Canon rozšiřuje řadu instantních tiskáren s fotoaparátem o nový model Canon Zoemini S2

PRAHA, 2. října 2021 – Společnost Canon Europe dnes představila Canon Zoemini S2 – nejnovější přírůstek do rodiny instantních fotoaparátů pro ty, kdo chtějí fotografovat, upravovat a okamžitě tisknout snímky doslova kdekoli. Nová inovativní tiskárna s fotoaparátem navazuje na svého předchůdce Canon Zoemini S. Umožňuje přidávat okraje a upravovat snímky pomocí filtrů, volit z různých fotografických režimů a ukládat podařené snímky k pozdějšímu tisku – vše v jednom přístroji. Canon Zoemini S2 v tmavě tyrkysovém, perlově bílém nebo zlatorůžovém provedení je lehký a kompaktní, takže jej lze snadno nosit stále při sobě.

Instantní tiskárna s fotoaparátem Canon Zoemini S2 spojuje zábavné fotografování, inovativní možnosti úpravy fotografií a okamžitý tisk v jednom zařízení. V prodeji od poloviny října 2021.


Dejte prostor kreativitě s aplikací Canon Mini Print


Canon Zoemini S2 je ideální nástroj pro všechny kreativně, výtvarně a rukodělně zaměřené uživatele. Ve spolupráci s aplikací Canon Mini Print App v mobilním zařízení připojeném přes Bluetooth umožňuje vyrábět zábavné výtvory od koláží a kruhových snímků po dopisování textu a tisk předpřipravených nebo vlastních samolepek. Vlastnoruční kresby a symboly lze vyfotografovat mobilním zařízením, upravit v aplikaci a vytisknout na Canon Zoemini S2 – ideální pro podomácku vyrobená alba nebo časopisy. Perfekcionisté mohou pomocí živého náhledu v aplikaci Canon Mini Print upravovat pózy a ujistit se, že v záběru jsou všichni kamarádi nebo celá rodina.


Fotografujte, tiskněte, nalepujte


Kreativní možnosti zařízení Canon Zoemini S2 rozšiřuje kombinovaná funkcionalita 2 v 1, díky níž mohou uživatelé fotografovat, upravovat a tisknout snímky kdekoli. S využitím vestavěného zrcadla a kruhového blesku mohou pořizovat stylové autoportréty a novými tlačítky Effects a Frames upravovat pomocí filtrů barevné podání a přidávat rámečky. K optimálnímu nastavení při fotografování slouží režimy portrét, venku a autoportrét, mezi nimiž lze přepínat posuvným ovladačem na horní straně. Tisknout snímky je možné v různých formátech na samolepicí fotografický papír Zink™ ze zásobníku na 10 listů a vyzdobit si cokoli od notebooku přes zdi ložnice po deníček.


Díky kompaktnímu provedení jej můžete nosit kamkoli


Canon Zoemini S2 je díky svému kompaktnímu provedení a hmotnosti pouhých 188 gramů vynikající fotoaparát do kapsy a společník na dovolenou. Stane-li se, že před cestou zapomenete doplnit zásobník papíru, můžete přesto fotografovat a ukládat snímky na paměťovou kartu MicroSD, odkud je vytiskněte později. Při synchronizaci s chytrým telefonem se u snímků automaticky ukládá i údaj o datu a času pořízení. Tisková fronta je prodloužená oproti předchozímu modelu, čímž se zkracuje nutná doba čekání před dalšími snímky a odstraňuje nutnost častého doplňování papíru. Baterie má výdrž na tisk až 25 fotografií – ideální pro zachycení vzpomínek na cestách.


Canon Zoemini S2 bude na českém trhu k dispozici od poloviny října za cenu 4390 korun.


Snímky Canon Zoemini S2 jsou ke stažení ZDE.


Další informace o instantním fotoaparátu Canon Zoemini S2 naleznete zde:


https://www.canon.cz/cameras/zoemini-s2/


Canon Zoemini S2 - hlavní funkce a vlastnosti:


 • Barevné filtry pro živé nebo starobylé podání, možnost černobílého tisku
 • Automatické vyvážení bílé a úprava expozice
 • Tisk bez okrajů nebo s bílými okraji
 • Možnost tisknout nejen na obdélníkový formát, ale i na kruhový s papírem Zink™ ZP-Circle Photo Paper
 • Kompatibilní s Bluetooth 5.0

Specifikace produktu:


 • Napájení – dobíjecí lithium-polymerový akumulátor (700 mAh)
 • Rozměr displeje – N/A
 • Barvy těla – zlatorůžová / perlově bílá / tmavě tyrkysová
 • Rozměry těla (Š x V x H) - 121 x 80,3 x 22,4 mm
 • Hmotnost - 188 g

Aplikace Canon Mini Print:


 • Vyžaduje připojení instantního fotoaparátu prostřednictvím Bluetooth k mobilnímu zařízení s aplikací Canon Mini Print App, která je k dispozici zdarma v obchodech App Store a Google Play
 • Kompatibilní operační systémy: iOS 9.0 a novější, Android 4.4 a novější
 • Podporované jazyky: angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, arabština, portugalština, holandština, norština, dánština, finština, švédština, estonština, lotyština, litevština, řečtina, čeština, maďarština, polština, turečtina, slovinština, rumunština, bulharština, chorvatština, ruština, kyrgyzština, kazaština, arménština, ukrajinština, hebrejština