokončila univerzitu, kam jsem se stále znovu a znovu stěhovala, pak se vracela domů a pořád dokola, takže jsem neustále měnila výzdobu,“ vysvětluje.

Susannah vystudovala textilní design na univerzitě Nottingham Trent University a v současné době pracuje jako grafická tisková designérka. Tvoří interiérové dekorace a obsah zaměřující se na životní styl na sociálních médiích, kde její videa na TikToku získala více než 1,3 milionu lajků. Svůj nejnovější projekt interiérového designu Susannah vytvořila pomocí tiskárny Canon SELPHY Square QX10. „Tato přenosná tiskárna představuje ideální příležitost, jak si přizpůsobit prostor,“ říká. „Kdybych ji byla bývala měla už na univerzitě, pomohla by mi vytvořit nádech domova a něčeho známého.“

Tiskárna SELPHY Square QX10 umožnila Susanně tisknout snímky, které upoutaly její pozornost, přímo z chytrého telefonu prostřednictvím aplikace Canon SELPHY Photo Layout. Výsledek? Umělecká nástěnka s životními cíli pro nadcházející rok, která odráží její život a styl a poskytuje inspiraci. Zde odhaluje, jak můžete udělat totéž.

Ukažte svůj styl

Zelená tiskárna Canon SELPHY Square QX10 tiskne barevný snímek. Na stole kolem ní je několik dalších výtisků a stojánek na tužky, květiny, tři barevné krabice a pokojová rostlina.

Tiskárna Canon SELPHY Square QX10 je kompaktní – s rozměry pouhých 14,3 × 10,2 × 3,1 cm – a dodává se ve čtyřech barvách: černá, bílá, růžová a zelená. Nejenže pomáhá vytvářet úžasné domácí dekorace, ale sama o sobě je dostatečně malá, aby se vešla do jakéhokoli prostoru, a dostatečně stylová, aby se hodila ke každé barvě.

Susannah popisuje svůj současný dekor jako eklektický, pestrý a maximalistický. „Je tu spousta pokojových rostlin, vzorů a uměleckých výtisků, třpytivé diskokoule a mnoho kousků, které jsem sama vyrobila nebo namalovala,“ popisuje. „Vždy mi přišlo, že je důležité jít do dekorování naplno, abych se ve svém prostoru cítila opravdu jako doma. Ale pokud je váš styl minimalistický, pak jde o to, aby se vám to líbilo.

„Vytiskla jsem si snímky zachycující některé mé nejšťastnější a nejúspěšnější momenty uplynulého roku a sestavila jsem z nich nástěnnou koláž, aby mě pozitivně inspirovaly,“ pokračuje. „Také jsem vytiskla ‚estetické‘ fotografie z platformy Pinterest a ze své galerie fotek s hezkými paletami barev a vzory, které mě budou kreativně inspirovat při mé práci návrhářky. To mi umožnilo vytvořit galerii obrázků, které jsou pro mě nejen inspirativní, ale také se esteticky hodí do mého pokoje.

„Když se objeví inspirace, využijte ji co nejdříve a prostě dejte dohromady úplně vše, co se vám líbí,“ doporučuje Susannah začínajícím tvůrcům a designérům. „Když to všechno dáte dohromady, bude to plné života.“

„Začnou se objevovat palety barev a styly,“ dodává Susannah. „Pomocí tiskárny Canon SELPHY Square QX10 je pak možné vše přivést k životu.“

Proveďte změny

Detailní snímek osoby, která upravuje fotografii v aplikaci Canon SELPHY Photo Layout.

Aplikace Canon SELPHY Photo Layout se ihned po stažení snadno používá. Před stisknutím tisku můžete přizpůsobit rozvržení a vybrat si ze šesti povrchových vrstev. Navíc se k tiskárně Canon SELPHY Square QX10 připojí přímo přes síť Wi-Fi, což znamená, že místnost nehyzdí žádné nešikovné kabely.

Osoba lepí mini výtisk na krémovou stěnu vedle barevného plakátu. Na pracovním stole u zdi se nachází tiskárna Canon SELPHY Square QX10 a vedle psací potřeby a rostlina v květináči.

Tiskárna Canon SELPHY Square QX10 představuje skvělý způsob, jak experimentovat a najít svůj styl, který můžete upravit, když se změní váš vkus a zájmy. „Opravdu se nedržím žádného stylu interiérového designu, pravidel nebo feng-šuej,“ vysvětluje Susannah. „Prostě se obklopuji věcmi, které se mi líbí a které mi přinášejí radost.“

Jak získáváte nové vzpomínky a dostáváte nové nápady, s tiskárnou Canon SELPHY Square QX10 můžete snímky snadno vyměňovat podle nálady nebo ročního období. Můžete začít s pozitivní motivací a inspirací jako Susannah a poté přejít do energického letního ducha následovaného hřejivou nostalgií, když se přiblíží zima. Interní baterie tiskárny Canon SELPHY Square QX10 dokáže na jedno nabití vytisknout až 20 výtisků, takže vytvoření vlastního dekoru s tiskárnou Canon SELPHY Square QX10 představuje rychlý a nákladově efektivní způsob, jak zkrášlit svůj prostor bez dlouhých nákupů a příliš velkých finančních investic.

„Líbí se mi, že tiskárna je tak snadná na používání, a v okamžiku, kdy k vám dorazí inspirace, ji můžete okamžitě využít a vytvořit vše, co chcete,“ pochvaluje si Susannah.

Aplikace Canon SELPHY Photo Layout také nabízí mnoho způsobů, jak si přizpůsobit své výtvory, jako razítka, rámečky, text, překrytí a rozvržení. Pomocí tiskárny SELPHY Square QX10 můžete tisknout fotografie s popisovatelnými okraji se zvláštním vzhledem, který se vám bude líbit. „Přes obrázky jsem napsala text, abych mohla přesně označit šťastné vzpomínky, a razítka jsem použila k tomu, abych na obrázky přidala drobné kresby. Na pár jsem napsala i datum," dodává Susannah.

Sdílení cesty

Zeď pokrytá uměleckými plakáty, mini výtisky lidí, kteří se baví, a inspirativními pohlednicemi.

Inspirace může přijít kdykoli, takže buďte otevření novým tvůrčím vlivům, radí Susannah. „Ať už se jedná o ukládání snímků, které vidíte na sociálních médiích, či náhodnou pohlednici s hezkým potiskem nebo barevnou paletou, která vás inspiruje,“ dodává.

Tiskárna Canon SELPHY Square QX10 a aplikace Canon SELPHY Photo Layout společně nabízejí velký potenciál pro obsah na sociálních médiích, což se pro Susannin projekt skvěle hodilo. „Myslím si, že tiskárna je dokonalým nástrojem pro oživení sociálních médií,“ říká. „Místo shromažďování inspirativních snímků na virtuální nástěnce můžete vytvořit skutečnou. Pak se můžu podělit o inspiraci se svými sledujícími. Krásné koláže, které jsem vytvořila ve svém pokoji, zajišťují, že je pokoj vždy dokonale vyzdobený.“

Každá tiskárna SELPHY Square QX10 se dodává s balíkem čtvercového fotografického papíru Canon XS-20L s lepicí zadní stranou, který vám umožní snadno přilepit snímky na zdi, notebooky nebo poznámkové bloky a odstranit je stejně jednoduše, když chcete změnit dekor nebo chcete sdílet novou inspiraci se svými sledujícími, jako to udělala Susannah ve svém videu na TikToku. „Funkce nálepky vše ještě usnadňuje a umožňuje vám fotografie okamžitě vystavit,“ libuje si.

Konečný výsledek

Růžové zrcadlo pokryté mini výtisky, je opřeno o stěnu krémové barvy, která je také pokryta výtisky a několika pestrobarevnými plakáty.

„Jako designérka stále sbírám drobné předměty, které mě inspirují, a tento projekt byl pro mě skvělou příležitostí k sesbírání, tisku a předvedení všech těchto věcí na jednom místě,“ vysvětluje Susannah.

Zelená tiskárna Canon SELPHY Square QX10 je umístěna na stole před lampou a zrcadlem. Stěna nad ní je pokryta barevnými plakáty a výtisky.

Tiskárna Canon SELPHY Square QX10 tiskne živé snímky ve velikosti 68 × 68 mm na kvalitní fotografický papír s voděodolnou ochrannou vrstvou a popisovatelnými okraji.

„Hotové dílo vypadá jako součást nábytku – barvy a výtisky a ‚maximalistický‘ design se do mého pokoje dokonale hodí. Líbí se mi, že je to nástěnka s životními cíli a zároveň i dekorativní umělecké dílo,“ doplňuje Susannah. „Vybrala jsem si prostor, o kterém jsem věděla, že jej budu využívat každý den. Stěna s fotkami obklopuje můj stůl, což je místo, kde pracuji jako designérka, jako tvůrkyně obsahu na sociální sítě, a také místo, kde se ráno připravuji na nový den. Obrázky jsou vystavené na zdi a také kolem zrcadla mého toaletního stolku – takže pokud se necítím nejjistější nebo nejmotivovanější, uvidím snímky z předchozího roku, které zachycují mé úspěšné okamžiky. Každý den, když sedím u stolu, se mi dostává inspirace, ať už dělám cokoli.“

Susannina vtipná, stylová nástěnka krásně ladí s její stávající výzdobou, což přináší inspiraci nejen jí, ale i jejím sledujícím. Ať už jste profesionální designér nebo někdo, kdo teprve začíná, a hledáte snadný způsob, jak prozkoumat svou uměleckou stránku, s možností provádět změny, když se vynoří nové nápady, nabízí tiskárna Canon SELPHY Square QX10 skvělý způsob, jak využít a okamžitě ukázat svou kreativitu.

Kat Halstead

Související produkty

Související články